bugün

ahmet hakanın dikkatini çekmiş ve bu durum hakkında bir yazı yazmış.

"AK Parti, “Haydi Bismillah” diye bir seçim şarkısı yapmıştı.

CHP’li Mahmut Tanal da “Besmele dini bir kavramdır, seçimde kullanılamaz” diye YSK’ya başvurup şarkıyı yasaklatmıştı.

Hop! Geliyoruz bugüne...

CHP’den Ankara’ya başkan seçilen Mansur Yavaş’ın...

Ankara’da astırdığı teşekkür pankartlarında “Hep birlikte... Haydi Bismillah...” yazılı.

Mahmut Tanal!

Bir yerlere müracaat edecek misiniz?

Dini kavramlar, seçim zaferlerinde kullanılamaz falan diye...

Alooo!

Sesim geliyor mu Mahmut Tanal? " diyerek.

şimdi bu durum tartışılır ya da tartışılmaz.

(chp ye göre kesinlikle tartışılmaz da) benim kafama takılan; vakti zamanında, r.t.e'nin belediye başkanlığı döneminde fatiha suresini okuyarak açılış yapmasına karşı çıkan zihniyetin bu şekilde tutum ve tavırlar sergilemesi.

tabi, biliyorum farkındayım chdpkk'lılara göre bu durum da tartışılmaz, sorgulanamaz. zira, bu ülkede onların istemedikleri hiçbir şey olmaz, yapılamaz.

allah razı olsun senden sayın cumhurbaşkanımız, recep tayyip erdoğan

https://www.superhaber.tv...illah-sorusu-haber-188464
(bkz: derdini sikeyim)
seçim sürecinde miyiz hala aptal? seçim bitmiş, adam mazbatasını almış. isterse hatim indirir, sana ne? islam dini sizin tapulu malınız mı? andaval.
vay efendim mansur yavaş nasıl bismillah dedi.
din elden gidiyeaaaah!

din adamların tekelinde ya, o yüzden zıplamaya başladılar.
derdimiz mahmut tanal, farkındaysanız sevgili troll! o yüzden gerek yok bu türlü kolaya kaçma yöntemleri kullanmaya. sadece merak etmiş ve bir soru sormuş ahmet hakan.

ben ahmet hakan'ın sorusunu es geçtim, kaale almadım. sadece vakti zamanında karşı çıktığınız işleri şimdi çekinmeden, ar etmeden icraata koymanız benim dikkatimi çekti ona değindim.
layikçi troller, sizden ricam tanımı okumanız. zira, alakasız bir şekilde cevap veriyor yine her zaman ki gibi aptal bir halde görünüyorsunuz gözüme.
bizim ipne oto yıkamacısının kafası pek basmaz, fazla zorlamayın..
sevgili layikçi troller. bakın tanımı okuyun diyorum size ama, siz hala aptal aptal yorumlarla şikayet ettiğim konu dışında yorumlar yapıyorsunuz. bazılarınız ise verecek cevap bulamayıp aklınca şahsımı rencide etme yolunu seçiyor.

bu gerçekten çok büyük göt verenlik.

ben; vakti zamanında bu şekilde ki tutum ve davranışlara karşı çıkıyorsunuz ama şimdi utanmadan aynı tutum ve davranışları siz sergiliyorsunuz. diyorum siz hala bik bik ötüyorsunuz.

tanım: komedi.
Öncelikle din tekelinizde değil.

Sonrada ahmet hakan kim amk.
Bir işe başlamadan önce besmele çekilir. Sıkıntı yok. Seçim öncesi değil bu seçim sonrası. Bitmiş her şey. Ona bakarsan kuran-ı kerim ile miting yapıldı bu ülkede.
Kaybettiği seçim için "gönül belediyeciliği kazandı" şeklinde teşekkür afişi bastırmak kadar utanç verici olmayan durum.

Ayrıca bahsedilen besmeleli seçim şarkısı seçimden önce, bu seçimden sonra.
iyi laf sokmuş ahmet hakan. helal. evet
Mansur yavas iyi partiden degilmi yahu.
A haber iyice milleti mallaştırmış.
Ahmet hakan ı şuraya konu eden bizden değildir.
islâm ak Parti'nin tekelinde değil tabii ama ak parti dinle ilgili bir kelime kullandığında, dini kullanıyor, CHP kullandığında kullanmıyor oluyor.
Kudur allahsız akit kudur.

Münafık dönemi bitti bitti.