1. 1.
  Şimdi “mahvettiniz bu Milleti, totem kafalılar” desem yine birileri kızacak. Ama siz bunları hazmedebiliyor musunuz Atatürkçü arkadaşlarım?
  http://belgelerlegercekta...ayla-bakin-neler-yapilir/
  5 -19 ... qanqster
 2. 2.
  diyanete harcanan 4 milyar lirayla ne yapılırdı ?
  17 -6 ... vohuhe
 3. 3.
  piç teröristlerce heba edilen paradır. yakıp yıkmasalar kimseye bakmıyor.
  2 ... prensesinuykusundakiprens
 4. 4.
  bu zihniyet bu memleketi aşağıya çekiyor. yok olun lan amk.
  3 -1 ... thelma
 5. 5.
  Bunu diyenler ne gibi hayırlara vesile olmuşlar, kaç aç doyurmuşlar, kaç işsize aş temin etmişler o da merak konusu.
  3 ... wakin
 6. 6.
  her kuşu siktik bi leylek kaldı sözünü akla getirir.

  Bu münafık ikiyüzlüler, hortumlanan paraları hortumlayan adamların götlerini yalarlar, sonra o bok kokan dilleriyle gelip burda başlık açarlar.
  4 -1 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 7. 7.
  büstlere harcanmasa imam hatip veya cami yapımında kullanılcak paradır ne havaalanı yaparlar o parayla nede asfalt yol. Ayrıca adamlar nasıl bir işsizse büstlere ne kadar para gidiyor, gitmiş onu araştırmış.
  2 -2 ... quidproquo
 8. 8.
  atatürk'e kalsa kendisi bu büstlerin masrafına okul yaptırmak isterdi eminim. ama 12 yıllık sürede açılışına gitmek dışında fabrika açmayan kimseleri destekleyen diğer kimselerin, aynı paraya kaç fabrika açabileceğini söylemesi abes olmuş. üstelik bir fabrikanın fiyatı sabit değildir, aynı fabrikadan da 200 tane açılmaz.

  fakat benim takıldığım nokta bunların hiçbiri değil. halamın bıyığı olsa amcam olurdu muhabbeti. hiç kimse çiçek olmasa o parayla kaç ağaç dikeriz varya ya da bir yıl kimse otobüse binmese o parayla kaç tane araba alınır...
  2 ... ric cartman
 9. 9.
  hepsini toplasan bile aksaray'a harcanan paranın 300'de 1'i yapmaz.

  üstelik atatürk'ün öldükten sonra her yere benim büstümü dikin diye bir vasiyeti de yoktur. bir kısmı devlet tarafından dikilen bir kısmı ise bazı derneklerin diktirdiği büstlerdir.
  2 -1 ... foseptik cukura dusen burjuva
 10. 10.
  --spoiler--
  büstlere harcanmasa imam hatip veya cami yapımında kullanılcak paradır ne havaalanı yaparlar o parayla nede asfalt yol. ayrıca adamlar nasıl bir işsizse büstlere ne kadar para gidiyor, gitmiş onu araştırmış.
  --spoiler--

  Komik bir onermedir azcik evden cikmani oneririm.
  3 -1 ... qanqster