1. 1.
    Peygamber olarak görülen tayyipin öldürdüğü asker sayısına eşittir.
    6 -5 ... muge anlinin bulamadigi adam
  2. 2.
    muhtemelen son 20 padişah'ın savaşta öldürdüğü düşman sayısına eşittir.
    3 -4 ... saygideger nouhei
  3. 3.
    Türklerin düşmanı mı mk in düşmanı mı sorusunu akla getirir. Türklerin düşmanlarını öldürmemiş olabilir. sen kendisinin düşmanlarını say.
    -2 ... enyobazyazar
  4. 4.
    kafa bu seviyeye kadar indiğine göre yok deyip siklememek daha uygun durum.
    1 ... tembel adam
  5. 5.
    padişahlar halifedir onlar savaşa girmez ama mk atatürk askerdir yani mertebesi yükselmeden önce 15 yakın leşi vardır.
    -1 ... muyr
  6. 6.
    önemli olan öldürdüğü düşman sayısı değil, öldürülmesini emrettiği düşman sayısıdır.
    ... yuzustu gomulen
  7. 7.
    Allah in carptigi insan sayisindan fazladir.
    2 -1 ... illiterate
  8. 8.
    Yoktur. Zira hiç savasmamistir. Cephe gerisinden bir elinde sigarasi digerinde viskisiyle emir vermistir. Hey gidi hey! Bu millet ordunun önünde yürüyüp aslanlar gibi cenk eden padisahlar gördü. Siz ne diyorsunuz be!
    6 -7 ... gobek adim recep
  9. 9.
    (bkz: ben size savaşmayı değil ölmeyi emrediyorum)
    -1 ... ethnotronix
  10. 10.
    mına koyim sanki otto von bismarck, almanya'yı birleştirirken paso süngu hücumuna kalktı, stalin t-34'üne binip berlin'e sürdü de atatürk'ün öldürdüğü düşman sayısını sorguluyorsunuz.

Mına koduklarım, komutanın, subayın olayı o zaten. Doğrudan müdahaleden çok emir verir, yönlendirir. "Git şu askeri vur!" der, gidip kendisi vurmaz onu.

Gerçi niye cevaplıyorum ki bunu, kim olduğunu bile bilmiyorum, donuz butonuna basmış olacağım ki ilk entry gözükmüyor.
    3 ... kornisten kovulan perde ruleti