bugün

bunlarda akıl olmadığı için tek argümanları "rize trabzon gibi yerlerde kürtlerle ilgili açıklama yapın yerse".

barzani denen iti bu ülkenin insanlarına alkışlatırken iyidi ama... tabi sorsan çözüm sürecini eleştiriyorlar ayakkabı ayağa olmadı ya...

3 gün sonra erdoğan 2. tura kalır ve kürt oylarını alabilmek için "kardeşim selahattin" derse nereye döneceksiniz peki?
beklenen an geldi ve çattı.

gelecegin cumhurbaşkanı muharrem ince şu an rize de miting yapıyor.

bakalım mertligin bir geregi olarak her yerde demirtaşa özgürlük isterken rize de ne yapacak.

valla bir tarafım hadi desin bakalım derken diger tarafım iç savaş çıkar korkusu içinde.
gene anlamaz ayağına yattın ya la lağım faresi

teröristle mekir mekir çeken

sınırdan kabul eden kim di ?

duyamadım ?

kim di ?

o suçsus da bu mu suçlu ?

heykel dikeceğiz demek suç mu ya la lağım faresi

her gün bir sürü heykel dikilyor

hangisi içeride ya la ?

recep cevap versin bu adam suçluysa neden ysk

seçime katılmasına izin vermiş.
demirtaş suçsuzduya mevzuyu getiren bir adet lagım faresinin kendi çapında provake etmeye çalıştıgı başlıktır.

umarım üyeler görüyordur bunu, demirtaş suçsuzmuş o yüzden ziyaret edilebilirmiş puhahahaha" aponun heykelini dikecegiz " diyen adam suçsuz olsa ne yazar olmasa ne yazar.

mesele bir suçluyu ziyaret edip etmemesi degil, chpli içerde olan adam kimdi bilmiyorum onu ziyaret etse bu kadar sinir bozucu olmaz.

demirtaş yahu demirtaş, siyasi nezaketlik durumda yok ortada.
olm maçanız tutuştu

akıl başınızdan fırladı gitti.

soruya soruyla cevap veriyor sığır

s. demirtaş nerede yatıyor ?

nereyi ziyaret etmesi gerekiyordu ?

sana geri zekalı olmazsın demedim

bu kadarı fazla dedim.

lağım faresi bir adamın başvurusu ysk tarafından

kabul ediliyorsa suçu yok demektir.

ama bir beyinsiz bunu nasıl anlar ?

orası çok zor.

rize de demirtaş açıklaması isteyen de bu.

http://www.youtube.com/watch?v=6K6VMRItPEw
demirtaşın rizeyle ne alakası var diyen lagım fareleri edirneyle ne alakası varı bir anlatabilir mi? veya demirtaşın dışarı çıkmasıyla bizim ne alakamız var. yiyor mu? bak ben çözüm sürecini eleştiriyroum.

üstüne karşıtımın sözlerini alıp ona karşı kullanmıyorum ahahaha bunlar kadar yetersiz yeteneksizi yok. chp bize hakaret ederken bir yandan bunlara da hakaret eder işte şu yerde yemek yiyenleri niteledikleri şeyler falan bu salakalr gelir hakaret sanki sadece akplilere edilmiş gibi kullanır, onu geçiyorum biz hakaret ederiz ayınısını bize karşı kullanırlar ahahaha.

beyin yok ki özgün olablisin.
lagım farelerinin yine hakaretlerle bertaraf etmeye çalıştıkları hadisedir.

şimdi bu haşerelerin yeri hapis degilde nedir, kampanya başlıgında hakaret var mı yok, etnryde var mı yok.

bu alçaklar her başlıkta niye böyle adminler ne güne duruyor, her isteyen istedigini söyleyebilr mi veya böyle söyeldigimizde neden banlanan biz oluyoruz.
recep rize mitinginde fetocuların meclise bomba

atıp, neden kaçak saraya atmadığını anlatsın

üstüne bir de referandumdan önce patır patır

patlayan bombaların birde bir nasıl olmuşda

kesilmiş tam anlaşılır şekilde rize de meydan da anlatsın.
az önce twitterda okudugum bir twit sonrası başlatmak istedigim kampanyadır.

şimdi ince batı da başka dogu da başka demiyorum dedi, evet dogru şu ana kadar ne söylediyse batı da doguda da aynısını söyledi.

edirnede demirtaşı salın dedi, gemlikte de salın dedi fakat kimseden destek sesi çıkmadı, aynı şeyi hakkari de de söyledi sözünün eriymiş helal olsun fakat hakkaride biraz coşku oldu.

sıkıyorsa ve gerçekten sözünün arkasında durmaya devam edecekse bir adet rize mitinginde laf arasında degil bagıra bagıra bir demirtaşlı cümle istiyorum..

demirtaş desin seloyu kast etmese de olur.

demiri kast ettim dese de olur.

yeter ki rize de demirtaş desin bunu çok istiyorum.