1. 1.
  Modern, çağdaş, medeni olmak ile köylülük arasında nasıl bir bağ kurabiliyorlar acaba?

  Buradan şu sonuç çıkıyor; demek ki yandaşlar köylüleri rezil halde görüyor.
  Hepimiz neticede köylüyüz bir yerde. Fakat bu modern olmaya engel teşkil etmiyor.

  Sizler gibi vahşi değiliz.
  6 -6 ... odysseus
 2. 2.
  ıyy köylü diyen ibnelere dert olmuştur.
  2 ... kafam bir milyon
 3. 3.
  "çobanlığın felsefesini (!) anlamayan insan yönetemez" diyen zihniyetten hallice açıklamadır. bunun en azından ehliyeti var.
  1 ... serdarsl06
 4. 4.
  köylülerin akıllı insanlar olduğunu, teknolojiyle uyumlu ve teknolojiyi iyi değerlendirip tarla, bahçe mera koşullarında kullanabileceğini en kestirme örnekle anlatmış. sallama değil adam harbi köylüymüş.

  not: bazı mallar römorklu traktörün anarya giderken mantığını çözemeyince gelmiş bu başlıkta sallayıp mal müdürlüğüne terfi etmiş..
  römorklu traktör kullanmak oldukça zordur ve kullanma mantığı diğer araçların tam tersidir. bu nedenle römorkörlü traktörde geri geri gidilirken, eğer römorkörün sağa gitmesini istiyorsanız traktörün direksiyonunu sola, sola gitmesini istiyorsanız sağa çevirirsiniz. en zoru ise " düz " geri geri gitmektir. ancak bunu traktörün ve römorkörün dört bir yanını kontrol ederek yapmalısınız. yoksa devrilmek dahil çok ciddi kazalara sebebiyet verirsiniz. çaktın mı köfteyi dingil.
  3 -2 ... eratosthenes
 5. 5.
  çomar kelimesinin akp ye oy veren herkese söylendiğini zanneden insan sanrısıdır. çomar denilen kesim böyle sözlüklerde, sanal ortamlarda o gudubet suratlarını ekran arkasına saklayıp sabahtan akşama hükümet yalakalığı yapan satılık tiplere deniliyor. fikirlerini satan tiplere çomar bile denilmemesi gerekiyor o hayvancıklara ayıp ediyoruz o konuda haklılık payı var.

  zannedersin ki anadolu insanını çok seviyorlar çok umursuyorlar. o çiftlikbank mevzusunda haftalarca burada o insanlar ile dalga geçen başlıklar açan başkasıydı sanki. orada dolandırılan insanlara hepimiz kızdık ama 10 gün boyunca her gün yeni yeni başlıklar açarak onlarla dalga geçen tipler kalkıp "anadolu insanını aşağılıyorlar" diye sahte samimiyet gösterileri yapmasınlar. rüzgar biraz sert esse mağdur oluyorlar anasını satayım.
  5 ... mel mel bakan gibson