bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bu seferki sözlük mesajı falan da değildi. düpedüz ve pişkince yapılmış hain bir saldırı. birkaç sözlük kızının underground olarak facebook'ta kurduğu bir grubun adı. gruba giriş izne tabi imiş. hayır benim anlamadığım benimle alakalı bir şey için neden başkasından izin alındığı. gösterilen cür'eti bir yere kadar anlarım da bunların yaptığı bildiğin kişisel haklarıma saldırı. benim avuçlarım içinde mıncırdanma aşkı ile yanan saf kızların umutları ile oynamaya kimin hakkı var? her şeyden önce bu gurubu kuran azizeyi kaç kere mıncıklamışım? en fazla bir azizim... o da en fazla işte.

  şimdi bunu yapan kızları -ne yazık ki- uzun bir yargı süreci beklemekte. ismimi -ki markadır kendisi, patentini bizzat gitarımı satıp aldım- benden izinsiz kullanan, avuçlarıma kendilerince misyonlar biçen ve en önemlisi mutlu yuvamı yıkmak isteyen bu arsızlara karşı elbette suskun kalamazdım. hakkımı kaba kuvvetle değil adalet ve kalkınma ile arayacağım.

  gurupta "absolute zero'nun sevdiği şarkılar" diye bir konu falan da varmış. çok pardon serdar ortaç'tan tutun mustafa ceceli'ye kadar yalan yanlış bilgiler... hayır arkadaşlar, lütfen! ben coldplay, radiohead falan dinleyen adamım. hatta kulağa hoş gelen her şeyi dinlerim bile demiyorum artık.

  sağda solda benim adıma açılan derneklere falan itibar etmeyiniz. eğer memelerinizi, kalçanızı falan mıncıklatasınız varsa direkt olarak sözlükten mesaj atmanız yeter. yarın başınıza bir hal gelir falan hoş olmaz yani. unutmayın azizelerim... parmaklarım memelerinize bir sözlük mesajı kadar yakın.

  freeze you later
  2 -3 ... absolute zero
 2. 2.
  siktir git akü ya.
  6 ... salazar slytherin
 3. 3.
  kesin yaşanmıştır bu.
  4 ... arsizz
 4. 4.
  mıncıkla bizi absolute zero
  2 ... mecburi istikamet