1. 1.
  müzik günahtır deyip ilahi okutacağı muhtemeldir.
  1 -1 ... air on the g string
 2. 2.
  aşağılık insanlardır! pis kokarlar ve öğrencileri döverler ayrıca gözlükleri ve kıyafetleri çok uyumsuz insanlardır.

  based on a true story.
  -1 ... kanayan kanatlarla geldim
 3. 3.
  Ders sarı çiçeğe soru Sormakla geçer.
  2 ... sankisi fazla sanki
 4. 4.
  "sordum sarı çiçeğe" ile geçecek, güzelim müzik dersleri...
  1 ... muranos daisy
 5. 5.
  yakinda olacak durumdur.
  sasirmayiz.
  1 ... oje kokusu
 6. 6.
  Bunun trafik dersine giren beden egitimi ogretmeni, resim dersine giren fen bilgisi ogretmeni ya da daha da kotusu beden egitimi dersine giren matematik ogretmeni versiyonlari da mevcuttur.. Olmamasi gerekendir..
  2 ... dulcinea del toboso
 7. 7.
  vakti zamanında teknoloji ve tasarım dersimize beden öğretmenimiz, müzik dersimize sınıf öğretmenimiz, resim dersimize de müdür yardımcısı girmiş bir okulun öğrencisi olarak söylemem gerekir ki, din hariç bütün derslerin branş hocalarının olmaması önemsizdir. çok değil, bundan 5 sene sonra matematik dersine girecek din dersi ve ahlak bilgisi öğretmenleri besmele çekerek, dualar ederek x'i bulmaya çalışacak, resim dersinde, resmi bayram konulu resimler yerine çocuğunuz kurbanlığın derisini yüzen, uzun sakallı adamlar çizecek. Türkçe dersini söylemiyorum bile. 5 sene sonra Türkçe dersi olur mu, şüphelerim var.
  1 ... giran
 8. 8.
  *
  (bkz: din dersine giren felsefe öğretmeni)
  2 ... born to lose live to win
 9. 9.
  sadece saat doldurmak misyonu vardır.
  ... budapest express
 10. 10.
  bir akrabamdır. ilk okul öğrencisine ses aralıklarını minor major kalıpları * öğretmesi zordur. çiçek böcek şarkısı söyletir en iyi. müzik dersi bizim ülkemizde yazık ki lise kurumlarında bile çok zayıftır.. normaldir, bu tür daha çok örnek vardır mevzunuz DiN bilgisi dersi öğretmeniyle değilse .. benim mezun olunca müzik öğretmenliği mesleğini yapacak olma durumum da başka bakış açılarını getiriyor ama çatık kaşla bakamıyorum yakınımda severek öğretmeye çalışan bir canlı örneği olduğu için....
  ... mutsuzyirticii