1. 1.
    konya kadar yüz ölçümü var denilen israil'in ve yahudi halkımın çok iyi bildiği gerçektir. siz havlar havlar ısırmazsınız, daha doğrusu ısırmak isteseniz de beceremezsiniz ama biz bir kere elimize kılıcı aldık mı sonra neler olacağını siz çok iyi bilirsiniz.

şimdi uslu uslu oturun ve önünüze kemireceğiniz bir kemik atılmasını bekleyin, zaten şuan yapabileceğiniz başka da bir şey yok.
    2 -9 ... tasaklara ufleyen adam
  2. 2.
    (bkz: nefret söylemi)
    1 ... usualsuspects
  3. 3.
    müslo nedir?

tdk'ya göre (bkz: müslo): yağmurlu havada su verilmemesi gereken yaşam formu anlamına gelir.
    dolayısı ile herhangi bir grubu, topluluğu alan bir nefret söylemi içermemektedir.

ha sen ben "yağmurlu havada su verilmemesi gereken bir yaşam formuyum, o yüzden de çok alındım" diyorsan, kusur bakma o da senin ayıbın.
    1 -5 ... tasaklara ufleyen adam
  4. 4.
    biri nefret söylemi mi dedi?

türkiye cumhuriyeti'nin asli unsurlarından biri olan kürtlere karşı ağır hakaret içeren bir entry gir. sonra da gel nefret söylemi diye zırla! hakikaten algı ve mantık sınırlarını zorluyorsunuz bazen.

--spoiler--
    yaptığı hakaret ve havlamaya kılıf arayan bir g*tverenin g*tverenliği işte. bu yüzden kaale almayın bu g*tvereni. bir de k*rt olduğundan da şüpheleniyorum. hem k*rt hem g*tveren.
    --spoiler--

not: bahse konu entry'yi giren şahıs silip kaçmış.
    1 ... tasaklara ufleyen adam
  5. 5.
    Kralların 'ben güzel yaşayayım da yemişim ötesini' demelerinden ötürü Müslüman ülkeler israil'e karşı acizdir evet ama başlık pek yakışık olmamış.
    7 ... alkolik oldum