1. 1.
  sözlükte açılan 10 başlıktan 3 ünün islamla alakalı hakaret veya saldırı içeren başlık olması ve bunların ateist yazarlarca açılmış olması gibi bir gerçekle bakıldığında baştan çürük olan iddiadır. bir diğer örneği için bkz. bu başlık.
  2 -2 ... antiantianti
 2. 2.
  (bkz: pis kafir yürüyün ula)
  ... weird thoughts
 3. 3.
  gerçek müslümanlar, kesinlikle saygılıdır. lakin, müslüman görünerek dünyevi bazı çıkarlar elde edeceklerini düşünen içi pislik dolu tipler vardır ki, bunlar saygısız olurlar. mesela; "ananı da al git" diyebilirler bir vatandaşa.
  -1 ... annunaki
 4. 4.
  yaşanılan çevreyi tüm dünyadakiyle bir tutmamak gerek. 2 milyar müslümanı tanıyan biri olmak zordur o yönden nefret suçu işlemenin mantığı yok. Ne insanlar göreceksin hayatında daha. Rahat olmak lazım.
  ... hissizhissi14
 5. 5.
  dünyada 1,571,198,000 müslüman olduğu bilinmektedir. kaynak için (bkz: http://tr.wikipedia.org/w...BCsl%C3%BCman_n%C3%BCfusu)
  bunların içinde muhakkak dünyanın en saygılı insanının bulunma ihtimali vardır. genelleme yapacak olursak hiç bir müslüman ''sen başka dine inanıyorsun'' diyerek adam öldürmez. bu sonuçtan yola çıkarak - tüm müslümanları - aynı kefeye koymak doğru değildir.
  ... candylebarisik42
 6. 6.
  eksik bir başlıktır. müslümanların zayıflara saygısız güçlülere yalaka olmasıdır.

  kaddafi güçlüyken ağam paşam taşağını öpeyim. amerikan oyunlarıyla zayıflayıp gücünü kaybedince allahü ekber vurun kafire vurun allahü ekber diyerek öldürdüler adamı.
  -1 ... truvaefes2
 7. 7.
  ibadetlerini yerine getiren insanların dinde zorlama olmadığını bildiği halde herkese karşı dini zorlama yapan insanlarla yarışır.
  ... bosol bosol bobosov
 8. 8.
  Başlık sahibine seslenmeme neden olan tespittir..

  mervelere giden sevgili mervelerde orgy vardı sanırım canım ?
  Şöyle ki müslümanlar anala karşıdır, fazla zorlamasınlar bi daha..
  acıdan ne söylediğini şaşırıyosun.. Ayıp oluyo..
  1 ... mad men
 9. 9.
  müslümanların hepsinin içine alınmaması gereken söz.
  1 ... beyaz zenci 25ctm
 10. 10.
  Müslümanlığı elestiren bi ateist zirvasi.
  1 -1 ... vurkan