1. 1.
  herkes tarafından bilinen bir gerçek. sadece müslümanlar değil, herhangi bir ilahi güce inanan korkaktır. o da yetmezmiş gibi, yüzlerce çocuk yapıp onları da "henüz hiç görülmemiş, bilinmemiş" varlıktan korkmalarını öğretirler.
  5 -16 ... bambam bigelow
 2. 2.
  müslümanların korkak olması
  4 -2 ... diye yaziyorum ben
 3. 3.
  Sadece gülmek için açılan bir başlık, Osmanlı Devleti, Anadolu Selçukluları, islamiyetin ilk yıllarında ki verilen mücadeleler, hatta hatta hepsini geçiyorum; çanakkale savaşı.
  ... napacanconki
 4. 4.
  ufak bir gazla kendini öldürebilecek cesarete sahip olurlar bazen. ama bazen.
  1 -2 ... bambam bigelow
 5. 5.
  korkak olanlar Müslümanlar değildir. Müslüman araplardır. zaten bu araplar ne işe yarar kimseler de bilmez.
  2 -1 ... metallife
 6. 6.
  zeka seviyelerinin de bir hayli düşük olduğu gerçeğinin yanında, hayvanlar gibi duran önerme.
  1 -4 ... bambam bigelow
 7. 7.
  yanlışı çok olan önerme . zira korkak dediğin insanlar 1. dünya savaşında götünü kurtarmak için şehit oldular .
  1 -1 ... hedehode
 8. 8.
  gibi bir saçmalık yoktur. nemrutu bilirsiniz değil mi ? bilirsiniz tabi. o da ilahi bir varlıktan mı korkucam ben zaten tanrıyım diyordu ama geceleri kapısına 100 tane adam dikip yatağın altına saklanıyordu ve nihayetinde kafasına giren sinek ölümüne sebep oldu. sikerler öyle tanrıyı işte. ilaha boyun eğmeyi ve kulluğu anlamayı korkaklık sayanlrı ahirette görücem ben , aslında o kadarda beklemeye gerek yok bi gece rastgele bi tıkırtı duysalar altlarına sıçarlar. kimse karı kız kaldırmak için böyle aptalca sözler sarfetmesin bi şeker uğruna göte şeker kamışı sokulmaz.
  2 -1 ... magna carta
 9. 9.
  Olmayan olaydır. Afganistan'da, çeçenistan'da, bluşistan'da, patani'de, tayvan'da, endonezya'da, etiyopya'da, pakistan, hindistan, bangladeş, nepal, yemen, filistin, suriye, mısır, filistin, türkiye ve diğerlerinde cihat eden mücahitler, dağlarda gerilla savaşı verenler korkak ha? Yaşın kaç peki?

  Buyrun efem, bu size gelsin.

  https://video.uludagsozluk.com/v/müslümanların-korkak-olması-41411/

  3 ... bdrrslsyyf
 10. 10.
  Konuya gore değişir. Söylenmek istenen dindar insanların korkak oldugu ise eğer, genel olarak katılırım. Misal; lisede dindar hocalarım vardı, korkudan derste dini, siyasi konular açılınca sus pus olurlar ve biz öğretmeniz biz konuşamayız sıkıntı olur falan derlerdi. Ama diğer hocalar babalar gibi çıkar evrimin, ateistligin, kendi parti ve düşüncelerinin propagandasını yaparlardı sınıfta.

  Bahsedilen genel olarak müslümanlarsa eğer çok katılmam. Çünkü müslümanlar bir süre sesini çıkarmaz bıçak kemiğe dayanılmaya kadar. Sonrasında canını bile ortaya koyabilir bazı seyleri değiştirmek icin. (bkz: Çanakkale savası)

  Bahsedilen Allah korkusu ise eğer, bununla ilgili konuşmaya gerek yok. Allah korkusu olan da olmayan da bir gün sonucunu görecek nasılsa...
  2 ... simdiburnumuzayacakdyenpinokyo