1. 1.
  müslümanların çeşitli sebeplerden dolayı insanları sevmemesi durumudur. devamlı olarak öbür dünyayı düşünüp yatırımlarını oraya yönlendiren bir müslüman asla insanlar için bir şey yapmaz çünkü hayatının amacı tanrısını memnun etmeye çalışmaktır. kendinden olmayanı öldürme sebeplerinden birisi de insan sevmemesindendir çünkü bir kişi eğer kendinden olmayana zarar vermeyi düşünüyorsa asla insancıl olamaz.
  4 -4 ... kaliteli deli
 2. 2.
  Bir Troll sıçmığı daha.
  Yahu siz bitmeyecek misiniz ya. Nedir bu milletin sizden çektiği.

  Gerçek olmayan durum.
  2 -6 ... impossibility
 3. 3.
  her ay aldığım maaşımdan en az 300 lirayla durumu olmayan çocukları yediriyorum. müslüman mıyım? evet müslümanım. 5 vakit namaz kılar, kuran okurum. hani insan sevmiyordum? bende mi insan sevmiyorum lan basiretsiz herif. insanlara ne faydan olmuşta konuşuyorsun ahmak herif.
  2 -5 ... teknisyen parcasi
 4. 4.
  insanların kendine benzemediğinden dolayı aptal, gerizekalı hatta şerefsiz bile yapabilen, yeri gelince o insanlara yobaz diyebilen fakat yeri gelincede ben insanları seviyorum bak sen sevmiyorsun diyen insan müsvettesi lafıdır. Taşıdığı, hissettiği, kabul ettiği kültür ona bunu yaptırıyor çünkü oku kelimesinin roman okumaktan ileri gidemeyen zihniyetlerin gericilik hakkında yorum yapmasıda o kadar manidardır. Müslüman insanda sever hayvanda sever fakat size o kültür şokunu yaşatanlara şunu diyorum hepiniz bigün o yarattığız fikir fukaralığında yaptığınız o beyin yıkamalarda boğulacaksınız,
  2 -3 ... reddevil11
 5. 5.
  güney kore'lilere sorsana onu bir de denilesi.
  ... atabaka
 6. 6.
  sen ölsen sana bile üzülürüm ama sen yinede boşver.
  2 ... tiyansan