1. 1.
  teheccüd namazıdır . kılınmaya devam ettiği sürece mevlam o kişideki nurunu arttırır . gecenin tam teheccüd saatine denk gelen o vakitlerde yüzün yıkanması derinin gergin ve sağlıklı olmasına , abdest ve akabinde kılınan namaz ise yüzün nurlanmasına sebep oluyor. dolayısıyla yaş ilerlese bile yüz nur içinde , kırışıksız , saf ve temiz kalıyor . islamı yaşamayan milletin insanların güzellik sırrı yaşlandığında kendini belli eder bir müslüman yaşlı dedelerimize bakın aradaki nuru anlayanlara gelsin .
  8 -4 ... la tahzen
 2. 2.
  Allah ın nurunu beyaz bir tende arayanların yanılabileceği başlık . lokman hekim , hz. bilal allah ın rahmeti ve bereketi onların üzerine olsun .
  5 ... la tahzen
 3. 3.
  abdest her anlamda buyuk bir etkendir. gunde 5 kere cildin suya temas edip temizlenmesini saglar ve nem dengesini korur. manevi anlamdakilere hic girmiyorum.
  4 ... raanaa
 4. 4.
  gece gece kahkahalarımı dizginlememi olanaksız kılan sırdır. gerçi artık sır falan değil, her şey açık ve net ortaya konulmuş, irdelenmiş... lak diye açıklanmış sır! ha, bu kahkahalarımı dizginleyemiyor oluşumu etkiledi mi peki? yo dostum, yooo... *
  1 -3 ... philemon
 5. 5.
  * * allah bu sırra erenlerin sayısını artıracağı günün huzuruyla bizleri bağışlasın . evvela masonların vb. şahsiyetlerin anlayabilceği başlık veya sır değildir .
  3 -2 ... la tahzen
 6. 6.
  (bkz: pamuk)
  ... iron hand of justice
 7. 7.
  beyaz tenden bahsedilmemistir. entryyi anlamadan yazanlarin aptalligini göz ardi ediyoruz..
  evet namaz ve abdest insani nurlandirir. güzellestirir..
  2 -2 ... gicigim var uleenn
 8. 8.
  Doğruluk olabiletisı vardır. Fakat Günde beş kez abdest alan biri için geçerli olabilir. Bir abdestle 5 vakiti geçiren için degil.
  1 -1 ... cmkynr
 9. 9.
  yüzdeki nur-beyazlık, deri gerginliği, güzellik falan derken?

  eski sovyet interlandı, tümden müslüman mıymış yau? deme! vay be, gomonisler müslümanmış.
  2 -2 ... sinnerman
 10. 10.
  allah bir kuluna nur vermemişse o kişinin artık o nurdan nasibi yoktur . nasipsizlerin algılamada zorluk çektiği , başlığı nerden tutarımda içimdeki pisliği boşaltırım zihniyetiyle minicik beyinciklerini yormamaları gereken başlık .
  2 -1 ... la tahzen