1. ?.
  tutarsızlık gösterisi yapan dingildir. böyleleri çok var piyasada. evet piyasada. hem müslümanlık taslarlar; namaz niyaz oruç deyince hoop islam'ın şartları aman kesin uyar. ama geneleve gitmeyi yanlış görmez.
  7 -5 ... pis cocuk
 2. ?.
  (bkz: hacca gidip geldiği halde içki içen herif)
  1 ... darkbow
 3. ?.
  bu ülke ne müslümanlar gördü genel ev bile hafif kalır .
  çalıp çırpanlar haricinde bireysel olarak gündüz ahkam kesenleri geceleri barlarda pavyonlardamı görmedi bu gözler .
  ramazanda oruç tutmuyorum diye 500 etiketi üzerime yapıştıranlar akşam iftardan sonra alkol olmaz biz kuruya takılalımmı demediler . zinanın dibine vurmuşlar birde müslümanlıktan bahsediyorlar . yazık bu ülkedeki bir çok insana .
  2 ... wreker
 4. 1.
  geneleve giden herkes kafir midir_? sorusunu akla getirir.
  o halde biz boşuna diyoruz müslüman ülkeyiz diye.
  -1 ... ortaokuldaki askimi ariyorum
 5. 2.
  inanmakla, konuşmakla uygulamak farklı şeylerdir.

  islam dini nde en büyük günah "kul hakkı yemek" olduğuna göre ve kul hakkı yiyen milyonlarca insan olduğuna göre geneleve giden kişi hakkında konuşmadan evvel bunu tartışmalıyız.
  2 ... zehiri alınmış kobra
 6. 3.
  En doğrusunu yapan mümin heriftir.

  Saçma bir başlıktır. Müminler her gün bıkmadan usanmadan tüm dini ritüellerini yerine getiriyorlar bırakın da allahın yarattığı hayat kadınlarına- pardon, genel evlere girebilsinler.

  Onları da allah yarattı, çalışmaya hakları var; allahın gözde kullarını mutlu etmeyede.

  Allah herşeye kadirdir, yücedir ve benzeri diğer önermeler...
  -2 ... heavensent
 7. 4.
  lafa gelince verirler öğüdü kendileri hemen keser söğüdü. eğri oğlu eğriler...
  1 -1 ... kardel
 8. 5.
  dünyayi siyah beyazdan ibaret sanan insanlarin söyleyecegini sandigim bir öngörüdür. buradaki önerme "bir sey siyah degilse mutlaka beyaz, beyaz degilse mutlaka siyah olmalidir" önermesidir. bu önerme yanlistir. her müslüman, her "insan" günah isleyecektir. kaldi ki peygamberlerin bile günaha girdikleri, kücük de olsa günahsiz olmadiklari bilinir. müslümanliktan bahsetmek "mükemmel" olmak demek degildir.

  bu isler hep sahis, durum, kosullarla birlikte anilmalidir. söylemek istedigim sudur, müslümanliktan bahseden sahis genelev´e gidecegine birgün gözü kararip komsunun kizina tecavüz etse - ki erkegin cinsel enerjisini bir sekilde harcamasi gerektigi kesinlikle ispatlanmistir- daha kötü bir is yapacaktir. sahis genelev´e gitmekle günahin "büyügünden" kacinmis olmaktadir.

  genelev´e giden müslüman degildir, diye bir önerme olsa olsa sabloncularin hosuna gider. ne dinler ne düsünceler sablonlarla ölcülürler.

  müslümanliktan bahseden insanlarin alinacaksa söylediklerinden feyz almali, yaptiklari islerden kendisinden baska kimsenin sorumlu olmadigi, unutulmamalidir.
  ... paganviodio
 9. 6.
  5 vakit namaz kılıp, "allah" kelimesini ağzından düşürmeyip, dekolteli kadına * da "uf anam bu ne ya" "ben bunu şöyle yaparım, böyle yaparım" gibisinden yorumlar yapan versiyonu da olan heriftir.

  cuma'dan cuma'ya namaz kılan siz de "abi sen az önce namaz kılmıyor muydun bu nasıl laf?" dediğinizde "onun yeri ayrı, bunun yeri ayrı agam" şeklinde bir cevap gelir ki, akıllara zarar...
  1 ... paleface
 10. 7.
  (bkz: geneleve giden yobazlar rahatsiz)

  yetti yahu kendinizi savunmaniz; dini ne olursa olsun, geneleve gitmek durumunda olan kisilerin ne kadar acinasi durumda olduklari ortadadir.

  ama yok, kendinizi "hatasiz kul olmaz", "mala bir kac kere vururum, sonra 50 kurban keserim" tarzi dusuncelerle cennet-vari bir yere gideceginizi saniyorsaniz da soyleyeyim pesinen, olmayacaktir. *. dini su hakim olamadiginiz nefsinize gore carpitip karistirmak cok eglenceli olmali sizler icin, yazik lan.
  2 ... whiplash girlchild in the dark