1. 1.
  bu insanlar neden sadece müslümanların kötü yanlarını açığa çıkarmaktan zevk alıyorlar? hristiyanlık, yahudilik ya da bin türlü dini neden hiç eleştirmiyorlar?

  bunların bilgisayar başında sabahtan akşama oturan, insan içine çıkıp iki kelam edemeyen, oturup kalkmasını bilmeyen asosyal tipler olduklarını biliyorum. çünkü güçleri ancak sosyal medya'da yetebiliyor.
  3 -2 ... angel of the hell
 2. 2.
  eğer bu ülke için konuşuyorsak, bunlar hep yıllarca ülkedeki insanların yaşadıklarından dolayı kaynaklanmaktadır. Şahsen islam veya Allah (c. c.) ile bir sorunum yok ama nerede böyle takkeli, kara çarşaflı cemaata üye olduğu belli olan birini görsem onlardan nefret ediyorum. net söylüyorum nefret ediyorum. ha toplu yerlerde asla birine yansıtmam,bu da benim bakış açımdır. karşında sana kimse saygısızlık yapmadıkça, sende yapma. ancak bu inanlar benim arkadaş çevremde olamaz.
  ... kim bu doctor
 3. 3.
  tabii ki var. lamaizm var, şintoizm var ve s. Ama türkiyede çoğunluk müslüman olduğu için düzeltilmesi için müslümanların kötü tarafları eleştirilir. Lamaizmi eleştirince kim okuyacak, kim umursayacak bu eleştirinin ne yararı olacak ?
  ... tufeyli