1. 1.
  Evet efendim müslümanlık boştur ve boş olmaya devam etnektedir.
  2 -10 ... gezi parki direniscisi
 2. 2.
  yapay gündem...yanıt vermeyiniz.
  ... monk of monkmountain
 3. 3.
  Islamcı teröristlere batar.
  1 ... gezi parki direniscisi
 4. 4.
  (bkz: Susun beyler deli konuşuyor)
  (bkz: Konuş deli)
  1 ... thecasto
 5. 5.
  e haydi doldur o zaman bre kafir.
  2 -1 ... ortadireksaban
 6. 6.
  ığrenç bir şeydir evet efendim.
  1 -2 ... gezi parki direniscisi
 7. 7.
  Boş olsa, kimseye zararı olmaz... Bunun iSe 1 faydası varsa, 10 tanede zararı var... Öldürmek desen onda, tecavüz desen onda.... Tez çürütüldü, konu kilit.
  2 -3 ... dinsiz kitapsiz kafir
 8. 8.
  Bunu diyen boştur.
  1 -1 ... kalashnikov47
 9. 9.
  yağmacı bir toplumda geri ve ilkel bir coğrafyada yağmayı legalleştirmek ve insanları bir yerde toplayıp bir güç haline gelmesini sağlamak için öbür dünya vaadi ve yağma iştahıyla insanların içine doluştuğu içinde iyi gibi görünen ne varsa bunların uygulanmayıp arka plana atıldığı istismar ve sistemli kötülüğün baş tacı edildiği sistematize yağma ve talan.
  1 -2 ... kakandoboy
 10. 10.
  bazen düşünüyorum da, neden tüm islam ülkelerinde terör ve dinci terör örgütleri var ha? neden bir islam ülkesi geride kalmış oluyor da bir yahudi veya hristiyan ülkesi gelişmiş oluyor ve içlerinde dinci terör örgütü olmuyor ha? aslında herkes bozulmamış tek dinin islam olduğunu söyler. buna katılmıyorum. islam bozulmuştur. eğer bozulmasaydı onlarca batıl inanç olmazdı ve islam ülkelerinde terör olmazdı. sonra derler ki: islam barış dinidir. hahahaha! söyle yalanı sikeyim inananı, evet.
  1 -2 ... efendi hitler