1. 1.
    hastalıklı düşüncelerden (lgbt laiklik milliyetçilik)kurtularak

şahsi fikrim, bu ülkeyi kurtaranşey müslümanlık çatısı altında birleşmektir, ateizm, milliyetçilik lgbt gibi zararlı örgütler bizi benligimizden uzaklaştırmaktadır. her ne kadar özgürlükcü bir insan olsam da bana göre gelecek nesilleri kurtarmak adına bu tür oluşumlar yok ederek müslümanlık çatısı alttında birleşmeliyiz.
    4 -6 ... rus kek0su
  2. 2.
    (bkz: neden hristiyan olmuyoruz)
    1 -1 ... ibni maymun
  3. 3.
    lgbt laikliği vs anlarımda milliyetçileğe laf getireni harbi döverim. k*rt müsünüz olum siz niye batıyor milliyetçilik size.

edit: bir dindar olarak katıldığım önerme. milliyetçiliğe dokunulmaması kaydı ile.
    11 -5 ... ragnaros
  4. 4.
    Oglen öğlen iyi güldüm.
    2 ... erector
  5. 5.
    daha doğrusu müslümanlık çatısı altına kısılmak ... tabi ki türk'e yaraşmaz
    1 -3 ... basat55
  6. 6.
    biz de rezidanslarda oturup 4x4'lere bineceksek, çocuklarımızı yurtdışında okutabileceksek, ballı ihaleler kapabileceksek, ben varım.

edit: bu toprakları kurtaracak tek şey, topluca siktirolup gitmemiz. belki o zaman, ormanlar, hayvanlar, dereler, denizler, hatta hava bile rahat eder.
    3 ... 0fu0
  7. 7.
    Çok orijinal bir fikirdir. kekonun aklına büyük efor sarf ettikten sonra gelmiştir muhakkak. Atamız nasıl olmuş da düşünmemiş hayret..
    2 -1 ... rumeli71
  8. 8.
    Sanki 100 yıldır isyan eden terör yaratan müslüman kardeşlerimiz kürtler değilmiş gibi....
    3 ... dorandoran
  9. 9.
    er geç oluşacak birliktir. bundan şüphe duyanın aklından şüphe duyarım.

(bkz: ittihad-ı islam)
    2 ... kurmay albay
  10. 10.
    Kemalistlerin ve haçlı dünyasının korkusudur. Eğer lailaheillallah diyen insanlar islam sancağı altında birleşirse kendi saltanatları sona erer evet.
    2 -3 ... munzevi bir fikir iscisi