1. 1.
  adetleri , gelenekleri , yaşayış ve inanış sistemleri , konuşma , yeme - içme , giyinme ve koku hazneleri ile tam bir hayvansı ve bedevi bir hava oluşturup dünya tarihine ve barışına vurduğu darbelerle anılması pek de sürpriz olmayan haz edilmeyen , görülmeye dayanılamayan , seslerini duyunca kulakları kesip atmak istenen müslüman zararlıları türklükten ve türklerden uzaklaştırıp lider ülke ve coğrafya konumuna ulaşmaktır. evet başka da yolu yok , müslümanlarla bir adım daha atılmamalı. tüm ülkeden ve türk ün vücudundan , zihninden kovulmalıdır.
  -2 ... cok balo gordum
 2. 2.
  cahiliye devrine ve arap çöllerindeki bedevi günlerimize dönerek asr-ı saadet'i yaşadığımız gün olacaktır. 8. asırdan beri dünyaya uygarlığı öğreten türkleri, milleti tembelleştiren ve araplaştıran, kendisine yabancılaştıran bir medeniyetten uzaklaştırmak sapla samanı ayırmak olacaktır. en doğru yol budur. yalnız ülke türklerin, en iyisi biz gidelim arabistan'a, katar'a. hem katar zengin memleket, gazze gibi de değil.
  -1 ... ucbeskirkdort
 3. 3.
  müslümanlıktan bu insanlık bu kadar mı nefret ediyor.
  ... 86xlr86
 4. 4.
  (bkz: kıyamet günü)
  -1 ... yuzustu gomulen
 5. 5.
  cahiliyyeden kurtulup islamın özüne döneceğimiz gün olacaktır. nasıl ki kureyşin kafirleri atalarının dininden vazgeçmedi, bunlar da türkçülükten vazgeçmiyor. ayrıca üzeceğim biraz kendi soydaşlarımı ama mehdi aleyhisselam da peygamber soyundan yani arap. yiyorsa tabi olma.
  -1 ... buyur burdan yak
 6. 6.
  arıtma işlemi tamamlanmıştır.
  ... senden tiskiniyorum
 7. 7.
  müslümanlıktan çok müslümanlığı doğru yaşatamayan bir yönetimin ve yaşamamak için inat eden türk diye geçinen içimizdeki bazı insanların arındırılması gerek.
  ... 86xlr86