1. 1.
  la olum aslında biz islam dünyası olarak birleşsek dünyanın amına koruz iran nükleer bizde hava iyi e hacı bi sürü terör örgütü var onlarlada gerilla bide pakistanın silahları diğerlerinden adam toplarız katar suudi arabistan paradan yırtsak olm valla zeka fışkırıyo bende cumhurbaşkanı olurum olm ben bu fikirlerle.
  2 ... butwelovemahmuttuncer
 2. 2.
  Müslümanlarla Yahudiler harb etmedikçe kıyâmet kopmayacaktır. O harpte Müslümanlar (gâlip gelerek) Yahudileri öldürecekler. Öyle ki, Yahudi, taşın ve ağacın arkasına saklanacak da, taş veya ağaç; Ey Müslüman, Ey Allah'ın kulu, şu arkamdaki Yahudidir, hemen gel de öldür onu!"

  gargat ağacı hariç
  1 -1 ... kaymak hafiz
 3. 3.
  Sonra diyorlar ki, arap ülkeleri, müslüman ülkeler ve dini sömürmekte olan bazı hükümetler neden israil' e yalakalanıyor, yaltaklanıyor.
  Sırf Kıyamet kopmasını geciktirmek içinmiş. Yaşasın dini sömüren hükümetler ve sizden özür dileriz, biz hep sizi yanlış anlamışız, hep Amerika ve onun güdümündeki israil yaltağı sanmışız.
  ... kedimi kim 7
 4. 4.
  Belki de kastedilen şey semboliktir. Belki de dine yahudilikten geçen şeylerden mücadele verip kurtulacağımız anlatılmak isteniyordur. Tabi yahudilikten geçen şeyleri çıkaracağım diye islam'dan geriye bir şey bırakmayanlar gibi de olmamak gerekiyor.

  Kaynak götüm. Ama olabilir mi? Olabilir.
  ... siyahyelken
 5. 5.
  kıyamet alametlerinden biridir.

  o hayırlı günü sabırsızlıkla bekliyoruz.
  6 -5 ... kifayetsiz kelimeler
 6. 6.
  (bkz: melhame-i kübra)
  2 ... birsabahgelecekkardanaydinlik
 7. 7.
  eğri oturup doğru konuşmak gerekirse, yahudiler teknik ve donanım olarak bu savaşı kazanır.
  5 -2 ... bedreddin
 8. 8.
  Durun durduğunuz yerde amk

  Nedense hep biz anırıyoruz suudi arabistan veya diğer arap ülkelerinden hatta diğer türk ve irani ülkelerden hatta müslüman olan endonezya,malezya,bosna-hersek den de ses yok

  Bir terslik var bu işte.
  8 -2 ... kama tarkan dondu
 9. 9.
  Geri zekalıların ellerindeki silah bile yahudi malı... Bir yandan savaşacağım derken, bir yandan yahudileri zengin ediyor.
  7 ... dinsiz kitapsiz kafir
 10. 10.
  (bkz: israil in nükleer silahları)

  geçen savaşta kullanmaya ihtiyacımız olmamıştı, zira o kadar çapsız savaşıyordunuz ki sadece 6 günde tavlayı koltuk altınıza vermiştik sizin.

  ama iş çok inada binerse bu sefer savaşı kaybetmekle kalmayacaksınız, yeryüzünden sileceğiz sizi, buhar olup uçacaksınız ve aradan yıllar geçtikten sonra size dair tek bir iz bile kalmayacak bu dünyada.
  2 -3 ... tasaklara ufleyen adam