1. 1.
  haklı taleptir.

  ateist kafirler defolun artık.

  burası tayyip erdoğan'ın ülkesi, hadi yallah.
  4 -8 ... doc dr akil hocaoglu
 2. 2.
  Evet hakaret etmemek lazım. Ateistlerin geneli müslümanlar bize saygılı davranmıyorlar bizi dışlıyorlar diyorlar. Hiçbir fikre saldırmam fakat sanırım ateistler sol framede bize nasıl saldırıldığını görmüyorlar. Önce bir herkes saygılı olmayı öğrensin ya zaten kimseye bir düşünce dayatamazsın, olmaz yani.
  5 -1 ... direnisciq
 3. 3.
  Niye orası müslümanya mı?
  4 -1 ... galaktik kedi
 4. 4.
  Eşşeğin ski. iyi o zaman tüm ülkeler yapsın aynı şeyi.
  2 -1 ... oberst
 5. 5.
  kendi aklının küçüklüğünden utanmayıp zeki insanlara saldıran müslümanın yakarışı. Asıl sizin gitmeniz lazım. Lan yıl olmuş 2015 etrafta hala peri masallarına inanan bir sürü insan. Hoş görüyoruz, neyse diyoruz ama iş inanmayanlara saldırı boyutunda. Sana ne? Sen senin saçma inancına göre hayatın boyunca günah işlesen bile cenneti garantilemişsln, yalanlara inanmak istemeyen gerçekçilere karışmak sizin haddiniz değil. Al cennetini çal başına.
  6 -1 ... creepy doll
 6. 6.
  bir akp projesi olsa gerek.
  2 ... lodosunsesi
 7. 7.
  Burası ülke din kurumumu.
  1 ... socialdemokrat
 8. 8.
  1 cümlede 15 tane 'lan' kullanarak türkiyede ki herkesi 'hoşgörü' dini olan islama çağıran yazardır. bu ülke sizin gibi cahiller yüzünden böyle oluyor siktir olun gidin şu ülkeden ya.
  2 ... kahlo
 9. 9.
  farklı görüş ve inanışlara tahammülü olmayan kişi beyanı. yapmayın ulan madem din hoşgörü dini sizin yaptığınız ne. inandığın gibi yaşa dedirtir.
  edit: müslümanım
  1 ... murdum erigi
 10. 10.
  elimize bir fırsat geçsin gerekirse müslüman olmayanları toptan yok ederiz, hatta gerekirse kundaktaki bebege bile tecavüz ederiz başlıgı.
  3 ... merak makinesi