1. ?.
  bunu ısrarla yapıyorlar. güzel arkadaşım, o kitabın gerçek olmadığını düşünüyor müslüman olmayan birisi. tamam mı? anladın mı? kapiş?
  4 -4 ... meze
 2. ?.
  aynı zamanda kendilerine mesela bir darwin'den örnek verilince derhal köpükler saçabilen lüzumsuz yer israflarının işleridir. ancak tarım toplumunu kandırabilecek kendi çöl masallarını da evrenin sırrı zanneder bu küçük beyinli ukala bıdıklar (böyle din kafalar gibi gelişine saydırmak da pek bir eğlenceliymiş canım)...
  2 -2 ... baftan
 3. 1.
  Fizikten, kimyadan anlamayana fizik ve kimya anlatmak gerektiğinde ne yapacağız? Fizik kurallarını kabul etmiyorlar diye biz de inkâr mı edeceğiz? Anlayanlar için kuran-ı kerim de bilimseldir.
  1 ... levski
 4. 2.
  "islam'da şöyle şöyle şeyler var yeaa" deyip olmayan bir şeyi varmış gibi göstererek iftira atanlara karşı, bu iddiaları çürütmek için gereklidir. Bu durumda karşıdakinin inanıp inanmaması önemli değil. Onun dışında bir şeyi kanıtlamak için bunu yapmak yersizdir.
  ... fistingci sahap
 5. 3.
  müslüman olanlara incilden örnek vermek gibidir.
  ... dildilpakistan
 6. 4.
  haklı bir itirazdır. zira bugün müslümanlara bile kuran'dan örnek versek kabul etmiyorlar, sen bir de gidip elin gayrimüslimine kuran'dan örnek veriyorsun. olacak şey değil. sen bir önce müslüman kardeşini kuranla buluştur, sonra gavurla uğraş.
  2 -1 ... omowale