1. 1.
    Müslüman olmak için arap olunacağını sanan Ve arap hayranlığıyla dolup taşan çomardır. Kızını da bi Suriyeli ile evlendirsin madem.
    19 -9 ... alkolik oldum
  2. 2.
    olayın mucidi araplar olduğuna göre doğru yolda olan çomardır.
    2 -5 ... david addison
  3. 3.
    o değil arap da olamıyor genetiğiyle oynanmış sapık radikal islamcı bir boç olup çıkıyor amk teenage mutant çomar turtle'ı.
    2 -1 ... munir bey
  4. 4.
    " ben ne yaptığımı biliyor muyum ? " diyen çomardır.
    2 ... teflon
  5. 5.
    peygamberimiz arap olduğu için araplara saygı duyarım. bence her müslüman böyle olmalıdır. kimse arapları sevmek zorunda değil ama müslüman biri araplara saygı duymak zorunda çünkü islam peygamberi bir arap.
    3 -4 ... orgazm kazim
  6. 6.
    arapın arap olmayana arap olmayanın arapa üstün olmadığını bilmeyen insan beyanı. üstünlük yalnızca takvadadır.
    2 ... seishiroukei
  7. 7.
    Arapçaya bayılır, ama bir bok anlamaz.
    1 -2 ... taciturnn
  8. 8.
    Modern gözükcem derken,kendi binlerce yıllık kültürünü terketip,avrupa yarrağı yalamayı adet edinmiş hamam oğlanlarından hallicedir. Size bi haberim var kucağında zıpladığınız avrupanın sikinde değilsiniz,kendi kültürünüzün yani anadolu türklüğünün gözünde de siz bi sikim değilsiniz. Sonuç olarak bebeğim sen sadece basit ucuz bi özentisin avrupalı abilerine hayran olmaya devam et,türk ün ne araba ne avrupaya ihtiyacı yoktur.
    2 -6 ... turin
  9. 9.
    Muhalif olayım derken hain olan gibidir. Muhalefeti yapılan herşeyin tersini yapmak sanır böylesi. Bir de böyle adaletli olması gerekirken önğne gelene çomar diyenler var ya işte onlar asıl o sıfatı hakedendir. Burada tüm çoban köpeklerini tenzi ediyorum.
    -4 ... frekans
  10. 10.
    Iktidar olayım derken hain olmak gibi bir şeydir.
    ... tarkan filmindeki ahtapot