1. 1.
  Biz muslumaniz deyip neden icki iciyoruz?

  Niye önümüze gelene kayiyoruz?

  Konu kilit. Dagilin.
  3 ... 29th
 2. 2.
  madem müslümansın neden alkol alıyorsun, yalan söylüyorsun, hakka giriyorsun, bakarak veya fiilen zina yapıyorsun, küfür ediyorsun ve diğer farzları yerine getirmiyorsun? bunların hepsini gerçekten layıkıyla yapan var mı? Yok. Buna rağmen hepimiz müslümanız diyor muyuz? evet... her boku kadına ya da çevreye bağlamak yerine oturup bir öz eleştiri yapmak gerek.
  4 -1 ... cubukcuuu
 3. 3.
  iman zayıflığı ya da yokluğun dan .

  çok şükür müslümanım, müslümanı olmak .
  2 -5 ... tiamat
 4. 4.
  çünkü başörtüsü takıyorlar cevabı verilecek soru.
  1 ... ne olursun guzelim sevsem seni
 5. 5.
  kadınlara allah örtünmelerini emrediyor .

  bunun nedenini yazmaya gerek yok her halde .

  ancak bu emir bazı kadınlar dikkat budalası oluğu için işlerine gelmiyor ve allah a karşı gelirler .

  tam tersine daha çok dikkat çekmek isterler ve bunun için her şekle girerler mesela .

  https://tr.depositphotos....oung-woman-in-bikini.html
  1 -1 ... tiamat
 6. 6.
  Sana ne şeklinde cevaplanacak soru şeklidir. Kendi hayatınızla, kendi dininizle, kendi din yaşayışınızla ilgilenin artık. Hele hele kadınları artık bi düşürün dilinizden. ister müslümanım der her yerini açar, ister dinsizim der kapalı giyinir. Size ne? Hakkaten size ne? Tüm sorunlarınızı da hallettiniz de kadınların tercihlerine mi geldi sıra? Yeter artık.
  -1 ... nickiniyerim
 7. 7.
  Kuranı Kerimde müslüman olan kadınların başlarını kapatmak zorunda olduğu bir ayet var. Bunu herkes kabul etmeli. Bu bir gerçek. Ama günümüzde ki bazı başörtülü kadınlar başlarını kapatıp yüzlerine makyaj yapıyorlar vücüt hatlarını belli edecek tarzda kıyafet tercih ediyorlar. Bu çok yanlış. o başını kapatacaksan ona göre giyineceksin.
  Gelelim müslüman olup oruç tutuyor namaz kılıyor ama diğer yandanda insanların hakkında gıybet edip kötü düşünüyor. bu yüzden sağda ve solda iyileri bir tarafa kötüleri bir tarafa yazan melekler var. Herşeyin yeri ayrı. Birbirine karıştırmayın.
  3 -3 ... kiraz cicegi
 8. 8.
  Kimene bundan.
  -1 ... esrarkes