1. 1.
  büyük bir başarıya imza atmış kişidir. bir taraftan dokuz ışık doktrini tabi bunu ne kadar okuyup derinleştirmiştir o ayrı mesele bir taraftan kürt ırkına mensup olmayı ve son olarak müslüman kimliğine sahiptir. müslüman biri milliyetçi olur mu milliyetçi olursa mensup olduğu dini dünyaya nasıl tanıtabilecek sorusu akla geliyor. tartışmaya çok açık bir konu.
  1 -2 ... bin teselli kar etmez
 2. 2.
  bir insanın hem müslüman hem milliyetçi olması imkansız olduğu için olmayacak kombinasyondur.
  -4 ... rapi d
 3. 3.
  önek kürttür. zaman zaman ırkçı olabilsem de ırkçılık bazen sadece istatistik olabilir kötü tecrübeler yaşamış olabiliriz ama bu kişinin duyguları samimiyse sevmek, saygı duymak tarafımca zorunludur.
  1 ... wikings
 4. 4.
  Güzel bir insandır. ideolojisini çevresindeki kürtlere de empoze ederse daha da bir iyi olur hani.
  1 -1 ... uneasy
 5. 5.
  ileride oluşabilecek yobaz bir partinin zeminlerini atmıştır.
  -1 ... toleys
 6. 6.
  Bir insan hem müslüman hemde yobaz, dolandırıcı, sahtekar ve dönek olabiliyorsa. Hem müslüman hemde milliyetçi rahatlıkla olabilir en azından milliyetçilik suç değildir. Irkçılıkla milliyetçiliği aynı zanneden gerizekalılara zaten bişey anlatılamayacağı için bu sözlerim onlara değil. Müslüman kürt ülkücü de Erzurum ve Elazığ da bolca mevcuttur.
  -1 ... azrail melekoglu
 7. 7.
  (bkz: ülkücü kürt)
  ... bin teselli kar etmez
 8. 8.
  anası türkçe dahi konuşamayanların oluşturduğu gruptur. bu durum tıpkı almanya'da yaşan bir türk'in nazi çetelerine girmesi gibi birşeydir. dazlaklara katılan türk var mıdır? hiç duymadım. ama ülkücü geçinen kürtler mevcuttur. ilginç bir durum herhalde şerefiyle alakalı sorunları var.
  ... bin teselli kar etmez