1. 1.
  güya müslüman cemaattır. çokta idealist bir eylemdir, garibandan alırlar kendi şakirtlerine verirler.

  öbür tarafta ahiret sorularını çalabilecek misiniz bakalım?
  18 -3 ... faytonfayt
 2. 2.
  her sakallıyı hacı sanmamakla birlikte her allah allah diyeni de müslüman sanmamak gerekir.
  6 ... mrtnyc
 3. 3.
  insafsızdır. bir insanın malını çalarsın, parasını çalarsın haramdır, hesabını verirsin ahirette. ama bu iş çok ciddidir beyler. bir insanın çoluğunun çocuğunun rızkı olan ekmek kapısını, işini ömür boyu elinden almak, başkasına vermek. birde bunu allah ında hakkına girerek hak din olan islamı kullanarak yapmak, bunun hesabı nasıl verilir bu ne cesarettir anlayamadığım durumdur. o işten yıllarca kazandığın yediğin para haram değilmi? evet buna da açıklama mahiyetinde bir bahane fetvası verir herhalde hoca efendileri, bu haramzadelerinde yürekleri ferahlar. yok efendim hani diyoruz ya cemaat mensubu insanların dini duygularını sömürüyorlar diye, bu müslüman takılan cemaat üyeleri haramzadelerde dini imanı kullanıyorlar bilerek ve istiyerek herşey karşılıklı.
  2 ... desperadof f1
 4. 4.
  Müslüman mahallesinde salyangoz satan cemaatin kankisidir.
  2 ... sherifaktash
 5. 5.
  müslümanlıkla alakası olmayan cemaattir. lakin onlar için önemli olan sonuca ulaşmaktır. sonuca nasıl ulaştığın değil.
  5 -1 ... metallife
 6. 6.
  müslümanlar, cemaatler keske sadece soru çalsa. islam doğduğundan beri müslümanlar gezegene savaş, kan getirmektedirler ki bu gerçek soru çalan cemaatin yanında karınca niteliğindedir.
  -1 ... varkaryan
 7. 7.
  doğru yapmaktadır. çünkü onları yüceltip ilahlaştıran bir çoğunluk var. ve bunlara göz yuman bir başka çoğunluk var ve bu iki grupta müslüman. sızlanmak manasız.
  2 ... kompetan
 8. 8.
  daha büyük sorular çalan cemaattir. çaldığı en büyük soru insanların kafasındaki sorudur, 'ulan bir değil beş değil adamlar bunu hep yapıyor ve niye biz bunları her seferinde başımıza getiriyoruz?' işte çalınan en büyük soru budur. gerisi ahiretlik.
  2 ... rauf
 9. 9.
  kabirde sorulacak soruların yüzlerce yıl öncesinden sızdırıldığını söyleyip, bu eylemin sünnet kapsamında değerlendirilmesi gerektiğini iddia edecek cemaattir.
  1 ... siddartha
 10. 10.
  Sözde müslüman(!)
  Yahu bir sınavda skandalsız geçsin, bu kadar mı namussuz oldunuz? Emek hırsızları...
  1 ... aspirinnnnn