1. ?.
  müslümanların ülkesinde pervasızca, isyan edercesinde küfür yolunda olduğunu haykıran insanlardır.

  ben eşcinselim demek nedir yahu. batı'nın getirdiği demokrasi, özgürlük gibi zırvalar milleti birbirine düşürmektedir. insanlar artık ensest ilişki istediklerini belirtecek ve bunun hak olduğunu iddia edecekler. iş sokakta zina yapmaya kadar varacak.

  ben doğruları tüm yalınlığı ile anlatıyorum. herkes kendisine çeki düzen versin. batının hümanizm oyununa gelmesin.
  3 -30 ... yenilikci dervis
 2. ?.
  Doğuştan sahip oldukları özellikleri yüzünden artık dışlanmak, hor görülmek, sapık olarak etiketlenmek istemeyen insanlardır.
  4 -2 ... robertlangdon
 3. ?.
  daha acayibi, müslüman ülkede hala sakallı memur çalışamaması.
  4 -2 ... brigadier sabari
 4. ?.
  demokratik * ülkede insanların cinsel tercihlerine karışmaya çalışanı aksine kötü bir şey yapmıyordur.
  1 ... turuncgil
 5. ?.
  Kendi tercihleridir, bizi ilgilendirmez. Var ise bir cezai durum, bu allah'in karar verip uygulayacagi bir cezadir. Yaratici adina karar vermek escinsellikten daha buyuk bir gunahtir. Adam ibne olmak istiyorsa olsun kardesim benden uzak dursun da ne yaparsa yapsin banane.
  2 ... sarilaci
 6. ?.
  çok ayıp etmiş o kişiler müslüman mahallesinde salyangoz satılır mı, bu kadar geri kafalı ve zihniyeti yerlerde sürünenlerin arasında doğuştan sahip olduğu hislerini açıklama gafletine düşülür mü? bilmez mi ki farklı olan zenginlik ya da normal değildir bu absürd zihniyette, farklılık utanç kaynağıdır, ayıptır, günahtır; halı altına süpürülüp ortadan kaldırılması gereken tozdur.
  2 ... umudayolculuk
 7. 0.
  şeriat kanunları * * çerçevesinde götüne bir tıpa sokulup, çükünün de boynu törenle kesilmesi gereken insandır. nasıl böyle bir şey yapabilir? göte penis giriyor lem... o küçücük şeyin içine çapı 5 cm bir alet giriyor. hem de müslüman(!) ülkesinde. vay amuğa goyim.
  4 ... irishstorm
 8. 1.
  ''batının hümanizm oyununa gelmek'' nedir? Hümanizmin anlamını bilmemektir. Ya da hümanizmi insanların yollarda seviştiğine temel oluşturan bir kavram olarak görmektir. derviş kendini yine yeniden göstermiş ve belli etmiştir. gerici derviş.
  4 ... nedensizlestirmek
 9. 2.
  Insanların kişisel tercihine devleti bırak din bile karışamaz. Müslümanlık rahat bırakan bir dindir.
  Kişi iyi bir insan olursa, tanrıya inanıyorsa, ibadetlerini yerine getiriyorsa o kişi cennete gidebilir. Tanrı da bunu diyor zaten.
  Tanrıya ibadet sadece namaz kılmayla olunmaz. Insanlığa yararlı bir insansan, sana verilenlere en layıkıyla sahip çıkıyorsan, en büyük ibadet budur.
  3 ... flutle wagner calan adam
 10. 3.
  aklıma ankara film festivalinde izlediğim eşcinsel müslümanlarla ilgili belgeseli getiren başlıktır. belgeselin adını hatırlayamıyorum şimdi ama eminim izleyenlerin hepsi inanç konusunda önemli olanın yürekten hissetmek olduğunu anlamışlardır. madem din tanrıyı önemsemek ve sevmek üzerine kurulmuştur o insanı o hormonlarla yaratanın da tanrı olduğu düşüncesini unutmamalıdır. benim gözümde eşcinsel bir insanın diğer insanlardan hiçbir farkı yoktur. herkesin her konuda farklı seçimleri olabileceği gibi onun da seçimleri vardır seçimden de öte hissettikleri vardır. ve kimsenin buna karışmaya hakkı yoktur.
  3 ... fuck em all