1. 11.
    başlığı açan zat, müslüman ülkedekiler erken yaşta da olsa evleniyorlar en azından. övdüğünüz çağdaş avrupa ülkelerinde fuhuş yaşı 14'e indiriliyor. kızınız olsa ikisinden hangisini tercih ederdiniz? bu çifte standartınıza kapak olsun. iyi okuyun.

https://odatv.com/cinsel-...-indirdiler-22071835.html
    ... seruven44
  2. 10.
    okul ve askerlik olmasa zaten evlilik yaşı düşer. sadece kadın için değil erkek için de öyle.
    kaldı ki yabancı ülkeler de genç yaşta ilişki kurup küçük yaşta anne baba oluyorlar.
    ... selia
  3. 9.
    Olmayan ülkelerde de evlilik dışı cinsel birliktelik yaşının düşüklüğü.

Merak etmeyin islamda evlilik için bazı şartlar var. Onları yerine getiriyor olabilmeniz gerekir.

Tabii siz evrimciler için adet görüyor olmak yeterlidir herhalde. Sonuçta bizler de birer hayvan değil miyiz sizin gözünüzde? Üreme olgunluğa erişen üremelidir değil mi soy ve türün devamlılığı için?

Açıklayın.
    ... ruhsal enfeksiyon
  4. 8.
    ne yapacaklardı avrupalılar gibi 12-13 yaşında fuhuş mu yapacaklardı?
    1 ... seruven44
  5. 7.
    Avrupa ülkelerinden çok da düşük değildir.
    -1 ... kivilive
  6. 6.
    Bir Haberi aklıma getiren başlıktır.

Sanırım belçika'da cinselliğin 14 yaşa düşmesi idi. Yanlış anlaşılmasın erken yaşta evliliği savunmuyorum. Yalnız müslüman olmayan bir ülke 14 yaşındaki çocuklara cinselliği serbest bıraktığında kimsenin sesi çıkmıyor, iş evliliğe gelince sorun çıkıyor.
    Sizin sıkıntınız, herkes her yaşta her boku yesin ama evlenmesin çünkü yaşları küçük.
    Çelişkiler içinde çok iğrenç görünüyorsunuz.
    2 ... queenizm
  7. 5.
    Gayrimüslim ülkelerdeki sex yaşı 30dan başlıyor sen de haklısın.

A pardon nikah olunca gericilik oluyordu direkt sex olması lazım.
    3 -1 ... masklavi
  8. 4.
    Araplarda 12 olan yaştır.
    Mahallemde ki Surili aile 12 yaşındaki kızını 30 yaşında adamla evlendirdi oradan biliyorum.
    Şikayet ettim bunları Egm'den hala yanıt verilmedi.
    Arapların alçak kültürü adım adım ülkemizi sarıyorken biz buna sessiz kalıyoruz.
    1 ... turkelia
  9. 3.
    çocukların yeri okullardır, nikah masası değil. ailelerinin, kendilerinin hatta devletin dahi rızası olsa bile.

çocukları akademik eğitim yerine nikah masasına teşvik etmek de bir başka ahlaksızlık.
    4 -1 ... mossii
  10. 2.
    sanki avrupada , abd'de evlenme yaşı 30 aq. abdnin bir çok eyaletinde daha düşük .
    3 -1 ... derin futbol izleyen adam