1. 1.
  şüphesiz benim gibi bir çok kişiyi de rahatsız eden durumdur. özellikle yaz aylarında plajlarda kadınların mahrem yerlerinin açıkta olması, hem gençlerin, hemde küçük yaştaki çocukların ahlakını zedeliyor diye düşünüyorum. müslüman bir ülkede denize girmenin daha uygun ve ahlak açısından daha doğru yöntemleri var.
  5 -9 ... kan tutan kasap
 2. 2.
  ülke düşünemez ülke seçim yapamaz. ülke yaşayan bir varlık değildir. tamamen hayalden ibarettir. ülkelerin aklı ve duyguları yoktur. Ülkeler yaşam formu tanımından çok uzaktır. bu nedenle bir ülkenin dini olamaz. mümkün değildir.
  6 -3 ... wizzy
 3. 3.
  müslüman bir ülkede denize girilmemesi gerekir. şimdi aynı su erkeklerin ve kadınların cinsel bölgelerine temas ediyor. bu çok tehlikeli.
  4 -2 ... agnostos
 4. 4.
  diktatörlükle yönetilen ışidvari orta doğu ülkelerinin ortak sorunu. çocukların psikolojisini kafa kesmek, kan dökmek, meydanda adam asmak, erkek arkadaş edindiler diye tekme tokat dayak yemeleri bozar.

  o yüzden dinci ve mezhepçi terör olaylarının neredeyse tamamı bu bölgede yaşanıyor. şiddet şiddeti doğuruyor.

  selefilik, cahil insanları azılı bir radikale, suç manyağı bir psikopata dönüştürüyor. binlerce masum genç şahit olduğu vahşetten ötürü ağır travmalar yaşıyor. ne doğru düzgün bir aile hayatı kurabiliyorlar, ne de toplumda adamakıllı bir yer edinebiliyorlar.

  evet, bu gençleri niye suçlayalım? medeni bir ortamda büyüdüklerinde insanlığa daha faydalı bir birey olacaklarına dair hiçbir şüphem yok. tek talihsizlikleri sizinle karşılaşmış olmaları.
  4 -1 ... ozgur demirtas in robotu
 5. 5.
  Müslüman bir ülkede hemde Müslümanlığın lider takımı diyebileceğin hacılar, hocalar kız çocuklarına, erkek çocuklarına tecavüz ediyor, din adı altında her türlü pislik yapılıyor rahatsız olmuyorsunda, bikiniden mi rahatsız oluyorsun amk? Karakterinizi dikiiim diyecem, olmayan şeyi nasıl dikeceksin, di mi?
  Tanım : ülkenin dini olmayacağından dolayı normal bir olaydır.
  3 -2 ... dinsiz kitapsiz kafir
 6. 6.
  müslüman ülkede bikiniyle denize girilmesi
  2 -1 ... oopsmamahelpimgoth
 7. 7.
  sen müslümansın diye insanlar da senin inancına göre yaşamak zorunda mı? ayrıca burası müslüman bir ülke değil. türkiyenin resmi bir dini yoktur. müslümanların çoğunlukta yaşadığı bir ülkedir sadece.

  isteyen istediği dine inanır. kimsenin dinine göre yaşamak zorunda değildir. sizin gibi kıt zekalıları görünce, delirmemek elde değil.

  ahlak açısından doğru yöntemleri varmış. hangi ahlak açısından senin benimsediğin ahlak açısından. anlamadığınız kafanız basmadığı nokta bu işte. din konusundaki özgürlüğe kafanız basıyor ama ahlakı herkesin uyması gereken sabit kurallar bütünü sanıyorsunuz.
  2 ... basurlutravesti
 8. 8.
  ya neyle girilecekti amk?
  1 -1 ... attankorkankovboy
 9. 9.
  ülkelerin dini olmaz din içinde yaşayanlar içindir. bunu anladığınızda yol almaya başlayacağız. turistlere ne diyeceksin? ülkemizin dini islam islami usullere göre mi girin diyeceksin?
  2 ... donjuan5
 10. 10.
  Müslüman ülke tabirini kullananlar ağır şeriat şakşakçısıdır, şeriat istiyordur. Alttan alttan alıştırmaya çalışıyordur milleti. Gördüğünüz takdirde en yakındaki veteriner kliniğe insanlık namına lütfen teslim edin, teşekkürler.

  Ya da *r*bist*n'a da teslim edebilirsiniz, size kalmış.
  3 -3 ... pamuk gotlu teletabi