1. 1.
  şeriat, kur'an-ı kerim'de emredildiğine göre bunu kabul etmemek veyahut başka bir deyişle yok saymak acizlikten başka bi' şey değildir. kemalistler gelir şimdi lâikliğe göz dikiyorlar vb. kelimeler söylemeye çalışırlar, ama nâfile.
  2 -4 ... tifobakteri
 2. 2.
  recm sebebidir.

  Recm edilmelidir.

  vaciptir.
  ... aglaya ivanovna
 3. 3.
  idam edilmesi gereken kişidir.
  ... bihaberim
 4. 4.
  Münafıklıktır.
  ... bihaberim
 5. 5.
  şeriat modası geçmiş bir rejim sistemidir günümüze uyarlamak olmaz sen şimdi arabadan inip ata binebilirmisin hayır şeriat eskiden kalmış modası yıllar önce geçmiştir şeriatla yönetilen ülkeler ortada .

  edit:bre iblis modadan kasıt giyim kuşam değildir modadan kasıt eski olmuş köhne kalmış miladını doldurmuş anlamındadır.
  1 -1 ... eastanbul
 6. 6.
  şeriat hiçbir zaman kuranda yazılana göre yapılmamıştır osmanlıda bile. Şeriatı padişahlar kafasına göre şekillendirmiştir. Aksini iddaa eden konuşmasın.
  2 -1 ... biyoniksiyonist
 7. 7.
  Allah'ın kurallarını istemeyen müslümandır. Nasıl oluyorsa artık...
  -1 ... kalemvesilgi
 8. 8.
  Bir de bunun şeriatı istemiyormuş gibi davranan politikacı versiyonu vardır ki akıllara zarar...Takiye onlarda, riyakarlık onlarda, sahtekarlık onlarda, makarna kömür severler derneğine başkandırlar ama müslümandırlar da aynı zamanda.
  1 -2 ... numil
 9. 9.
  en mantıklı düşüncedir (bkz: dinde zorlama yoktur)bu ülkede müslüman olmayan o kadar çok insan ve atatürk ün kurduğu harika bir cumhuriyet varken kimse kimsenin inancına karışmamalıdır.
  ... cokta seyapmamak lazim
 10. 10.
  "şeriat"ı moda olarak görenler de vardır. üstteki entry girişlerine bakınız.
  ... tifobakteri