1. 1.
  Filmi çekildikten sonra vuku bulmuştur.

  En güzelini yapıyorlar. “Suz moslomu no bulursunuz?” Diye zırlayan varoşları da hiç umursamıyorlar. Ohh amk!
  2 -10 ... samgold
 2. 2.
  Hiçbir zaman tam da şurada hissedemeyecek olan kesimdir. Elit olduğu da yoktur.
  5 -3 ... tipcibiryabanci
 3. 3.
  Müslüm’ü varoşların banalliğinden kurtaracaklar imşallah. Kolunu bacağını kesen ergenlerin arabesk goygoyunu biterecekler.
  4 -1 ... samgold
 4. 4.
  yine çalıntı bir ekşi başlığı.
  11 ... doctorsleep
 5. 5.
  isteyen istediği sanatçıyı yahut şarkıcıyı sahiplenir sizene. Ben göksel'i çok seviyorum diye başkası sevemez mi sümükler. Beyninizi nerede bıraktınız.
  7 ... tricker
 6. 6.
  müslüm gürses vefat etmeden önce kendi tarzı dışındaki popüler şarkıları, kendi tarzıyla seslendirmiş ve sahiplerinden daha güzel yorumlamıştı hatırlarsanız. ben kendimi bildim bileli dinler, severim; herhangi bir kategoriye girme gereksinimi de duymam. Elit diye nitelendirdiğiniz kesim de Müslüm Baba'yı bu son yorumladığı şarkılarla sevmiş ve benimsemiştir. https://www.youtube.com/watch?v=IWpBzKPjtc0+ en basit örneğiyle, rahmetli şunu yaptıktan sonra şarkıyı bir defa bile teoman'dan dinlemedim, dinleyemedim. çünkü şarkının orjinali buymuş da teoman almış batırmış gibi geliyordu, sanatçı öyle bir ruh ve kişilik katmış şarkıya. sözün özü kim neyi ne kadar sahiplenmiş, kim önceden dinliyormuş kim sonradan dinler olmuş boş verelim, bu topraklardan bir müslüm gürses geçtiği için sevinelim, gurur duyalım. ha bana sorarsanız keşke yaşasaydı da daha çok şarkıyı kendi tarzıyla yorumlasaydı biz de bu inanılmaz lezzetlerden mahrum kalmasaydık. kim bilir daha ne güzel işler çıkacaktı ortaya... huzurla uyusun.
  12 -2 ... tac yaprak
 7. 7.
  zamanında müslüm gürses dinleyen kesimi ''kıro'' diye yaftalayan , gel gör ki ''kör ölür badem gözlü olur.'' düsturundan yola çıkıp şimdilerde sahiplenen kesimdir aynı zamanda. samimiyetsizlik kokar.
  5 -2 ... jezreel
 8. 8.
  müslüm gürses gereksiz bir sanatçıdır. eliti falan yok sahiplenen tipler ezilesi tiplerdir.
  2 -8 ... fastest man alive
 9. 9.
  marjinal tayfanın Müslüm Gürses'i sahiplenmesi Müslüm Gürses dinleyenlerin kıro olduğu gerçeği değiştirmez.
  1 -4 ... yerli ve milli
 10. 10.
  Olum adam (bkz: the world is not enough) sarkisini bile soyledi amk. Son zamanlarinda yaptigi populer calismalar yuzunden beyaz turkler tarafindan da sevildi. Elit demeye dilim varmadi goreceli cunkum
  4 -1 ... ruut altmis alti