1. 1.
    arabeskin ustatlarindan biridir. aranjmanlari asmistir. kaliteli arabesk yapar.
    32 -5 ... child
  2. 2.
    arabeskin atardamarı.
    şarkılarını dinletmek bir çeşit işkenece yöntemi olabilecek kişi.
    12 -6 ... mosquito
  3. 3.
    jilet reklamında oynasa çok daha fazla para kazanacakken bir terlik markasının reklamlarında oynamayı tercih eden sanatçımız...

-anneler gezer, ablalar gezer , babalar? gezmeeezzz....
    11 -4 ... sıçtırtma lamasına
  4. 4.
    sesi ve söyleyiş itibariyle dinleyenlerini uyutması beklenirken,jiletleme seansına sokan şarkıcımız.
    12 -1 ... tombiş
  5. 5.
    çok iyi hatırlıyorum canlı yayında yapılan bir roportajda(ikimizin yerine şarkısına klip çekiyorlardı,çekim arasında yapılan röportajda) dönen replik...
    -müslüm bey ikimizin yerine adlı şarkıyı seslendirdiniz
    -ee evet
    -çok güzel söylediniz.Daha önce tarkan da söylemişti bu şarkı...
    -(araya girerek)evet.öyle bir söylenti var.bana arkadaşlarım da söyledi tarkan da gayet güzel seslendirmiş bu şarkıyı!!!!...
    11 -1 ... berbay
  6. 6.
    24 saat sarhoş taklıdi yapabilen sanatçı... belkide yapmıyodur ama günahını almamak lazım.....
    12 -3 ... komandost
  7. 7.
    msn paylasmak isteyen uuser.ancak entrysi beklenen ilgiyi gormeyince silmeye karar vermistir.
    5 ... ümit
  8. 8.
    uludagsozluk msn zirvesi girisiminden hemen vazgecerek en dogrusunu yapan sozluk yazaridir.
    4 ... looser
  9. 9.
    muhabir: müslüm bey, hakan taşıyan için arabeskin yeni peygamberi
    diyorlar. ne diyorsunuz?

müslüm gürses: ben öyle bir peygamber gönderdiğimi hatırlamıyorum.

şeklinde demeç vererek dünyaya peygamberlerin kendisi tarafından gönderildiğini ispatlayan borazan.
    16 -9 ... martyns
  10. 10.
    hayranlarının; "ne orhan, ne ferdi anlamaz derdimizi, sen söyle müslüm baba nereden sevdim o zalimi" demesiyle ne kadar çok sevildiğinin anlaşıldığı arabesk üstadı.
    17 -1 ... salca