1. 1.
  Bugün izlediğim güzel bir biyoğrafi filmi. Müslüm gürses şarkıları benim için daha anlamlı artık. Yaşadıklarını öğrenmek, hayata onun penceresinden bakmak ve kulağımda o buğulu sesini duymak çok iyi geldi.
  Müslüm gürses'i anlatan filmde şarkıları başkaları seslendiriyor diye eleştirenler olsa da hikayeyi anlatabilmiş mi efendim? Evet, çok güzel anlatmış. Öyle bir hayat yaşamış ki, hangi sesten dinleseniz boğazınız düğümlenir.
  3 -2 ... comegizligizli
 2. 2.
  Anlatabildik mi? hikayeyi? dün izlediğim babanın biyografisine ait filmdir. onca yaşadıklarına rağmen büyüklüğünü kaybetmemesini daha iyi anlayacaktır izleyenler. filmdeki şakı ve türküleri de babanın sesinden dinlemek isterdik yine de güzel olmuştur.
  2 -1 ... metume13
 3. 3.
  müslüm gürses in acıklı yaşamını başarıyla anlatan biyografi filmi. gidiniz.
  1 -1 ... hi im from trakya
 4. 4.
  (bkz: titanic film)
  -1 ... diskapininmandali
 5. 5.
  muhterem nur'un da ayrı bir filmi yapılacak kadar dramatik bir hayatının olduğunu öğrendiğim filmdir. izledikten sonra araştırınca tabi. müslüm gürses hayranı olmasam da film olarak değerlendirdiğimde ajitasyonu bol ancak oyunculuğu çok iyi, baya güzel bir film olmuş.
  3 ... doctorsleep
 6. 1.
  müslüm filmi
  1 ... neflodi
 7. 2.
  An itibariyle tv8'de yayınlanan film.
  3 ... niluna
 8. 3.
  Tüm aile bireylerini teker teker kaybeden müslüm gürses'in acıklı hayat hikayesi.
  1 ... fufulu
 9. 1.
  boş beleş bir film. oyunculuk, senaryo çok sıradan. hele müslüm gürses'in şarkılarını timuçin esen'in söylemesi saçmalığın daniskası olmuş, rahmetlinin o güçlü sesinden sonra sinek vızıltısı gibi geldi.
  -3 ... seruven44
 10. 4.
  müslüm filmi
  müslüm filmi
  ... neflodi