bugün

sözlükteki yazar yaşının ortalama yirmi beş olduğunu ve kendisi hakkında hergün onlarca entry girildiğini görmemizden dolayı nasıl büyük bir sanatçı olduğunu ve kendi jenerasyonu dışındak yeni nesilede neler kattığını görmüş olduğumuz üstad.
dalge geçilecek bi durumu olmayan efsane. onu da gömdü ne demek lan ayıptır..
düzenli aralıklarla vefat ettiği haberleri çıkan değerli zat. aile babası rolünün vazgeçilmez ismi.
Aslan burcu olan sinema ve tiyatro sanatcisidir.
1950 lerin başında sinema filmlerinde oynamaya başlamış sinema ve tiyatro oyuncusudur.
gercek sanatcidir.
yaşar usta'dır, mahmut hoca'dır.
hala ölmemesi, yaşama tutunuyor olması birilerine fena batan değerli oyuncumuz.

ulan adam 88 yaşında allahınızdan korkun çok mu yaşadı gerçekten, hemen ölsün istiyorsunuz ayıp be.
ölmemiş olmamasının neden birilerine battığını merak ediyorum. sizin ömrünüzden çalmıyor merak etmeyin benim ailemden biri olsa hakkında böyle düşünenlerin, alay edenlerin daha beter duruma düşmelerini isterim, anlayabilsinler diye.

ne kadar saygısız insanlar var neyle nasıl eğleneceğini beceremeyen yaratıklar var.
insanı değişik düşüncelere gönderen kişi.
sen koskocaman sanatçı ol, nice güzel filmde oyna. sonra gelsin "neden ölmüyor bu adam?" diye düşünülsün.
hayat çok garip trenler falan.
müdüre kızdırıp, kendisini alkışlatan hatta gözlerimi dolduran muhteşem oyuncudur.
bugün aklıma gelen sanatçıdır.
hala ölmedi. seni beni gömer.
en iyiler arasında ilk sıralardadır.
(bkz: bugün de ölmedim anne)
1372 entariden yaklaşık 1200 tanesi adamın vefat haberine kitlenmiş. ne psikopat milletiz yahu.
halen hayatta olan usta oyuncu.
bir türlü öldüremediniz lan adamıi öldürseniz rahatlayacaksınız sanki amk.
(bkz: kel mahmut)
(bkz: yaşar usta)
Yasam mucadelesi birilerine dert olan usta.
bazen alışılagelmişin dışına çıkarak şaşırtan usta.

http://www.youtube.com/watch?v=-Gz5XkHUJSk
türk sinemasının gördüğü en müthiş oyunculardandır. hababam sınıfı isimli filmde "ben eğitimciyim" demesi hala kulaklarımda çınlar durur. bu arada sol frame'de görünce bu sefer kesin öldü dedim. ama yine ölmemiş. hakkında o kadar çok haber çıktı ki öldü diye bugüne kadar, artık her adını duyduğumuzda bir fatiha okumaya duruyoruz. ayrıca nejat uygur ile aynı kaderi paylaşmaktadır bu hususta.

19 kasım'da gelen edit: ağzımı sikeyim! nejat abi'yi kaybettik. başımız sağolsun.
18 kasim 2013'e de olmeden giren ustad. Diren munir ozkul.
bir gün gerçekten ölünce buraya gelip hakkında 2 şuku için gereksiz şakalar yapanlar utanacak mı onu merak ediyorum.
nejat uygur'u da gömmüştür.
güncel Önemli Başlıklar