1. 76.
  büyük ihtimalle tehdit ve baskılara dayanamayan dava avukatları davadan çekilmiştir.
  #5412689 :)
 2. 77.
  bok yoluna gitmis, katili ya da katilleri %99.9 bulunamayacak zavallı bir gencimizidir. *
  #5412709 :)
 3. 78.
  kendisinin ölümüyle geride çok büyük bir savaşa neden olmuştur, bir yandan para bende güç bende ben ne dersem o tarafı diğer yandan halkın insanları sömüren kişilere karşı baş kaldırışı.ilk önce cem garipoğluna destek verenler gurubu sonrasında avukatların birden davadan çekilmesi sanki herşey garipoğlu lehine dönüyor eğer bu cinayet basının gündeminden düşerse geçmiş olsun cem garipoğlu artık rahat ve istediği gibi yaşar.

  not: eğer bu davanın haberleri medyada gösterilmesi yasaklanırsa hiç şaşmayın.
  #5412734 :)
 4. 79.
  ulkemizde aydinlatilmayan yiginlarca cinayet vakasi dururken aralarindna siyrilip top 10 da 1 numaraya yerlesen cinayet vakasinin maktulu.

  sosyolajik acidan mi yoksa kriminal olarak mi incelenmesi dogru olur bilinmez. butun yonleriyle ortada asili kalan ve her nedense (!) medyanin unutturmamaya calistigi emniyetin ise hala iz surmeye calistigi (!) vakada oldurulen sahistir.

  garipoglu ailesinin mafyavari durumu ve burgaz raki sirketi bir tarafi olustururken, munevver ve ortasinif arkasi olmayan, zengin sayilmayacak kadar gariban ailesi.

  adli sureci devam eden bir davada fikir beyan etmek suc olduguna gore hıncal uluçun asagidaki linkte yer alan yazisi bile durumun vehameti ortaya koyuyor. http://www.sabah.com.tr/Y...06/06/suphe_mantik_gercek

  medyanin tutumu icin (bkz: medyanın münevver karabulut cinayeti fetişi) basligi bile yetersiz kalmaktadir. sayfalarca baslik altinda uludagsozluk yazarlarinin kendi entarileri ile durumu irdeleyebiliriz.

  medyanin kazanci sadeec suclunun yakalanmasi degildir umarim. cunku aydinlatilmayan onalrca cinayet vakasi hali hazirda. kaldi ki garibanlarin olumyle sonuclanan adli vakalar da ortada. bunlar gundeme getirilmezken bu cinayet olayinin unutturulmamaya calisilmasindaki ortak amac nedir?

  medya ilk defa cok kararli gorunuyor. altinda yatan neden sadece vahset olmamali
  #5412756 :)
 5. 80.
  an itibari ile ailenin avukatalarının davadan çekildiğini babası açıklamıştır. nedendir bilinmez umarım onlara da katil zanlsı zengin ailenin rehavetine kapılmamışlardır ve gene umarım bu davada elde edilen deliller karartılıp dava o piç'in alehine dönmez.
  #5413250 :)
 6. 81.
  katil zanlısının yakalanması için yurt dışına özel ekip gönderilmiştir.

  http://www.haberturk.com/...cat=200&dt=2009/06/19
  #5428128 :)
 7. 82.
  cerrah'a göre katili bulunmuş, bize göreyse katili hala firari. anlaşamayacağız galiba ama bir tek gerçek var; giden gitmiştir, ölen ölmüştür. bu tarafta istediğin kadar konuş, o artık herşeyden elini çekmiştir, huzurullahtadır.
  #5428145 :)
 8. 83.
  afedersiniz ama türkiyede adamın taşşaklı bir babası olduktan sonra, şuç sahibi kişiye hiç bir halt yapılmayacağının kanıtıdır. bu sebepten dolayı katili artık aransa ne olur aranmasa ne olur..

  edit: aramızda cinayeti işleyen kişinin sempatizanları varmış. bunua gördük.

  edit2: zanlı kişinin babasının tutuklanmış olması hiç birşey ifade etmemektedir zira zanlı hala yakalanamamıştır.

  -babası tutuklanınca oda tutuklanmış sayıldı.
  +bsg.

  edit3: ver seri eksi ver.
  #5428151 :)
 9. 84.
  taşşaklı adam olarak nitelenen katilin babası şu an cezaevinde tutukludur, üzerinden ülkemize dair ilginç tespitler yapılmaya devam olunan cani tarafından öldürülen bir kurbandır kendisi.
  #5428160 :)
 10. 85.
  üstünde karabulutların gezdiğini farkedemeyip diğer dünyaya vahşice gönderilmiş zat.

  türk kızlarına bir ders olmalıdır.
  #5428167 :)
 11. 86.
  katilinin pek bir nüfuzlu ailenin pek bir değerli oğlu olduğu bilinen, ancak hala yakalanamamış olması sebebiyle büyütülmeye devam etmesi gereken güzel kız. adını sol framede her gördüğümde acaba mı sorusunu sorduran melek.
  #5428198 :)
 12. 87.
  adam bir gün önce kıza epey bir ip ucu vermiş, sana özel bir şeyler hazırlıyorum yalnız olacagız, ne diye ısrar eden kıza ise cevap tarih yazacak!! sizce kız sürprizi ne sanmış olabilir?

  türkiye eski türkiye degildir, o şerefsiz yakalanacaktır, ama bu örnegi iyi düşünmek lazım, eksileri ile akılcı bir şekilde.
  #5428342 :)
 13. 88.
  toplumlarda homojenizasyon ( evet kelime bu) sağlanamaz. yani, bu kızın öldürülmesine sevinen insanlar da var.

  -yahu zengin bir adamın oğlu, fakir bir kızı öldürmüş. ne üzülüyorsunuz. böyle bir sürü fahişe var. bir sürü fahişenin öldürülmesine sesiniz çıkmıyor da, bu fahişe için mi üzülüyorsunuz? hem yapmayın etmeyin, zengin insanlar süper insanlardır, üzerlerine toz kondurmayalım. hem onlar sayesinde kaç insan ekmek yiyor. bu insanları ekmeksiz mi bırakacaksınız?

  hadi lan. korkak olmayın. söyleyin bu cümleleri. hadi oğlum. bu şekilde düşündüğünüzü iyi biliyorum. çıkın da cesurca söyleyin bu cümleleri. hadi, korkak olma söyle.
  #5428404 :)
 14. 89.
  sınıf ayırmaksızın emniyetin dikkatle üzerinde duracağına inandığım üzücü bir olaydır..
  #5428559 :)
 15. 90.
  (bkz: #5442657)
  #5485870 :)
 16. 91.
  yeni bir cinayet metodudur. tv lerde de münevver karabulut diye geçmez münevver karabulut cinayeti diye geçer dikkatinizi çekerim...
  #5485916 :)
 17. 92.
  bazı şerefsiz kanı bozuklarca kaşar ve mal olarak adlandırılan şahsiyetti, sebebi de adli tıp'ta çamaşırına bulaşan sperm lekesi.

  neymiş çamaşırına sperm bulaştığı için maktul mal olarak kaşar olarak adlandırılabilirmiş, neredeyse öldürülen şahıs suçlu durumuna düşecekti. her allah'ın günü eli skinde gezen gün yüzü görmemiş bu abazan güruha göre "sevişmiş" olma ihtimali bile onu namussuz ve hatta öldürülmeyi hakeden biri yapmaya yeterdi.

  alın bakalım kim namuslu kim namussuz görün! karşılaştırma yaparken de önce çevrenize bir bakın, ananızın bacınızın namusuna sahip çıkın da öyle laf abazanlığına girişin:

  alın bakalım, olmaz ya belki utanırsınız:

  http://www.milliyet.com.t...;KategoriID=15&ver=65
  #5541678 :)
 18. 93.
  şu kızın ölümünde bile işin içine "bu vatan uğruna can veren şehitlerimiz" edebiyatını sokan bu ziyan zihniyetleri gördükçe, bu ülkeye dair hiç bir ümidim kalmıyor. bu cinayet gündemde kalmasın tabii, balık hafızalı bir toplum olarak, herşeyi unutarak, hiç bir şeyin üzerine gitmeyerek, inekler gibi yaşayalım.
  #5541773 :)
 19. 94.
  her insan gibi onun da ölüsüne saygı göstermek yerine, üzerinden "vatan, millet, sakarya" adlı içi geçmiş boktan muhabbeti açabilen organizmaların olduğunu gördüğümüz mefta!

  ulan ister zengin olsun ister sokakta dileci, bir insan korumasız şekilde vahşice katlediliyor ve katil zanlısı babasının parası sayesinde kaçıp saklanabiliyorsa, medya falan bir yana bu ülkenin insanları tarafından gündemde tutulmalıdır bu olay. neler örtbas edildi, sümen altında kayboldu bir sürü şey, sırf bu milletin duyarsızlığı, omurgasızlığı yüzünden. geçen sene bu ülkenin en başarılı gençlerinden biri belediye ve karayollarının halt yediği bir kavşakta kamyon tarafından ezildi, hani olay kapanmayacaktı? hani bunun suçluları hesap verecekti? kimden hesap sorabildiniz?

  bu ülkenin en aydın gazetecilerinden biri "ermeni" olduğu için kurşunlandı, o zamanlar da onun hakkını savunmak isteyenlere bu sikik "vatan, millet, sakarya" edebiyatı ile şehitler örnek gösterildi, bu zihniyetin boktan uzantıları o pis katille hatıra fotoğrafı çektirdi.

  bu vatana ait insanların ölümünün sorumlusunu arayacaksak önce kendi içimizden başlayalım. içimizdeki katilleri gül gibi yaşatıp "diğer"lerinden hesap sormaya kalkacaksak, bu ülkenin askerine, polisine ne halt yemeye güveneceğiz merak ediyorum. eğer devlet burnunun dibindeki katilleri koruyup kollayacaksa bu devleti yıkmaya çalışanlara kızmaya hakkımız var mı düşünmek gerek...
  #5542497 :)
 20. 95.
  O gözbebeğini .iktiğimin ibnesine nasıl aşık olmuş hala anlam veremediğim ex hatun.
  #5542516 :)
 21. 96.
  katil zanlısı halen bulunamamış hatun.
  #5542525 :)
 22. 97.
  hayyam garipoğlu denen adama karşı ölümü bile kullanılan kızdır, yoksa onun katledilmesinin medyanın çok da umrunda olduğunu sanmıyorum, zira türk medyasından bahsediyoruz.

  öte yandan iç çamaşırından sperm lekesi çıkması öldürülmesini haklı kılmaz elbette ama bu da hayattayken yaşamış olduğu ilişki tarzını sırf öldürüldü diye tasvip etmemizi de gerektirmez. ölülerimizi iyi yönleri ile hatırlamaktır görevimiz, bundan sonra da öyle yapmak ve bu tip konulara girmemek gerekir, bu tip konulara girmemek onayladığımız anlamına gelmesin sakın.
  #5542555 :)
 23. 98.
  allah rahmet eylesin. üzücü bir durum tabi allah kimsenin başına böyle bir ölüm vermesin.

  ancak yahu ben anlamıyorum insanları.

  şimdi herkes diyor ki 'cem garipoğlu zengin o yüzden bulunamıyor devlet o yüzden bir şey yapmıyor'' ''bu ülke de zengin olunca istediğini yaparsın'' vs vs bunlar doğru olabilir ama bu adamın babası hapishanede ya hü!

  yani bu kadar insan at gözlüklü bakar mı olaya? o ibnenin evladı bulunamıyordur parası olduğu için kaçmıştır falan ancak ''parası var o yüzden devlet bir şey yapmıyor'' demek sadece ''embesil'' olduğunuzu kanıtlar.

  bu adamın babası hapishanede ulan! bu kadar mı görmüyorsuzun anlamıyorum ki?

  allah rahmet eylesin, kızın arkasından konuşmak benim haddime değil.
  #5542668 :)
 24. 99.
  öldürülmesinin bu kadar üstünde durulmasının sebebi, bu cinayetin aynı zamanda bir "türkiye gerçeği"ni de en acı şekilde yansıtmasıdır.
  #5542750 :)
 25. 100.
  hunharca katledilen genç kız. iç çamaşırında spermin ne aradığını merak edenler de umarım tecrübe ederek öğrenirler durumu.
  #5548583 :)