1. 121.
  gazete ve tv lerde hergün çamaşırında ki sperm kime ait isimli haber başlıklarıyla gündeme getirilen merhumedir. bu ne iğrençliktir ailesi buna nasıl göz yumuyor anlamıyorum.
  6 -1 ... aagresifbayan
  #5556593 :)
 2. 122.
  yaradandan evliya sabrı inmiş bir babanın kızı. sakinliğine, metanetine, inancına hayranlık duyuyorum. basında çıkmasın, konuşmasın yer almasınmış. adli tıp raporunda kabul edilemez hatalar olmuş olabilirmiş. olmaması gerekmiş. delillerin önemi eğitimle, incelikle personele öğretilecek, tekrarlanmayacakmış. peki o kız kadavra mı ellerinizde? bundan sonra olmaz demekle iş düzelmiyor. mezardaki adamı suç ortağı diye arıyorlar. avukatlar davadan çekiliyor. sperm, sürtünme vs. bilmem daha neler neler? kendimi onların yerine koyuyorum. o yaşlarda bir kız kardeşe sahibim, allahım göstermesin. piçin biri değil canını yakmak kılına zarar getirsin cani olmaktan çekinmem. diyetini ya seve seve ya sike sike öder. zanlı temize çıkartılmaya çalışıyor olsa da dava zaman aşımına uğratılmaya çabalanıyorsa da ilahi adalet yerini bulacak. o ananın, babanın, kardeşin ahı sizin boynunuza dolansın. pek güvendiğiniz can yeleği olan servetiniz ölümünüzü hazırlasın. bir can değil o soyadını taşıyan her ferdin canını aldılar. bu akıtılan kan yanınıza kalmaz, kalmayacak. eli kolu uzun az vicdan sahibi, paranın uşağı olmayı reddetmiş kimseler tek gününü ayırsa belki şimdiye katili cezaevindeydi. kaçırın, nereye kadar?
  8 ... dize
  #5556887 :)
 3. 123.
  ruhu acı çeken... gencecik bir kıza bu yapılanlar, bu rezalet, bu kokuşmuşluk, bu bıyıklı ve ahlakı bacak arasında gören başbakanlar, cumhurbaşkanları, emniyet müdürleri... allahım bu nasıl bir düzen?
  5 -1 ... shortcuttolongrun
  #5556994 :)
 4. 124.
  hala nasıl öldüğü bulunamayan kızcağız. yazıktır, ne yapıldığı belli olmadan, sonuç ülkeye duyrulmadan unutulmasındır.
  ... passionate
  #5572367 :)
 5. 125.
  Bir vahşeti, bir ölümü her ne surette olursa olsun haklı bulan (Bu idam bile olsa) insanları görünce bizzat kendisi (münevver karabulut) olup, bu b*ktan hayattan defolup gitmeyi ummama sebebiyet veren şahıs.

  (bkz: ölümüm olay olacak)
  1 ... elmakebabi
  #5572417 :)
 6. 126.
  oğlan zengin, kız fakir olunca milletin aklına hemen türk filmi senaryosu getirendir. yok paraya konmak istemiş de, yok evlenecekmiş de. bir yavaş arkadaş daha kaç yaşında bu kız. bu yaşta bunları planlayacağına nasıl hemen inanabiliyorsunuz. bakın kesinlikle planlamamıştır demiyorum ama kesin planlamıştır diye bir kaide de yok. ölmüştür. gerçek bilinemez. o yüzden arkadan atıp tutmak kolaydır. ne gençler var, sevgilisinin evinde sabahlıyor hepsi mi hakediyor başının gövdesinden ayrılmasını, çöplükte bulunmayı? bu çocuğun hala bulunamaması gariptir. ortada bir şeyler döndüğü de gün gibi ortadadır.
  2 ... elmyra duff
  #5572434 :)
 7. 127.
  bir gecede öldürülen 44 kişiden daha önemli biri olmalı ki unutulmaması için insanüstü bir çaba sarfedilen genç kız. ölümüne üzülebilirsin, katil bulunmalı diyebilirsin çok normal, ama bunu aylarca ülke gündeminin 1. maddesi yapmak düpedüz aptallıktır. münevver'in katilinin bulunması ailesini, yakınlarını, sevenlerini ve türk polisini ilgilendirir. toplumsal bir meseleymiş gibi hergün ısıtılıp x'inci gün oldu katil yok diye manşetlere çıkarılmamalıdır. dağlıca, aktütün baskınlarında verilen şehitler bu kadar konuşulmadı, bu kadar tepki çekmedi yazıkları olsun.

  şimdi ise doğu türkistan'da kardeşlerimiz sokak ortasında dövülerek öldürülüyor hemde yüzlerce değil binlercesi. bunun için düzenlenen eylemler sikinizde değil, münevver için falanca yerden koşup karakol önlerinde ağlamayı bilirsiniz, ne kadar tutarsız hareketler.
  7 -4 ... tu kaka bana
  #5572443 :)
 8. 128.
  televizyonda, gazetede, internette adını görünce, fotoğrafları ile karşılaşınca, testerenin tırtıklarının boynunda gezindiği anı düşündüğüm kız. allah bilir ne acılar çekti, ne biçim korkular yaşadı o anda.

  allah ıslah etsin bu insanları.
  1 ... pietro pacciani
  #5572479 :)
 9. 129.
  insan hayatinin turkiye'de ne kadar ucuz oldugunun kaniti. *
  hayati tadamadan olusune mi yanarsin, katledilisine mi, ya da geride biraktigi acilara mi?
  2 ... mergiz
  #5572661 :)
 10. 130.
  bir kız çocuğu. belki bir istanbul masalı'ndaki esma ya özendiğinden belkide o katil zanlısı insanlık fukarasını gerçekten sevdiğinden ki hiçbirinin önemi yok, bir zengin eğlencesine kurban gitti. peşinden bütün sistemi sarsacak bir kurbandı. katilinin; babası ve annesine tahliye kararı veren hakim hemen ardından izne gitti, türkiyedeki bütün telefonları istenirse dinleyebileceğini söyleyen devlet bulamadı, adli tıp, tıp fakültesinde görev yapan hademelerin bile yapmayacağı bir hata yaptığını duyurdu. yok kızın katil zanlısı bulunmuyor. babası kızının katilini arayan baba figüründen medyanın magazinleştirmesi sonucu, semra hanımın erkek versiyonluğuna terfi etti. unuttuğumuz bir şey vardı, kızcağız 120/130 gün önce hiçbir insanın haketmeyeceği bir biçimde öldürüldü. cesedi çöp kutusuna atıldı. öldürülürken göstermediği saygıyı, cesedine de göstermedi o zengin nesebi gayri sahih.
  29 -2 ... kafiyesiz eleman
  #5583356 :)