bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 111.
    yıllık, "hakkında bu kadar entry girilince" kotamdan kullanarak diyorum ki,

hakkında bu kadar entry girilince hayaleti görüntülendi sandığım merhume.
    -8 ... beyaz musluman
  2. 112.
    orospu çocukları için turnusol kağıdıymış.
    3 ... jackskellington
  3. 113.
    Eğer ki Münevver ;

kardeşiniz / ablanız / kuzeniniz / akrabanız / sevgiliniz / arkadaşınız / olsaydı o zaman "iç çamaşarında spermin ne aradığını merak etmez" bu ülkede haince öldürülen insanlar gibi o'nun da katilinin yakalanamayacağını dert ederdiniz.

Ama insanlıktan git-gide uzaklaşmış yaratıklar, sırf muhalefet olsun diye, gündemde uzun süre kalmayı başarmış -malesef- bir cinayet konusu için mızmızlanıp ne söylediklerini bilmiyorlar. Çünkü üstü kapanan, sürekli gündemi değiştiren konulara alıştığı için böyle şeyler onları hiçbir zaman ilgilendirmeyecek.

Asıl sorun, bu olayı "bana dokunmayan yılan bin yaşasın" olarak düşünenler, "ailesi sahip çıksaymış" diyenler,
    Yarın böyle bir şey sizin başınıza gelmeyeceğini nereden biliyorsunuz ?

Bu ülkede yaşayan bazı hayvanlar * değil mi Yerli - Yabancı, genç, çocuk farketmeksizin tecavüz eden ? Tecavüzle kalmayıp öldüren ?

Sizin de bir çocuğunuz olunca mı anlayacaksınız illa her şeyi !

az insan olun ulan !
    23 -4 ... vincent vega
  4. 114.
    aylardır katili bulunamayan kişi.

kilodunda spermin ne işi olduğunu merak eden bazı ... kişilerin ki, burayı nokta nokta ile belirmek istedim anlayın artık, tecavüz gibi bir eylemden haberleri yok mu diye sormak isterim. hadi bu sizin tabirinizle "masum" bir kız olmasın peki bi kaç yıl önce 18 aylık bebeğin de tecavüz edilmesi o zavallı bebeğin suçu muydu?

Bu tarz yazılar gerçek düşünceler mi yoksa sırf polemik olsun diye mi yazılıyor anlayamıyorum, işin üzücü bir başka boyutu ise o yazının artı oylar olması.
    nesil yenileniyor ama maalesef zihniyet daha da eskiyor.

öldürülen bir homoseksüel de olsaydı, bir hayat kadını da olsaydı, yada herhangi başka bişey, öldürülenin bir insan olduğu gerçeğini değiştirmezdi.
    o kızcağız cinsel birliktelik de yaşayabilirdi bu onun tercihi olurdu şüphesiz ve kimsenin yargılamaya da hakkı yoktur.
    bu mantıkla düşünülürse o zaman evlenmeden cinsellik yaşayan her genç kız ölümü hakediyor mu diyeceğiz.
    şeriat yönetimi yok bu ülkede ve rahatsız olanlar varsa şeriatın olduğu ülkelere gidebilirler özgürdürler ama bu ülke laik bir ülke kabul etsenizde etmesenizde.
    9 -1 ... şubat
  5. 115.
    vefat etmiş gencecik bir kızın ismi altında yapılan alçakça, iğrenç, saygısız, tüylerimi ürperten yorumları okuduğumda, tam gaz muhafazakarlaşan, dine sarılan memleketimde, bu ne çelişki, bize neler oluyor, bunlar nasıl insan, nasıl bir gençlik geliyor, bu nasıl bir zihniyet yarabbim.. bu insanlara yardım et! diye feryat etmeme yol açan olay. böyle alçakça düşünen, evlat acısı, kardeş acısı ne demek bilmeyen, yamyam zihniyet için yine de, herşeye rağmen!!!! tek dileğim:

- allah kimseye evlat acısı, kardeş acısı göstermesin...

not: artık bu yamyamlığa son verilmesi " insan " olanların sinir sistemlerini zorlamamak bakımından son derece hayırlı olacaktır.
    5 ... rdysnm
  6. 116.
    kafası kesilerek öldürülmüş birisinin orospu olup olmadığı ile ilgilenen orospu çocuklarını bizlere göstermiş maktul.
    50 -5 ... jackskellington
  7. 117.
    gazete ve tv lerde hergün çamaşırında ki sperm kime ait isimli haber başlıklarıyla gündeme getirilen merhumedir. bu ne iğrençliktir ailesi buna nasıl göz yumuyor anlamıyorum.
    6 -1 ... aagresifbayan
  8. 118.
    yaradandan evliya sabrı inmiş bir babanın kızı. sakinliğine, metanetine, inancına hayranlık duyuyorum. basında çıkmasın, konuşmasın yer almasınmış. adli tıp raporunda kabul edilemez hatalar olmuş olabilirmiş. olmaması gerekmiş. delillerin önemi eğitimle, incelikle personele öğretilecek, tekrarlanmayacakmış. peki o kız kadavra mı ellerinizde? bundan sonra olmaz demekle iş düzelmiyor. mezardaki adamı suç ortağı diye arıyorlar. avukatlar davadan çekiliyor. sperm, sürtünme vs. bilmem daha neler neler? kendimi onların yerine koyuyorum. o yaşlarda bir kız kardeşe sahibim, allahım göstermesin. piçin biri değil canını yakmak kılına zarar getirsin cani olmaktan çekinmem. diyetini ya seve seve ya sike sike öder. zanlı temize çıkartılmaya çalışıyor olsa da dava zaman aşımına uğratılmaya çabalanıyorsa da ilahi adalet yerini bulacak. o ananın, babanın, kardeşin ahı sizin boynunuza dolansın. pek güvendiğiniz can yeleği olan servetiniz ölümünüzü hazırlasın. bir can değil o soyadını taşıyan her ferdin canını aldılar. bu akıtılan kan yanınıza kalmaz, kalmayacak. eli kolu uzun az vicdan sahibi, paranın uşağı olmayı reddetmiş kimseler tek gününü ayırsa belki şimdiye katili cezaevindeydi. kaçırın, nereye kadar?
    8 ... dize
  9. 119.
    ruhu acı çeken... gencecik bir kıza bu yapılanlar, bu rezalet, bu kokuşmuşluk, bu bıyıklı ve ahlakı bacak arasında gören başbakanlar, cumhurbaşkanları, emniyet müdürleri... allahım bu nasıl bir düzen?
    5 -1 ... shortcuttolongrun
  10. 120.
    hala nasıl öldüğü bulunamayan kızcağız. yazıktır, ne yapıldığı belli olmadan, sonuç ülkeye duyrulmadan unutulmasındır.
    ... passionate