1. 111.
  (bkz: medyanın münevver karabulut cinayeti fetişi)

  (bkz: münevver karabulut cinayetinde şok gelişme)
  2 -1 ... byoser
  #5549908 :)
 2. 112.
  medyanın bütün sömürüsüne rağmen gündemde tutulması gereken kızdır. ta ki katili bulunana kadar. her gün yüzlerce insan ölüyor tek derdiniz bu mu, her olaya, haksızlığa karşı bu kadar duyarlı mısınız diyenlere ise söylenecek tek söz; bu olayın bu kadar mide bulandırmasının nedeni paranın gücünün insanın yüzüne tokat gibi vurulmasındandır. ayrıca ölmüş bir insanın ahlak bekçiliğini yapmak, böyle böyleydi, zengin erkek peşindeydi hak etti yorumlarını yapmak, insanlığa ne kadar yakışıyor acaba? ölüye saygınız yok anladık ama acılı aileyi anlamak neden bu kadar zor? babasının da medyanın da katili bulunana kadar susmaması ve unutturmaması gerekmektedir...
  6 ... wishh
  #5550060 :)
 3. 113.
  gündem hakkında fikir belirtmek için başta sözlükler olmak üzere çeşitli platformlara yazı yazan bazı bünyelerin, gazete dahi okumadıklarını bize gösteren katili yakalanamamış kız.

  üsttekini özele çekiyorum, lan ibibik! gazete oku, haberleri izle. lan elinin altında internet var tıkla adrese 10 dakika bak bir gündemde ne var.

  sormuş elemanlar "iç çamaşırında spermin ne işi var" aklınca kızın namusuna yönelik girişmiş. muhafazakar ya beyzadem, namus bekcisi ya.

  otopsi raporlarında bu kısın bakire olduğu sonucu çıktı adamım! benim namus kriterim bekaret değil ama senin içinin rahat etmesi bakımından belirteyim istedim.

  merak ettiğin soru ise 3-4 gündür kurum içinde kaosa neden olmuş, soruşturma konusu olmuş bir mevzu.

  kızın iç çamaşırına nereden gelmiş biliyor musun? aynı masada otopsisi yapılan bir başka cesede ait çıktı sperm! ailesi dahil, sperm örnekleri alınan hiçkimseyle uyuşmayınca iç çamaşırındaki sperm, arşivlere bakılması ile vahim sonuç ortaya çıkıyor. masa temizlenmeden, aynı masada otopsisi yapılan kıza, olaylarla hiçbir alakası olmayan bir başka cesedin spermi bulaşıyor. o da kalem ucu kadar bir örnekmiş.

  anladın mı ibibik? senin namusun da bu kadar işte. başkasının namusuna hiçbir bilgin olmadan dil uzatacak seviyede bir namussuzsun.

  al belki okursun da kafan basar; http://www.milliyet.com.t...rm%20Adli%20Tipi%20sarsti
  22 -2 ... paleface
  #5550167 :)
 4. 114.
  yıllık, "hakkında bu kadar entry girilince" kotamdan kullanarak diyorum ki,

  hakkında bu kadar entry girilince hayaleti görüntülendi sandığım merhume.
  -8 ... beyaz musluman
  #5550177 :)
 5. 115.
  orospu çocukları için turnusol kağıdıymış.
  3 ... jackskellington
  #5550306 :)
 6. 116.
  Eğer ki Münevver ;

  kardeşiniz / ablanız / kuzeniniz / akrabanız / sevgiliniz / arkadaşınız / olsaydı o zaman "iç çamaşarında spermin ne aradığını merak etmez" bu ülkede haince öldürülen insanlar gibi o'nun da katilinin yakalanamayacağını dert ederdiniz.

  Ama insanlıktan git-gide uzaklaşmış yaratıklar, sırf muhalefet olsun diye, gündemde uzun süre kalmayı başarmış -malesef- bir cinayet konusu için mızmızlanıp ne söylediklerini bilmiyorlar. Çünkü üstü kapanan, sürekli gündemi değiştiren konulara alıştığı için böyle şeyler onları hiçbir zaman ilgilendirmeyecek.

  Asıl sorun, bu olayı "bana dokunmayan yılan bin yaşasın" olarak düşünenler, "ailesi sahip çıksaymış" diyenler,
  Yarın böyle bir şey sizin başınıza gelmeyeceğini nereden biliyorsunuz ?

  Bu ülkede yaşayan bazı hayvanlar * değil mi Yerli - Yabancı, genç, çocuk farketmeksizin tecavüz eden ? Tecavüzle kalmayıp öldüren ?

  Sizin de bir çocuğunuz olunca mı anlayacaksınız illa her şeyi !

  az insan olun ulan !
  23 -4 ... vincent vega
  #5550341 :)
 7. 117.
  aylardır katili bulunamayan kişi.

  kilodunda spermin ne işi olduğunu merak eden bazı ... kişilerin ki, burayı nokta nokta ile belirmek istedim anlayın artık, tecavüz gibi bir eylemden haberleri yok mu diye sormak isterim. hadi bu sizin tabirinizle "masum" bir kız olmasın peki bi kaç yıl önce 18 aylık bebeğin de tecavüz edilmesi o zavallı bebeğin suçu muydu?

  Bu tarz yazılar gerçek düşünceler mi yoksa sırf polemik olsun diye mi yazılıyor anlayamıyorum, işin üzücü bir başka boyutu ise o yazının artı oylar olması.
  nesil yenileniyor ama maalesef zihniyet daha da eskiyor.

  öldürülen bir homoseksüel de olsaydı, bir hayat kadını da olsaydı, yada herhangi başka bişey, öldürülenin bir insan olduğu gerçeğini değiştirmezdi.
  o kızcağız cinsel birliktelik de yaşayabilirdi bu onun tercihi olurdu şüphesiz ve kimsenin yargılamaya da hakkı yoktur.
  bu mantıkla düşünülürse o zaman evlenmeden cinsellik yaşayan her genç kız ölümü hakediyor mu diyeceğiz.
  şeriat yönetimi yok bu ülkede ve rahatsız olanlar varsa şeriatın olduğu ülkelere gidebilirler özgürdürler ama bu ülke laik bir ülke kabul etsenizde etmesenizde.
  9 -1 ... şubat
  #5550365 :)
 8. 118.
  vefat etmiş gencecik bir kızın ismi altında yapılan alçakça, iğrenç, saygısız, tüylerimi ürperten yorumları okuduğumda, tam gaz muhafazakarlaşan, dine sarılan memleketimde, bu ne çelişki, bize neler oluyor, bunlar nasıl insan, nasıl bir gençlik geliyor, bu nasıl bir zihniyet yarabbim.. bu insanlara yardım et! diye feryat etmeme yol açan olay. böyle alçakça düşünen, evlat acısı, kardeş acısı ne demek bilmeyen, yamyam zihniyet için yine de, herşeye rağmen!!!! tek dileğim:

  - allah kimseye evlat acısı, kardeş acısı göstermesin...

  not: artık bu yamyamlığa son verilmesi " insan " olanların sinir sistemlerini zorlamamak bakımından son derece hayırlı olacaktır.
  5 ... rdysnm
  #5552240 :)
 9. 119.
  şimdi de sperm skandalı çıktı başımıza.

  yanlış hatırlamıyorsam adli tıp kurumu'nda 4 ila 9 arasında otopsi masası var (kaç sene evveldi gidişim sayıdan emin değilim)
  o kadar masa içerisinde sperm olan bir önceki cesetin bulunduğu masanın denk gelmiş olmasını hayatın olağan akışına uygun bir tesadüf olarak niteleyebiliriz.

  o olasılığı geçtik, zaten bu masalar her otopsi işlemi sonrasında yıkanıyorlar; o da yıkanmadı bunu da varsayalım.

  iyi de bu kızın cesedi bulunduğunda belli ki üzerinde kıyafetler vardı, masaya ceset konulduğu zaman donun üzerinde yer alan pantolona bulaşmayan sperm her nasılsa gidip tam da donu buluveriyor. üstelik tüm cesetlerin boyu da aynı mı? masanın boyu ele alındığında birisinin kasığına denk gelen nokta diğer bir cesedin bunun biraz daha yukarısına veya aşağısına denk gelebilir. gelgelelim ne tesadüf ki burada bir önceki ceset ile bu kızımızın cesedinin vücut nahiyeleri neredeyse birebir örtüşüyor.

  yahu bütün skandallar durdur durdu bu olayı mı buldu? her gün bir şey çıkıyor. bu şartlar altında nasıl sağlıklı bir soruşturma beklentisi içerisinde olunur anlamış değilim, medya bir olaydan daha kendisine malzeme çıkarmasını iyi bildi.
  4 ... grand ekinoks
  #5552344 :)
 10. 120.
  kafası kesilerek öldürülmüş birisinin orospu olup olmadığı ile ilgilenen orospu çocuklarını bizlere göstermiş maktul.
  50 -5 ... jackskellington
  #5556489 :)