1. 276.
  bu zavallının trajik öyküsünden çıkarılacak en büyük ders; kızınızın kürtlerle çıkmasının iyi bir şey olmadığıdır...
  #21847350 :)
 2. 277.
  Allah ozellikle annesine sabir versin. Aileyi yargilamaktan vazgecin artik, hanginiz kiz kardesinizin zengin AMA cok zengin, yurtdisinda egitim gormus, sirketlerin basina gecicek eli yuzu duzgun bir gencle flort etmesine karsi cikarsiniz?
  Aksini dusunelim siradan bir ailenin akli basinda, efendi oglunu kizimiza yakistirmaz daha yasaklayici davraniriz. Ozunde yine kapitalizmin parmagi vardir.
  #22018831 :)
 3. 278.
  zenginlik ugruna basini yemis kizdir.

  Ben baska açiklama goremiyorum. Para tehlikeli bir seydir, arkasindan kosulmaz.
  #22018849 :)
 4. 279.
  savunuldu, konuşuldu, unutuldu.
  arkasından pirim yapanlara, atıp tutanlara güler misin ağlar mısın durumu var bu kızın. medya bile pirim yaptı.
  cem garipoğlunun ne yediğine kadar öğrendik o süreçte. katili meşhur oldu daha ne olabilir ki.
  #22018878 :)
 5. 280.
  medya sayesinde üzerine gidilen ciyanetin kurbanıdır. eğer medya üzerine bu kadar gitmeseydi örtbas edilecekti, esas oğlan yurtdışına kaçırılacaktı olay kapanacaktı, bu şekilde bi sürü örnek vardır diye düşünüyorum, fakat habertürk bilhassa niye bu olaya bu kadar yüklendi, babasının hayrına mı yüklendi yoksa garipoğlu ailesiyle özel durumları mı vardı bilemiyoruz, yine de edenin yanına kar kalmadı bu cinayet tek tesellimiz o. kızı yargılamaktan da vazgeçin, hata yapmış olsa da o yaşta birisi için normal, paranın büyüsüne kapılmıştır belki oğlan yakışıklı gelmiştir vs her şey olabilir ama kızı bu kadar acımasızca eleştirmeyin, ondan daha büyük yaşlarda insanlar bile ne hatalar yapıyor, yazıktır ağalar.
  #22018890 :)
 6. 281.
  halen daha kendisinin ailesine suç bulanlar var. diyelim ki haklısınız, peki münevver karabulut bu şekilde ölmeyi hak etti mi? hangi insan hunharca öldürülmeyi hak eder?
  allah ailesine sabırlar versin mekanı cennet olsun.
  cem garipoğlu denen o zibidiye gelince bu ülkede idamın neden geri gelmesi gerektiğini daha iyi anlıyorum. hani taksim'de sallandıracaksın mottosu vardır ya biz türklerde, bence bu da yetmez. kıssasa kısas... çünkü onun hak ettiği budur.

  edit: (bkz: münevver karabulut/#13404830) (bkz: münevver karabulut/#22018889) şuraya bakın, vay utanmazlar sizi vay! allah akıl fikir versin.
  #22019679 :)
 7. 282.
  cem garipoğlu'na tip olarak yakışmamıştır.
  (public agent, 24.11.2013 02:37)

  Bu bile denmistir.
  #22020075 :)
 8. 283.
  adına uludağ sözlükte başlık açılmış troll olma hevesiyle yanıp tutuşan lüzumsuzların malzemesi olmuş kişi. peki suç onda mı, tabi ki hayır.
  #22020129 :)
 9. 284.
  bana kırılıp darılmayın ama, sanki bu hanım kızımız ölmeyi biraz hak etmiş olabilir. elbette allah rahmet eylesin; fakat neden seni seven erkek arkadaşını aldatırsın ki canım? onun da hisleri var sonuçta. tabii ki cinayeti onaylamıyoruz ama ihaneti hiç onaylamıyoruz.
  #22923238 :)
 10. 285.
  ailesine rekor tazminat ödenmesine karar verilen talihsiz kız.
  --spoiler--
  istanbul'da başı kesilerek vahşi bir şekilde öldürülen ve cesedi Etiler'deki bir çöp konteynerine atılan Münevver Karabulut'un anne, baba ve kardeşi tarafından cinayet sanığı Cem Garipoğlu'nun ailesi aleyhine açılan tazminat davasında, Yargıtay, Küçükçekmece 5. Aile Mahkemesi'nin 1 milyon 287 bin TL'lik rekor tazminat kararını onadı.
  --spoiler--

  http://www.cnnturk.com/ha...nde-rekor-tazminata-onama
  #24057832 :)
 11. 286.
  yahudi ayininde öldürüldüğüne dair iddialar olan kişi . yanlış mı doğru mu bilinmesi zor .
  #24109770 :)
 12. 287.
  onun gibi ölen her gün onlarca kız ve erkek varken bu ülkede, bu kadar ses getirmesi ve irdelenmesi düşündürmüştür.
  #24109901 :)
 13. 288.
  cem garipoğlu tarafından parçalara ayrılan kız.
  #24557971 :)
 14. 289.
  bugün intihar ettiği açıklanan cem Garipoğlu tarafından hayatının baharında hunharca{kafası kesilerek]öldürülen genç kız.
  #25386608 :)
 15. 290.
  Aşkısına kavuşmuştur.
  #25387037 :)
 16. 291.
  ahı tutmuştur.
  #25387453 :)
 17. 292.
  çocuk yaşta ölmüştür.
  #25387716 :)
 18. 293.
  karakter özellikleri ne olursa olsun, ailesi kim olursa olsun, kendisine yazık olmuştur.
  #25387864 :)
 19. 294.
  Ölmeyi hakemiş bir Varoştur.
  #25387865 :)
 20. 295.
  otopsi raporu tüyler ürpertmiştir.

  münevver karabulut'un otopsi raporu:

  katilinin adını görünce bir kez daha paylaşılmasında ve okunmasında ısrarcı olduğum belge. okumanızı öneririm.

  "adli tıp’ın raporuna göre, münevver cinsel ilişkiye zorlandığı için direndi ve zanlılar da saldırı dozunu artırdı. genç kızın vücudunda 13'ü başında olmak üzere 29 değişik kesik tespit edildi. kan ve midesinde alkol ve uyuşturucuya rastlanmadı

  birden fazla erkek

  istanbul adli tıp kurumu morg ihtisas dairesi’nce hazırlanarak cinayet soruşturmasını yürüten istanbul cumhuriyet savcısı faruk erşen yılmaz’a gönderilen raporda münevver’in son olarak sol köprücük kemiği hizasından 3 öldürücü bıçak darbesinin ardından, boynun kesildiği kaydedildi. münevver’in ağız, boyun ve göğsünde bulunan 3 ‘sürüntü’sünde (ucunda pamuk olan çubuklarla alınan örnekler) ise birden fazla erkeğe ait tükürük örneği tespit edildiği belirtilen raporda, bu örneklerle karşılaştırılmak üzere şüphelilerden alınacak örneklerin kuruma gönderilmesi istendi. raporda, münevver karabulut’un bedeninden ayrılmış başı ve vücudunda yapılan incelemeler ayrı ayrı ele alındı. bıçak ve testere kullanılarak kesildiği belirlenen münevver’in başında yapılan incelemede, sol kaşında yaygın ekimoz (morarma), alnın ortasında uzunlukları 0.5 santim ile 0.8 santim arasında değişen kenarları ekimozlu 3 kesik belirlendi. genç kızın sol köprücük kemiğinin bulunduğu bölümde 3, boyun bölgesinde de 2 olmak üzere toplam 5 kesici- delici alet yarası buludu. cesedin yapılan iç muayenesinde köprücük kemiği yakınındaki 3 darbenin sol akciğerde yaralanmaya neden olduğu anlaşıldı.

  alkol bulunmadı

  münevver’in sağ el 3'üncü parmağının eklem kökünde ve sol el 2'inci parmağı ile her iki bileğinin üst kısmında kesikler mevcut. yine sol kolun ön bölümünde iç ve dış yanda 3 ve 4 santim uzunluğunda iki kesik tespit edildi. kanında ve midesinde yapılan incelemede alkol ve uyuşturucuya rastlanılmayan münevver’in vücudunda da sperm tespit edilemedi. ancak külotunda bir yerde ve boxer iç çamaşırında 3 yerde kanla birlikte sperm tespit edildi.

  cinayet vahşice bir hisle işlendi

  istanbul adli tıp eski morg dairesi başkanı ve istanbul üniversitesi cerrahpaşa adli tıp bilim dalı öğretim üyesi prof. dr. gürsel çetin’in adli tıp raporuna yorumları şöyle:
  ¦(rapordaki, ciltte ve kas dokuda çekilme belirtileri gösterilmesiyle ve boyundaki kesi bölgesindeki deriden alınan yağ ve çizgili kas dokusundaki taze kanama ile ilgili yorum):
  ¦münevver henüz yaşarken başını vücudundan ayırmışlar. bu önemli, çünkü genelde cesedi küçültmek için parçalama yapılır. burada işkence için yapılmış. boyunda kesi bölgesinden alınan örnek sonucunda, yağ ve kas dokusunda taze kanama tespit edilmesinden, genç kızın boğazının henüz canlıyken kesildiğini anlıyoruz. bu da cinayetin vahşice hisle işlendiğini gösteriyor.

  el yaraları

  ¦(rapordaki, karın ön yüzde, göbek deliğinin altından geçip, aşağı doğru yatay seyreden yer yer cilt, cilt altı yağ dokusunu içeren parşömenleşmiş, en küçüğü 20 cm, en büyüğü 25 cm uzunluğunda, 4 hat halinde kesik vasıfta yara ile ilgili yorum):
  ¦ bu cinayette en çarpıcı şey münevver’in karnındaki 4 adet paralel şekilde 20-25 santimetre uzunluğundaki kesikler oluşturulması. bunun yapılabilmesi için genç kızın sabit olarak tutulması lazım. ya ellerinin bağlanması, ya da birileri tarafından ellerinin tutulması gerekir. çünkü yere sırt üstü yatan birini karnından düz bir şekilde kesmek çok zordur. bu da genç kıza işkence yapıldığını gösteriyor.
  ¦(rapordaki, münevver’e ait mor renkli külottaki leke örneğiyle boxer külot üzerindeki leke örneklerinde kan ile birlikte sperm tespit edilmesiyle ilgili yorum):
  ¦sperm örnekleri genç kızın hem külodundan hem de boxer’ından alınmış ve yine rapora göre aynı dna yapısından kişilere ait olması, aynı soyağacından erkek bireylerde, aynı özellik taşıyan y kromozomu üzerindeki dna tiplemesi sonuçları, bir arada olduğu bilgisi var. bu da birden fazla kişinin varlığına ve aynı aileden olabileceklerine dikkat çekiyor. bu kesin olmamakla birlikte, dna sonuçlarına göre ortaya çıkacak.

  toprağa mı?

  ¦(birbirinden ayrılmış halde bulunan gövde ve kafada kan bulaşıklıkları ve sırtta toprak bulaşığı ile ilgili yorum):
  ¦cesede toprak bulaşmış olması, ‘acaba öldürülürken toprağa mı yatırıldı?’ şüphesini uyandırıyor.

  ayin cinayeti

  ¦(rapordaki, düzgün kenarlı, bir açısı dar, bir açısı geniş delici alet, ayrıca çok sayıda çentik bulunan yaraların olmasıyla ilgili yorum) :
  ¦ilk görünüşte bir bıçak, bir de testere kullanılmış gibi. ama çok sayıda kesik olması benzer özelikte bıçakların da kullanılmış olabileceğine işaret ediyor.
  ¦adlı tıp raporuna göre münevver hamile değil. genç kız bakire.
  ¦cinayetin vahşice işlenişi, basit bir aşk cinayeti olmadığını gösteriyor. bu bir ayin cinayeti gibi görünüyor.

  yapanlar psikopat ve nefretle dolu

  ankara üniversitesi adli tıp anabilim dalı öğretim üyesi prof. dr. hamit hancı raporun, psikopat ruhlu kişilerce işlendiğini ortaya koyduğunu söyledi. prof. hancı’nın çarpıcı yorumları ise şöyle:

  kafasına vurulmuş

  ¦bu cinayet, vahşi ve sadistçe işlenen bir cinayet. bunu genç kızın boğazının hayattayken canlı canlı kesilmesinden anlıyoruz. genç kızın boynunda önce bıçakla, sonra balta, gibi bir tarafı sert yüzeyi olan bir aletle kafasına defalarca vurulduğunu, saçlı deride 13 adet, kenarları morluklu kesik yaraları görülmesinden anlıyoruz. gözündeki morluklar, işkence yapıldığını gösteriyor. kafasındaki morluklar yine işkencenin kanıtı. künt bir aletle vurulmuş. morluk, ancak kişi yaşarken oluşur.

  kafa derisi

  ¦ikincisi, vücut anatomisini bilmiyorsanız, boyun kesmek çok zordur. cinayeti işleyenler bunun için çok uğraşmış. bir defada kesememişler. bunu, boynundaki düzenli kesiklerden anlıyoruz. boyunda çok miktarda bıçaklama izi var. çok uğraşmışlar. en sonunda testere gibi kesici kullanılmış. boynu hem bıçaklanmış, hem kesilmiş. yemek borusu, soluk borusu, boyun omurları kesilerek, omurgalara kadar kesik gitmiş. bu da bu cinayetin nefret, şiddet, vahşetle işlendiğini gösteriyor.
  ¦hatta kafadaki deriyi bile kesmeye çalışmışlar. bu ancak balta, satır, kılıç ya da nacak gibi bir aletle yapabilir.
  ¦yine gövde muayenesinden anlaşılıyor ki, sağ ve sol köprücük kemikleri üzerinden bıçaklanmış, akciğerler üzerindeki kesikler 10 santimetre içeriye kadar girmiş.

  3'e böleceklerdi

  ¦en çarpıcı örneklerden biri de karnındaki 4 tane paralel, 20-25 cm’lik kesikler. bu da genç kız öldürüldükten sonra, gövdeyi de ayaklardan ayırmaya çalıştıklarının kanıtı. ‘parşömenleşmiş kesik vasıfta yara’, bunların genç kız öldükten sonra yapıldığına işaret. genç kızın bedenini üçe böleceklermiş, ama kesiklerle kalmışlar.

  direnmiş

  ¦genç kızın el ve kollarındaki yaralar ve kesik izleri ise, kendini savunduğunu gösteriyor. hatta bıçağı bile tutmaya çalışmış. bıçak darbelerinden kendini kurtarmak için uğraşmış. ellerindeki izler aynı zamanda yüzünün saldırganlara dönük olduğunu gösteriyor.

  sadistçe

  ¦tecavüz yok. ama zevk alınmış. bu cinayeti işleyenler sadistçe zevk almışlar. bunun kanıtı bulunan sperm örnekleri. şiddetin içinde zevk alınmaya çalışılmış. cinsel saldırı var.
  ¦bu bir sadist cinayeti. bu cinayeti birden fazla kişi işledi ve birden fazla kesici alet kullanıldı. cinayeti işleyenlerin işkenceden zevk aldıklarını görüyoruz. bu tip vakalara ‘psikopatolojik’ yani psikopat deniyor. bu tip kişilik bozukluklarında kişi sadist öğeler içerir. sadistçe karşısındaki insana eziyet ederken, bundan zevk alır. sperm olması da vahşi işlenen cinayette zevkin kanıtı."

  not: bu entry eksisozluk yazarı oju tarafından yapılan girdiden birebir kopyalanmıştır.
  #25390499 :)
 21. 296.
  taş gibi kızın öldürülmesi olayıdır.
  #29210581 :)
 22. 297.
  Mekanı cennet olsun.
  #34703744 :)
 23. 298.
  Elin vicdanina degil de diline dusmus sucsuz kizdir.

  Yakisikliyla ciksa cikarci zenginle ciksa cikarci cirkinle ciksa cikarci diyecek tiplerin vahsice katledilmis bir kiz hakkinda atip tutmasi mide bulandirici.

  Edit:bir de silip kacmis vicdansiz.
  #34822349 :)
 24. 299.
  büyük oynayıp süper zengin kocaya varacağım hayalleri kurarken büyük kaybeden kızdır. Allah ailesine sabır versin.
  #34822394 :)
 25. 300.
  Akilalmaz olaydir.
  Sokakta elele gezen 17 yasinda liselilerin eve gittigini dusunelim erkek olani kizin kafasini kesiyor ihtimal bile vermezsin daha çocuklar cunku.

  Bu kizin cesedini kafasini dikip mi gomduler yoksa olmadan mi gomduler acaba?

  Kizin konusmalari da ortaya cikmisti masumca konusmalar yapmis yazik.
  #35917471 :)