1. 101.
  bu ülkede paranın sınır tanımaz, kanun tanımaz gücünü ve iğrençliğini bize bir kez daha hatırlatan güzel melek.
  8 -2 ... rdysnm
 2. 102.
  eğer iç çamaşırında sperm olan insanları katletmek sorun değilse açın donunuza bi bakın derim. cem garipoğlu size de çıkabilir!!!
  35 -6 ... blackmind
 3. 103.
  Etiler'de başı kesilerek vahşice öldürülen kız.
  1 ... buraksaglanmak
 4. 104.
  meni sen nelere kadirsin!

  katil suratlı adamın beyanında ayağa kalkanlar şimdi neleri sorguluyor. zihniyetinizi ...eyim de size bişey olmasın canlarım. insanlık biraz daha kan kaybetti, ölümü yakın.
  5 -1 ... ngark
 5. 105.
  bir insanın katledildikten sonra toplumsal anlamda da katledilebileceğini göstermiş genç kız. melek falan değil, ama bu olayın mağdurudur. melek ilan edilmesin diye ailenizden birilerinin maruz kalabileceği bu iğrençliği alkışlayabilmeniz böyle bir şeyin başınıza gelmeyeceğini düşünmeniz olmalı. olmadan önce herkes öyle düşünür.
  5 ... bihter yastik ve behlul
 6. 106.
  evet kendileri katledilmiştir, allah rahmet eylesindir.

  bu cinayetin üzücü yanı sadece münevverin adice katledilip çöpe atılması ile sınırlı değildir. katilin hala bulunamamış olması bir yana, artık medya için cinayet nerdeyse tamamen magazin konusu olmuştur lanet olası sabah programlarında hafiyeliğe soyunan zillilerin malzemesi olmuştur.

  bir de kızın ölmeden önceki yaşam tarsı tasvip edilir cinstendi veya değidi konusu var ki akıllara zarar. lan olum herhangi bir hayvanın bile bu şekilde katledilmesi insanı çileden çıkarırken vicdanlarınız nasıl kabul eder bu durumu anlamıyorum. iç çamaşırında meni var diye ''oh olsun'' demeyi insanlağına yakıştırıyorsan benim nezdimde cem garipoğlu şerefsizinden hiçbir farkın yoktur.
  18 -1 ... namkara
 7. 107.
  bazı otistik tv kanallarında kesik baş olarak dillendirilen , o.ç. bir zengin piçi tarafından kafası , vücuttan ayrılmak suretiyle kesilmiş , çöp kutusuna atılmış ve orada terkedilmiş bir bayanı konu alan haberin konusu olan merhumun adı.
  8 -1 ... nomadsoul
 8. 108.
  (bkz: medyanın münevver karabulut cinayeti fetişi)

  (bkz: münevver karabulut cinayetinde şok gelişme)
  2 -1 ... byoser
 9. 109.
  medyanın bütün sömürüsüne rağmen gündemde tutulması gereken kızdır. ta ki katili bulunana kadar. her gün yüzlerce insan ölüyor tek derdiniz bu mu, her olaya, haksızlığa karşı bu kadar duyarlı mısınız diyenlere ise söylenecek tek söz; bu olayın bu kadar mide bulandırmasının nedeni paranın gücünün insanın yüzüne tokat gibi vurulmasındandır. ayrıca ölmüş bir insanın ahlak bekçiliğini yapmak, böyle böyleydi, zengin erkek peşindeydi hak etti yorumlarını yapmak, insanlığa ne kadar yakışıyor acaba? ölüye saygınız yok anladık ama acılı aileyi anlamak neden bu kadar zor? babasının da medyanın da katili bulunana kadar susmaması ve unutturmaması gerekmektedir...
  6 ... wishh
 10. 110.
  gündem hakkında fikir belirtmek için başta sözlükler olmak üzere çeşitli platformlara yazı yazan bazı bünyelerin, gazete dahi okumadıklarını bize gösteren katili yakalanamamış kız.

  üsttekini özele çekiyorum, lan ibibik! gazete oku, haberleri izle. lan elinin altında internet var tıkla adrese 10 dakika bak bir gündemde ne var.

  sormuş elemanlar "iç çamaşırında spermin ne işi var" aklınca kızın namusuna yönelik girişmiş. muhafazakar ya beyzadem, namus bekcisi ya.

  otopsi raporlarında bu kısın bakire olduğu sonucu çıktı adamım! benim namus kriterim bekaret değil ama senin içinin rahat etmesi bakımından belirteyim istedim.

  merak ettiğin soru ise 3-4 gündür kurum içinde kaosa neden olmuş, soruşturma konusu olmuş bir mevzu.

  kızın iç çamaşırına nereden gelmiş biliyor musun? aynı masada otopsisi yapılan bir başka cesede ait çıktı sperm! ailesi dahil, sperm örnekleri alınan hiçkimseyle uyuşmayınca iç çamaşırındaki sperm, arşivlere bakılması ile vahim sonuç ortaya çıkıyor. masa temizlenmeden, aynı masada otopsisi yapılan kıza, olaylarla hiçbir alakası olmayan bir başka cesedin spermi bulaşıyor. o da kalem ucu kadar bir örnekmiş.

  anladın mı ibibik? senin namusun da bu kadar işte. başkasının namusuna hiçbir bilgin olmadan dil uzatacak seviyede bir namussuzsun.

  al belki okursun da kafan basar; http://www.milliyet.com.t...rm%20Adli%20Tipi%20sarsti
  22 -2 ... paleface