1. 91.
  yeni bir cinayet metodudur. tv lerde de münevver karabulut diye geçmez münevver karabulut cinayeti diye geçer dikkatinizi çekerim...
  1 ... the black crescent
  #5485916 :)
 2. 92.
  bazı şerefsiz kanı bozuklarca kaşar ve mal olarak adlandırılan şahsiyetti, sebebi de adli tıp'ta çamaşırına bulaşan sperm lekesi.

  neymiş çamaşırına sperm bulaştığı için maktul mal olarak kaşar olarak adlandırılabilirmiş, neredeyse öldürülen şahıs suçlu durumuna düşecekti. her allah'ın günü eli skinde gezen gün yüzü görmemiş bu abazan güruha göre "sevişmiş" olma ihtimali bile onu namussuz ve hatta öldürülmeyi hakeden biri yapmaya yeterdi.

  alın bakalım kim namuslu kim namussuz görün! karşılaştırma yaparken de önce çevrenize bir bakın, ananızın bacınızın namusuna sahip çıkın da öyle laf abazanlığına girişin:

  alın bakalım, olmaz ya belki utanırsınız:

  http://www.milliyet.com.t...;KategoriID=15&ver=65
  26 -4 ... ozz le grand
  #5541678 :)
 3. 93.
  şu kızın ölümünde bile işin içine "bu vatan uğruna can veren şehitlerimiz" edebiyatını sokan bu ziyan zihniyetleri gördükçe, bu ülkeye dair hiç bir ümidim kalmıyor. bu cinayet gündemde kalmasın tabii, balık hafızalı bir toplum olarak, herşeyi unutarak, hiç bir şeyin üzerine gitmeyerek, inekler gibi yaşayalım.
  26 -5 ... maktul
  #5541773 :)
 4. 94.
  her insan gibi onun da ölüsüne saygı göstermek yerine, üzerinden "vatan, millet, sakarya" adlı içi geçmiş boktan muhabbeti açabilen organizmaların olduğunu gördüğümüz mefta!

  ulan ister zengin olsun ister sokakta dileci, bir insan korumasız şekilde vahşice katlediliyor ve katil zanlısı babasının parası sayesinde kaçıp saklanabiliyorsa, medya falan bir yana bu ülkenin insanları tarafından gündemde tutulmalıdır bu olay. neler örtbas edildi, sümen altında kayboldu bir sürü şey, sırf bu milletin duyarsızlığı, omurgasızlığı yüzünden. geçen sene bu ülkenin en başarılı gençlerinden biri belediye ve karayollarının halt yediği bir kavşakta kamyon tarafından ezildi, hani olay kapanmayacaktı? hani bunun suçluları hesap verecekti? kimden hesap sorabildiniz?

  bu ülkenin en aydın gazetecilerinden biri "ermeni" olduğu için kurşunlandı, o zamanlar da onun hakkını savunmak isteyenlere bu sikik "vatan, millet, sakarya" edebiyatı ile şehitler örnek gösterildi, bu zihniyetin boktan uzantıları o pis katille hatıra fotoğrafı çektirdi.

  bu vatana ait insanların ölümünün sorumlusunu arayacaksak önce kendi içimizden başlayalım. içimizdeki katilleri gül gibi yaşatıp "diğer"lerinden hesap sormaya kalkacaksak, bu ülkenin askerine, polisine ne halt yemeye güveneceğiz merak ediyorum. eğer devlet burnunun dibindeki katilleri koruyup kollayacaksa bu devleti yıkmaya çalışanlara kızmaya hakkımız var mı düşünmek gerek...
  8 -1 ... ozz le grand
  #5542497 :)
 5. 95.
  O gözbebeğini .iktiğimin ibnesine nasıl aşık olmuş hala anlam veremediğim ex hatun.
  3 -2 ... elma agacinda yetisen armut
  #5542516 :)
 6. 96.
  katil zanlısı halen bulunamamış hatun.
  -3 ... hamdullah lannister
  #5542525 :)
 7. 97.
  hayyam garipoğlu denen adama karşı ölümü bile kullanılan kızdır, yoksa onun katledilmesinin medyanın çok da umrunda olduğunu sanmıyorum, zira türk medyasından bahsediyoruz.

  öte yandan iç çamaşırından sperm lekesi çıkması öldürülmesini haklı kılmaz elbette ama bu da hayattayken yaşamış olduğu ilişki tarzını sırf öldürüldü diye tasvip etmemizi de gerektirmez. ölülerimizi iyi yönleri ile hatırlamaktır görevimiz, bundan sonra da öyle yapmak ve bu tip konulara girmemek gerekir, bu tip konulara girmemek onayladığımız anlamına gelmesin sakın.
  2 -6 ... grand ekinoks
  #5542555 :)
 8. 98.
  allah rahmet eylesin. üzücü bir durum tabi allah kimsenin başına böyle bir ölüm vermesin.

  ancak yahu ben anlamıyorum insanları.

  şimdi herkes diyor ki 'cem garipoğlu zengin o yüzden bulunamıyor devlet o yüzden bir şey yapmıyor'' ''bu ülke de zengin olunca istediğini yaparsın'' vs vs bunlar doğru olabilir ama bu adamın babası hapishanede ya hü!

  yani bu kadar insan at gözlüklü bakar mı olaya? o ibnenin evladı bulunamıyordur parası olduğu için kaçmıştır falan ancak ''parası var o yüzden devlet bir şey yapmıyor'' demek sadece ''embesil'' olduğunuzu kanıtlar.

  bu adamın babası hapishanede ulan! bu kadar mı görmüyorsuzun anlamıyorum ki?

  allah rahmet eylesin, kızın arkasından konuşmak benim haddime değil.
  5 -2 ... damdaki deli
  #5542668 :)
 9. 99.
  öldürülmesinin bu kadar üstünde durulmasının sebebi, bu cinayetin aynı zamanda bir "türkiye gerçeği"ni de en acı şekilde yansıtmasıdır.
  1 -1 ... kanye
  #5542750 :)
 10. 100.
  hunharca katledilen genç kız. iç çamaşırında spermin ne aradığını merak edenler de umarım tecrübe ederek öğrenirler durumu.
  20 -9 ... kurae
  #5548583 :)