1. 91.
  şu kızın ölümünde bile işin içine "bu vatan uğruna can veren şehitlerimiz" edebiyatını sokan bu ziyan zihniyetleri gördükçe, bu ülkeye dair hiç bir ümidim kalmıyor. bu cinayet gündemde kalmasın tabii, balık hafızalı bir toplum olarak, herşeyi unutarak, hiç bir şeyin üzerine gitmeyerek, inekler gibi yaşayalım.
  26 -5 ... maktul
 2. 92.
  her insan gibi onun da ölüsüne saygı göstermek yerine, üzerinden "vatan, millet, sakarya" adlı içi geçmiş boktan muhabbeti açabilen organizmaların olduğunu gördüğümüz mefta!

  ulan ister zengin olsun ister sokakta dileci, bir insan korumasız şekilde vahşice katlediliyor ve katil zanlısı babasının parası sayesinde kaçıp saklanabiliyorsa, medya falan bir yana bu ülkenin insanları tarafından gündemde tutulmalıdır bu olay. neler örtbas edildi, sümen altında kayboldu bir sürü şey, sırf bu milletin duyarsızlığı, omurgasızlığı yüzünden. geçen sene bu ülkenin en başarılı gençlerinden biri belediye ve karayollarının halt yediği bir kavşakta kamyon tarafından ezildi, hani olay kapanmayacaktı? hani bunun suçluları hesap verecekti? kimden hesap sorabildiniz?

  bu ülkenin en aydın gazetecilerinden biri "ermeni" olduğu için kurşunlandı, o zamanlar da onun hakkını savunmak isteyenlere bu sikik "vatan, millet, sakarya" edebiyatı ile şehitler örnek gösterildi, bu zihniyetin boktan uzantıları o pis katille hatıra fotoğrafı çektirdi.

  bu vatana ait insanların ölümünün sorumlusunu arayacaksak önce kendi içimizden başlayalım. içimizdeki katilleri gül gibi yaşatıp "diğer"lerinden hesap sormaya kalkacaksak, bu ülkenin askerine, polisine ne halt yemeye güveneceğiz merak ediyorum. eğer devlet burnunun dibindeki katilleri koruyup kollayacaksa bu devleti yıkmaya çalışanlara kızmaya hakkımız var mı düşünmek gerek...
  8 -1 ... ozz le grand
 3. 93.
  O gözbebeğini .iktiğimin ibnesine nasıl aşık olmuş hala anlam veremediğim ex hatun.
  3 -2 ... elma agacinda yetisen armut
 4. 94.
  katil zanlısı halen bulunamamış hatun.
  -3 ... hamdullah lannister
 5. 95.
  allah rahmet eylesin. üzücü bir durum tabi allah kimsenin başına böyle bir ölüm vermesin.

  ancak yahu ben anlamıyorum insanları.

  şimdi herkes diyor ki 'cem garipoğlu zengin o yüzden bulunamıyor devlet o yüzden bir şey yapmıyor'' ''bu ülke de zengin olunca istediğini yaparsın'' vs vs bunlar doğru olabilir ama bu adamın babası hapishanede ya hü!

  yani bu kadar insan at gözlüklü bakar mı olaya? o ibnenin evladı bulunamıyordur parası olduğu için kaçmıştır falan ancak ''parası var o yüzden devlet bir şey yapmıyor'' demek sadece ''embesil'' olduğunuzu kanıtlar.

  bu adamın babası hapishanede ulan! bu kadar mı görmüyorsuzun anlamıyorum ki?

  allah rahmet eylesin, kızın arkasından konuşmak benim haddime değil.
  5 -2 ... damdaki deli
 6. 96.
  öldürülmesinin bu kadar üstünde durulmasının sebebi, bu cinayetin aynı zamanda bir "türkiye gerçeği"ni de en acı şekilde yansıtmasıdır.
  1 -1 ... kanye
 7. 97.
  hunharca katledilen genç kız. iç çamaşırında spermin ne aradığını merak edenler de umarım tecrübe ederek öğrenirler durumu.
  20 -9 ... kurae
 8. 98.
  -insanları- iç çamaşırı değil, bulunamamış yada bulunmak istenmeyen katili ilgilendirmelidir.
  14 -1 ... tigra
 9. 99.
  sanki ic camasırındaki sperm ortaya cıkmasaydı cem efendinin kızı kullandığını bilemeyecektik. daha olayın ilk gününden beri herkes iliskinin boyutunu tahmin edebiliyordu. üzerinde durulmaması gereken bir ayrıntı bu. önemli olan cem efendi'nin kodesi boylayıp boylamayacağı.
  3 -4 ... necirvan
 10. 100.
  kendini cem garipoğlu'na neden kullandırdığı anlaşılamayan ex hatun.
  7 -20 ... birinin hayati