1. 314.

  arkasından böyle düşünen insanların yaşadığı ülkede acı bir şekilde kaybettiğimiz genç kız. Trollsen trollüğünü bil kardeşim!
  Not : şahsı tanımam etmem başkası olsa da fark etmez yani ama elim ayağım titredi bu entryi görünce.
  #37178908 :)
 2. 313.
  Katil zanlısı olan şerefsiz kendini astı intihar etti yersen tabi!
  Adamı amcası istemese bulamayacaktınız bile. inşallah ölmüştür diyorum da bir gülme geliyor.
  Gençliğinin baharında vahşice katledilen genç kızımızdı. inşallah o da biz gibi ilahi adaleti beklemiyordur. Burada adalet parası olmayana en ağırıyla işliyor.
  #37178880 :)
 3. 312.
  Tek hatası daha önceden de sabıkası bulunan bir ruh hastasına kanmak olan pisi pisine ölmüş genç kız. Kendisiyle aynı durumda ölen malesef az kişi yok.
  #37178754 :)
 4. 311.
  Yeri cennet olsun. Piçin biri tarafından feci bir şekilde öldürülmüştür. Zaten tipinden belli ne meymenetsiz olduğu.
  #37178731 :)
 5. 311.
  Orospu çocukluğunun sınırı, sonu olmadığını ispatlamak gayesindeki şerefsizlerin, trollük, ilgi orospuluğu uğruna pisledikleri başlıktır.
  #36918520 :)
 6. 310.
  Seneler geçse bile her adını duyduğumda içim sızlar. Aklımda öyle bir yer etti ki, mekanı cennet olsun...
  #36918462 :)
 7. 309.
  Bu kızın öldürüldüğü evin önünden geçiyorum hergün.
  Ve hergün istisnasız hergün içim cosss ediyor.
  Mekanı cennet olsun.
  #36918411 :)
 8. 308.
  #36918181 :)
 9. 307.
  Ölmüştür.
  #36913895 :)
 10. 306.
  kızın kafası kesilerek öldürüldü millet iç çamaşırındaki ize takmış durumda.
  #36913890 :)
 11. 305.
  "Hayat tarzi rahatmismis"

  Allah akil fikir versin.

  Mekani cennet olsun.
  #36913880 :)
 12. 304.
  ölümü ve ölüm şekli vahşet olan kendine yazık etmiş kızımız. ama hayat tarzı çok rahatdır. orası da kimsenin laf edeceği bir durum değildir. başınıza ne gelirse bundan gelir.
  #36913870 :)
 13. 303.
  genç yaşında cinayete kurban gitmiş kızlarımızdan biri. otopsi raporunda iç çamaşırında sperm bulunduğu kayda geçirilmişti. ancak sonrasında olayın aslı ortaya çıktı.

  otopsi sırasında iç çamaşırına yan masadaki bir erkek cesedinden sperm bulaşmıştı. bunun üzerine aile, adalet bakanlığı'na 250.000tl'lik tazminat davası açtı ve 28 aralık 2010'da 25.000tl olarak tazminat onaylanmıştı. Ancak ailenin avukatı tarafından idare mahkemesinin kararı Danıştay'a temyize gönderildi. 25 mayıs 2015'te Danıştay, idare mahkemesinin kararını haksız bularak bozdu ve dosyayı geri gönderdi.

  son durum olarak da aşağıdaki gerekçe ile idare mahkemesi davanın açıldığı tarih olan nisan 2010 tarihinden itibaren işleyecek olan yasal faiz ile birlikte 225.000tl'lik tazminat ödemeye adalet bakanlığı aleyhine karar verdi.

  “Davacıların yakını olan Münevver Karabulut'un elim ve vahşi cinayet sonucunda hayatını kaybettiği ve bu cinayetin uzun bir süre kamuoyunu meşgul ettiği ve davacıların cinayetin vahşeti, hem de basının ve toplumun aşırı ilgisinden dolayı büyük bir mağduriyet yaşamıştır. Hal böyleyken maktülün iç çamaşırlarında bir de sperm bulunduğu hususunu otopsi raporu ile öğrenmeleri üzerine bu mağduriyetleri katlanarak arttı. Davalı idare personelinin olayın bütün kamuoyunca bilindiği ve takip edildiği de göz önüne alındığında daha önceki bir bedenin otopsisinde kullanılan eldivenler değiştirilmeksizin davacıların yakının da otopsisinin bu eldivenleri kullanarak gerçekleştirmesi sonucunda sperm bulgusunun ortaya çıkması üzerine daha detaylı bir inceleme yapılmaksızın bu olguya otopsi raporunda yer vererek maktulün vefatından önce cinsel ilişkiye girdiği düşüncesinin ailesinde yer etmesine neden olduğu anlaşılmaktadır. Bu doğrultuda olayın meydana geliş şekli, davalı idare personelinin kusuru, davacıların olay nedeniyle duydukları acı ve elem göz önüne alındığında manevi tazminat talebinin kabulü gerektiği sonucuna ulaşılmıştır."

  kayda düşsün...

  edit: ne demek iç çamaşırındaki ize takılmamak yahu ne demeeeekk ??? bunun kayda geçmesi demek ne demek haberin var mı senin? bak aşağıda yukarıda bir sürü garip tip sadece erkek arkadaşı var diye neler döktü saydı rahmetliye, bu durum söz konusuyken ne demek iç çamaşırında aslında olmayan bir izi sen oraya kayda geçirtirsin?? bu neyin kafası allasen?? konu iç çamaşırında sperm olup olmaması değil ayrıca, olabilirdi de. ölmeden önce birlikte olmuş da olabilirdi. kime ne?? konu yan masadaki başka bir cenazeye ait olan sperm olması. bu konunun ne kadar ciddi bir hata olduğuna kafan basmıyorsa konuşma, cahilliğin belli olmasın!
  #36913860 :)
 14. 302.
  Katilinin teslim olduğu günün ertesinde "3 milyon dolara satilik kiz münevver karabulut" pankarti asilmisti bir yerlere. (Sözde kan parasi) Babasi zamanla kör olma noktasina geldi. Bu ailenin yasadiklariyla sinanmasin hic kimse. Topragi bol olsun.
  #36604874 :)
 15. 301.
  Gece gece aklıma geldi. ışıklar içinde uyusun.

  herkesin başına gelebilecek bir hadise için "ailesi kızına sahip çıksaymış" diyebilen zalim devlet büyüklerine, hatırana zerre saygı göstermeyip seni çıkarları için kullanan medyanın iki yüzüne, katilini koruyan kollayan cümle lanet olası yüreksiz ve onursuza, orada burada "parası için cem'le birlikteydi zaten" diye söz kusan orospulara ve sana kıyanlara inat, huzurla uyu güzel münevver...
  #36604394 :)
 16. 300.
  Akilalmaz olaydir.
  Sokakta elele gezen 17 yasinda liselilerin eve gittigini dusunelim erkek olani kizin kafasini kesiyor ihtimal bile vermezsin daha çocuklar cunku.

  Bu kizin cesedini kafasini dikip mi gomduler yoksa olmadan mi gomduler acaba?

  Kizin konusmalari da ortaya cikmisti masumca konusmalar yapmis yazik.
  #35917471 :)
 17. 299.
  büyük oynayıp süper zengin kocaya varacağım hayalleri kurarken büyük kaybeden kızdır. Allah ailesine sabır versin.
  #34822394 :)
 18. 298.
  Elin vicdanina degil de diline dusmus sucsuz kizdir.

  Yakisikliyla ciksa cikarci zenginle ciksa cikarci cirkinle ciksa cikarci diyecek tiplerin vahsice katledilmis bir kiz hakkinda atip tutmasi mide bulandirici.

  Edit:bir de silip kacmis vicdansiz.
  #34822349 :)
 19. 297.
  Mekanı cennet olsun.
  #34703744 :)
 20. 296.
  taş gibi kızın öldürülmesi olayıdır.
  #29210581 :)
 21. 295.
  otopsi raporu tüyler ürpertmiştir.

  münevver karabulut'un otopsi raporu:

  katilinin adını görünce bir kez daha paylaşılmasında ve okunmasında ısrarcı olduğum belge. okumanızı öneririm.

  "adli tıp’ın raporuna göre, münevver cinsel ilişkiye zorlandığı için direndi ve zanlılar da saldırı dozunu artırdı. genç kızın vücudunda 13'ü başında olmak üzere 29 değişik kesik tespit edildi. kan ve midesinde alkol ve uyuşturucuya rastlanmadı

  birden fazla erkek

  istanbul adli tıp kurumu morg ihtisas dairesi’nce hazırlanarak cinayet soruşturmasını yürüten istanbul cumhuriyet savcısı faruk erşen yılmaz’a gönderilen raporda münevver’in son olarak sol köprücük kemiği hizasından 3 öldürücü bıçak darbesinin ardından, boynun kesildiği kaydedildi. münevver’in ağız, boyun ve göğsünde bulunan 3 ‘sürüntü’sünde (ucunda pamuk olan çubuklarla alınan örnekler) ise birden fazla erkeğe ait tükürük örneği tespit edildiği belirtilen raporda, bu örneklerle karşılaştırılmak üzere şüphelilerden alınacak örneklerin kuruma gönderilmesi istendi. raporda, münevver karabulut’un bedeninden ayrılmış başı ve vücudunda yapılan incelemeler ayrı ayrı ele alındı. bıçak ve testere kullanılarak kesildiği belirlenen münevver’in başında yapılan incelemede, sol kaşında yaygın ekimoz (morarma), alnın ortasında uzunlukları 0.5 santim ile 0.8 santim arasında değişen kenarları ekimozlu 3 kesik belirlendi. genç kızın sol köprücük kemiğinin bulunduğu bölümde 3, boyun bölgesinde de 2 olmak üzere toplam 5 kesici- delici alet yarası buludu. cesedin yapılan iç muayenesinde köprücük kemiği yakınındaki 3 darbenin sol akciğerde yaralanmaya neden olduğu anlaşıldı.

  alkol bulunmadı

  münevver’in sağ el 3'üncü parmağının eklem kökünde ve sol el 2'inci parmağı ile her iki bileğinin üst kısmında kesikler mevcut. yine sol kolun ön bölümünde iç ve dış yanda 3 ve 4 santim uzunluğunda iki kesik tespit edildi. kanında ve midesinde yapılan incelemede alkol ve uyuşturucuya rastlanılmayan münevver’in vücudunda da sperm tespit edilemedi. ancak külotunda bir yerde ve boxer iç çamaşırında 3 yerde kanla birlikte sperm tespit edildi.

  cinayet vahşice bir hisle işlendi

  istanbul adli tıp eski morg dairesi başkanı ve istanbul üniversitesi cerrahpaşa adli tıp bilim dalı öğretim üyesi prof. dr. gürsel çetin’in adli tıp raporuna yorumları şöyle:
  ¦(rapordaki, ciltte ve kas dokuda çekilme belirtileri gösterilmesiyle ve boyundaki kesi bölgesindeki deriden alınan yağ ve çizgili kas dokusundaki taze kanama ile ilgili yorum):
  ¦münevver henüz yaşarken başını vücudundan ayırmışlar. bu önemli, çünkü genelde cesedi küçültmek için parçalama yapılır. burada işkence için yapılmış. boyunda kesi bölgesinden alınan örnek sonucunda, yağ ve kas dokusunda taze kanama tespit edilmesinden, genç kızın boğazının henüz canlıyken kesildiğini anlıyoruz. bu da cinayetin vahşice hisle işlendiğini gösteriyor.

  el yaraları

  ¦(rapordaki, karın ön yüzde, göbek deliğinin altından geçip, aşağı doğru yatay seyreden yer yer cilt, cilt altı yağ dokusunu içeren parşömenleşmiş, en küçüğü 20 cm, en büyüğü 25 cm uzunluğunda, 4 hat halinde kesik vasıfta yara ile ilgili yorum):
  ¦ bu cinayette en çarpıcı şey münevver’in karnındaki 4 adet paralel şekilde 20-25 santimetre uzunluğundaki kesikler oluşturulması. bunun yapılabilmesi için genç kızın sabit olarak tutulması lazım. ya ellerinin bağlanması, ya da birileri tarafından ellerinin tutulması gerekir. çünkü yere sırt üstü yatan birini karnından düz bir şekilde kesmek çok zordur. bu da genç kıza işkence yapıldığını gösteriyor.
  ¦(rapordaki, münevver’e ait mor renkli külottaki leke örneğiyle boxer külot üzerindeki leke örneklerinde kan ile birlikte sperm tespit edilmesiyle ilgili yorum):
  ¦sperm örnekleri genç kızın hem külodundan hem de boxer’ından alınmış ve yine rapora göre aynı dna yapısından kişilere ait olması, aynı soyağacından erkek bireylerde, aynı özellik taşıyan y kromozomu üzerindeki dna tiplemesi sonuçları, bir arada olduğu bilgisi var. bu da birden fazla kişinin varlığına ve aynı aileden olabileceklerine dikkat çekiyor. bu kesin olmamakla birlikte, dna sonuçlarına göre ortaya çıkacak.

  toprağa mı?

  ¦(birbirinden ayrılmış halde bulunan gövde ve kafada kan bulaşıklıkları ve sırtta toprak bulaşığı ile ilgili yorum):
  ¦cesede toprak bulaşmış olması, ‘acaba öldürülürken toprağa mı yatırıldı?’ şüphesini uyandırıyor.

  ayin cinayeti

  ¦(rapordaki, düzgün kenarlı, bir açısı dar, bir açısı geniş delici alet, ayrıca çok sayıda çentik bulunan yaraların olmasıyla ilgili yorum) :
  ¦ilk görünüşte bir bıçak, bir de testere kullanılmış gibi. ama çok sayıda kesik olması benzer özelikte bıçakların da kullanılmış olabileceğine işaret ediyor.
  ¦adlı tıp raporuna göre münevver hamile değil. genç kız bakire.
  ¦cinayetin vahşice işlenişi, basit bir aşk cinayeti olmadığını gösteriyor. bu bir ayin cinayeti gibi görünüyor.

  yapanlar psikopat ve nefretle dolu

  ankara üniversitesi adli tıp anabilim dalı öğretim üyesi prof. dr. hamit hancı raporun, psikopat ruhlu kişilerce işlendiğini ortaya koyduğunu söyledi. prof. hancı’nın çarpıcı yorumları ise şöyle:

  kafasına vurulmuş

  ¦bu cinayet, vahşi ve sadistçe işlenen bir cinayet. bunu genç kızın boğazının hayattayken canlı canlı kesilmesinden anlıyoruz. genç kızın boynunda önce bıçakla, sonra balta, gibi bir tarafı sert yüzeyi olan bir aletle kafasına defalarca vurulduğunu, saçlı deride 13 adet, kenarları morluklu kesik yaraları görülmesinden anlıyoruz. gözündeki morluklar, işkence yapıldığını gösteriyor. kafasındaki morluklar yine işkencenin kanıtı. künt bir aletle vurulmuş. morluk, ancak kişi yaşarken oluşur.

  kafa derisi

  ¦ikincisi, vücut anatomisini bilmiyorsanız, boyun kesmek çok zordur. cinayeti işleyenler bunun için çok uğraşmış. bir defada kesememişler. bunu, boynundaki düzenli kesiklerden anlıyoruz. boyunda çok miktarda bıçaklama izi var. çok uğraşmışlar. en sonunda testere gibi kesici kullanılmış. boynu hem bıçaklanmış, hem kesilmiş. yemek borusu, soluk borusu, boyun omurları kesilerek, omurgalara kadar kesik gitmiş. bu da bu cinayetin nefret, şiddet, vahşetle işlendiğini gösteriyor.
  ¦hatta kafadaki deriyi bile kesmeye çalışmışlar. bu ancak balta, satır, kılıç ya da nacak gibi bir aletle yapabilir.
  ¦yine gövde muayenesinden anlaşılıyor ki, sağ ve sol köprücük kemikleri üzerinden bıçaklanmış, akciğerler üzerindeki kesikler 10 santimetre içeriye kadar girmiş.

  3'e böleceklerdi

  ¦en çarpıcı örneklerden biri de karnındaki 4 tane paralel, 20-25 cm’lik kesikler. bu da genç kız öldürüldükten sonra, gövdeyi de ayaklardan ayırmaya çalıştıklarının kanıtı. ‘parşömenleşmiş kesik vasıfta yara’, bunların genç kız öldükten sonra yapıldığına işaret. genç kızın bedenini üçe böleceklermiş, ama kesiklerle kalmışlar.

  direnmiş

  ¦genç kızın el ve kollarındaki yaralar ve kesik izleri ise, kendini savunduğunu gösteriyor. hatta bıçağı bile tutmaya çalışmış. bıçak darbelerinden kendini kurtarmak için uğraşmış. ellerindeki izler aynı zamanda yüzünün saldırganlara dönük olduğunu gösteriyor.

  sadistçe

  ¦tecavüz yok. ama zevk alınmış. bu cinayeti işleyenler sadistçe zevk almışlar. bunun kanıtı bulunan sperm örnekleri. şiddetin içinde zevk alınmaya çalışılmış. cinsel saldırı var.
  ¦bu bir sadist cinayeti. bu cinayeti birden fazla kişi işledi ve birden fazla kesici alet kullanıldı. cinayeti işleyenlerin işkenceden zevk aldıklarını görüyoruz. bu tip vakalara ‘psikopatolojik’ yani psikopat deniyor. bu tip kişilik bozukluklarında kişi sadist öğeler içerir. sadistçe karşısındaki insana eziyet ederken, bundan zevk alır. sperm olması da vahşi işlenen cinayette zevkin kanıtı."

  not: bu entry eksisozluk yazarı oju tarafından yapılan girdiden birebir kopyalanmıştır.
  #25390499 :)
 22. 294.
  Ölmeyi hakemiş bir Varoştur.
  #25387865 :)
 23. 293.
  karakter özellikleri ne olursa olsun, ailesi kim olursa olsun, kendisine yazık olmuştur.
  #25387864 :)
 24. 292.
  çocuk yaşta ölmüştür.
  #25387716 :)
 25. 291.
  ahı tutmuştur.
  #25387453 :)

6