1. 1.
  etiler'de çöp konteynerindeki gitar kutusunda kesik başı bulunan lise öğrencisi. aynı zamanda ünlü aşçı süreyya karabulut'un kızı olduğu söyleniyor.* **
  16 -3 ... blacky
 2. 2.
  aşağıda ki haberi okuduğumda dün akşamdan beri, bir kere daha vah vah dediğim vahim hadise. katil eğer oysa, zengin çocuğu ve yırtar diye düşündüm ve çok üzüldüm.

  http://www.hurriyet.com.t...ndem/11138743.asp?gid=229
  8 ... novakatinamite
 3. 3.
  polis katilin cem g. olduğunu sıkı araştırmalar sonucunda ortaya çıkartmıştır.
  umarım bunu yapan\ortak olan hayvan(lar) en kısa sürede tutuklanır.
  *
  7 -1 ... 2911
 4. 4.
  aslında bu tür haberlere malesef alıştık artık belki ama münevver in ölümü beni çok etkiledi. her gece yatağa girdiğimde ilk yarım saatim başına gelenleri düşünmek oluyor. aklım almıyor bu caniliği. üstelik sevgilinin yapmış olması daha da düşündürücü. umarım katil yada katilleri en kısa zamanda tutuklanır ve hakettikleri cezayı alır.
  7 ... zukaka
 5. 5.
  yaklaşık 11 gün önce katledilmiş ancak katili cem garipoğlu hala bulunamamış insan. çok yazık.
  4 ... ramirez
 6. 6.
  insanın kanını donduran bir cinayete kurban gitmiş gencecik, masum bir kız, bir çocuk.

  birkaç gün sonra doğumgünüymüş, nerden bilebilirdi ki? bar kiralamaya gittiği erkek arkadaşım dediği caninin onu öldürüp, içi sızlamadan parça parça edeceğini. sonra da hayatının bir çöp tenekesinde son bulacağını? nerden bilsin ki?

  hadi bu can öldü, gitti. yok şimdi. ama ailesi? onlar hayatına nasıl devam edecek? edebilecek mi? gerçekten o kadar zor ki. normal bir ölüm değil; kaza değil, hastalık değil. bile bile, hiçbir şey yokken aniden ve adice. ve bu kadar insanlık dışı bir biçimde.

  doğur, büyüt, canından çok sev, gözünün bebeği gibi bak ona, üzerine titre, hayatını ona ada, sonra da allah'ın belasını veresi bir yaratık gelsin, onu bu şekilde yok etsin!

  nasıl bir acı bu? nasıl bir adalet bu? allah sabır versin, büyük sabır versin.
  30 -5 ... filozofil
 7. 7.
  sevgilisi tarafından parçalanıp, çöp kutusuna atılan şanssız kız. basit bir olay gibi izledi halkımız haberlerden. katil cem garipoğlu cinayetten 21 gün geçmesine rağmen yakalanmadı. bazılarınca çin'e kaçırıldı, bazılarınca rusya'ya. olayda ailesininde adının geçmesine rağmen ailesi tutuklanmadı. karabulut ailesi olayın üzerine gittikçe tehdit telefonları aldıklarını söyledi. tehdit telefonları nereden geldiği yine gariptir bulunamadı.

  eğer birgün öldürüleceksem, beni orta gelirli yada fakir biri öldürsün. en azından kanım fazla yerde kalmaz diye düşünüyorum artık her insan gibi.
  28 -2 ... hileli zar
 8. 8.
  bazı yorumları okuduğum zaman, milletin sadece tatlı bir kızın öldürüldüğü için üzüldüğüne inandığım iğrenç olay.
  başı kesik, silikonları patlatılmış, penisi kesilmiş şekilde çöp konteynerinde bulunan travestiye bu kadar üzüntü duymaz bu insanlar. halbuki ikisi de insandı. ve ikisin hayatı aynı değeri taşıyordu.

  nota bene : eminim bu entrymi eksileyenler olacaktır "nasıl bir travestiyle tertemiz bir genç kızı bir tutabilir bu yazar" sorusuyla. böyle düşünenlere benim sorum ise : nasıl herkesin hayatına aynı değeri vermezsiniz ? herkes eşittir, herkes insandır, ama bazıları daha çok mu insandır ?
  90 -19 ... paradisperdu
 9. 9.
  etiler'de vahşice duygularla öldürülüp ardından cesedi çöp konteynırına atılan genç kız. daha yaşacak onlarca şeyi varken böle öldürülmesi çok üzücü.
  3 ... fox 921 26
 10. 10.
  engin temel örneğinde de görüldüğü üzere ülkemizdeki cinayetlere karışan kişiler zenginse ya faili meçhul oluyor ya da katil yakalanamıyor. enteresan tesadüfler işte.....
  5 ... calyx