1. 1.
  Bu kız nasıl boş kalır sorusunu akla getiren durumdur. Erkeklere güvenemiyordur efendim, hayatını başkasının üzerine kurmama kararı almıştır, yalnızlığıyla mutludur falan filan işte. Belki de ona layık birisi çıkmamıştır karşısına. Böyle bir duruma rastlamak pek mümkün değil gibi, günümüzün şartlarında.
  7 ... afiliyalnizligim
 2. 2.
  mükemmel (güzel, alımlı, çekici, antelektüel) olup da sevgilisi olmayan kız yoktur. böyle olduğunu düşünüp de hala yalnız olan varsa dönsün bi aynaya baksın...
  4 -3 ... darius ve krezus reloaded
 3. 3.
  tavlamaya çalıştığınız vakit elinizin boş döneceğini bilmeniz gereken kızdır.*
  3 -1 ... bigaripanestezist
 4. 4.
  kızın kime göre neye göre mükemmel olduğunun sorgulanması gereken ifadedir. belki de bize göre mükemmel ama başkalarına göre değildir?
  5 ... yatirsevkaldirdov
 5. 5.
  vardır bir hikmeti denilip yavşanmamalıdır. hayır yavşadık ki biliyoruz.
  7 ... crazymafya
 6. 6.
  kendinin mükemmel kızın beklediği mükemmel erkek olmadığını düşünerek kızla iletişime geçilmemesi durumudur. Biraz cesaret ve tecrübe ile kolaylıkla olumlu sonuçlar alınabilir.
  ... bilgekartal
 7. 7.
  öncelikle güzellik görec... tamam tamam gerçekçi olalım. harikalar diyarı ülkemizde, fiziksel olarak güzel kızlarımızın sayısının az olması nedeniyle; bu güzel kızlarımızda "narsisizm" denilen bir olay başlıyor.

  etrafındaki erkeklerin ona ağzından salyalar saçarak bakması, kızların da çekememesi, kendini ulaşılmaz ve harika sanmasına neden oluyor. yere göre sığdıramıyor kendini ve herkesi reddediyor. her reddedişinde daha fazla yükseldiğini, daha da güzelleştiğini ve en ulaşılmaz olduğunu zannediyor.halk arasında buna "uff snne be slk" sendromu da deniyor.

  "ulaşılmaz" kızımız kendini kimseye layık görmediği için sevgilisiz dolaşıyor. arada bir, yine ülkemizde az bulunan "yakışıklı ve ultra narsist" erkeklerden birini buluyor ve çiftleşi... pardon iyice belgesel havasına girdim. çıkıyor efendim evet, çiftleşmiyor.

  ben lisedeyken vardı bizim sınıfta da böyle bir kız. mezuniyet için herkesi reddetmişti, sınıfın en güzeli olduğu için. inat etti yalnız geldi o mezuniyete. kimseyi beğenmedi ka... afedersiniz yine kaptırdım.
  6 ... cok gulen mutsuz adam
 8. 8.
  güven duyamamasındandır. tamamen normaldir. eğri oturup, doğru konuşmak gerekirse bu devirde harbi kız olsam bende mükemmeliyetçi olurum bunca sığırın içinde. maksat hemcinsimi aşağılamak değil, empati yapınca gerçekten öyle.
  4 ... jarrus
 9. 9.
  lezbiyendir, gizli saklı kız arkadaşı olabilir, bu da size koyabilir.
  5 -1 ... bandeapart
 10. 10.
  mükemmeliğine mükemmellik katabilecek bir durumdur. Zira ciddi anlamda bir ilişki ve ardından evlilik olsun istiyorsa fakat evlenmek için henüz çok erkense, ve ailesininde fikirlerini önemsiyor ve onaylarını almak istiyorsa ilişkiye hiç başlamamanın daha hayırlı olacağını düşünüyordur. Nihayetinde azıcıkta mantık insanıysa durum böyle arkedeşler. pek azıda mükemmeldir orası ayrı.
  2 ... alanika