1. 1.
  tavuskuşunda kuyruk olmaya benzeyen durum.

  edit: (bkz: basligin yazarin ustune kalmasi)
  4 ... devedikeni
 2. 2.
  çok da abartılmaması gereken durum ama tabi etraftaki tiplerin sırf kız olduğunuz için doğru dürüst devre kurup program yazamıycağnızı düşünmemesi kaydıyla, ki böyle tipler de en fazla 1-2 tanedir çok sorun olmazlar..
  ... undeuxtrois
 3. 3.
  Bir avuç istenmeyen kişinin neden bu bölümdesin gibi düşünmeden sorulan sorularına hedef olan kitledir ki mezun olduktan askere gitmeyecek olmak büyük şanstır.
  3 ... rsbrnch
 4. 4.
  diğer fakültelere göre daha değerli kızlardır. 50 erkeğe bir kız düşmesi durumu lehlerinedir. fakülteye başladıkları halleriyle çıkarkenki halleri farklıdır. erkekimsi olmuşlardır acıcık.
  1 ... palta
 5. 5.
  çölde bir vahadır bu bayanlarımız. güzel olsun olmasın el üstündedirler, sınıflarının korumalı gezen tipleridir.*
  3 ... don kişot
 6. 6.
  bu kızlar bölümlerinin göz bebeğidir.herkes tarafından ilgiyle izlenirler,tiplerine bakılmaksızın günde en az 2 teklif alabilirler.

  teknik bir üniversitede makina bölümü dendiğinde olay tamamen değişir.bu kızlar o kadar erkeğin arasında evrimleşerek benliklerini yitirirler.lanlı lunlu muhabbetlerden tutunda (bkz: fayans döşemek)e dördüncü olmak gibi erkek vasıfları kazana bilirler.bazı rivayetlere göre bu kızların sakal bıyık çıkarttığı da söylenir.
  4 -1 ... darkwhisper
 7. 7.
  arkadassız kalmak demekdir.orkide ihtiyacın olsa kimseden bulamayacaksın demekdir.
  2 ... biogenetikci
 8. 8.
  kızların çoğu erkek arasında ayvayı yemesi durumudur,altın değerindedirler;onlardan bir tanesiyle beraber olan mühendislik öğrencisi dünyanın en şanslı erkeği olup çıkar
  ... akrep
 9. 9.
  erkeklerin ilgisini çekemezler. kıza "atla gel" denilebilir.
  1 ... nahil
 10. 10.
  erkeklerin sakalli biyikli olduklarini iddia ettikleri kizlardir bunlar. basta bu deyime cok kizsam da, izlettikleri bir video sonunda hak vermisimdir. *
  1 ... dramtatatam