1. 1.
  mühendislerin yüzde 90nı abazadır.ee tabi o tipe hangi kız yanaşır ki.sabah aşkam pc başında varsa yoksa chatten kız düşürmeye çalışmak.monoton sıradan saçma sapan bir yaşam stili.acıyorum size gençler acıyorum.
  3 -7 ... risus1990
 2. 2.
  mühendislerin hepsinin erkek olduğunu sanan yazar uydurmasıdır. ayrıca ne olursa olsun yanlıştır. mühendislik her an yeni bir şey öğrendiğin için monoton da değildir. bazı dallarının stresli olması heyecan katar. adının karizmatik olmasıda kız konusunda pek sıkıntı yaşatmamaktadır.
  -1 ... starge
 3. 3.
  doğru olma ihtimali varsa bile en fazla 5 sene sürecek durumdur. evet zordur mühendislik okumak çalışılması gerekir ama ineklik yapmadan derse zamanında çalışan kişi eğlencesini de yapar okulunu da bitirir. genelde bu tür çamurları atanlar, ufacık beyinleriyle dalga geçtiğini zannedip aslında kendileri komik duruma düşenler sıradan yerlerde amele gibi çalışırken mühendisler ünvan sahibi olup mühendis bey/hanım ünvanı ile çalışırlar.

  (bkz: buna bakan buna da baktı)
  (bkz: göt olmak)
  2 ... i go you go we go
 4. 4.
  doğru değildir. bazıları da yörüktür.
  4 ... teflon
 5. 5.
  bir mühendis olarak katıldığım önermedir. biliğin abazayız hacı.
  -1 ... umudu azalan adam
 6. 6.
  öğrencilik yıllarımda fakültemizde kız sayısı açısından sıkıntı çektiğimiz bir gerçektir fakat bunun bize genel manada yansıması, iktisadi ve idari bilimler, ingilizce, müzik gibi başka bölümlerle kaynaşmamız şeklinde olmuştur.
  ... eye in the sky
 7. 7.
  başlığı açan yazarın mühendis kelimesini "erkek" le özdeşleştirmiş olduğunu gösterir durumdur. bayan mühendis yok mudur? o da abaza mıdır? sorularını sormadan edemeyeceğim. gelgelelim diğer mesleklerde iş yerinde her ay düzenli seks garantisi mi veriyorlar? biz itiraz edelim o zaman mühendisler olarak.
  3 ... aschigo
 8. 8.
  endüstri mühendisleri hariç tutarsak doğru olan önerme.
  -1 ... piii
 9. 9.
  meslek kavgası yapan insancık tespitidir.
  bu kadar ciddiye almayın gençler meslekleri neticede mühendis doktor avukat hepsi gidip aynı kızı istiyor da vermiyolar değil mi?

  'kimisi doktorculuk oynar, kimisi evcilik oyunu oynaar, ben de müzisyeni oynarım şimdii'
  3 ... baharda bluescu olan metalci
 10. 10.
  türkçeyi öğrenmeden ahkam kesenlerin yorumudur.
  1 ... teflon