1. 16.
    Gerçekten hayranım bazılarınıza. Bu kadar boş bir konu için ne kadar uzun şeyler yazmışsınız. Tebrik ediyorum hayatla ilgili hiç bir beklentisi olmayan, öyle takılan insanları.
    ... teyzesi defterdar olan adam
  2. 15.
    sözlükte bolca bulunur.
    -1 ... sallama kadin pedi icen vampir
  3. 14.
    kıskançlardır..

varsa memeniz, donunuz ve de meme kabınız siz de paylaşın da görelim çocuklar..

öyle kuru kuruya eleştiri olmaz..

bu düpedüz kıskançlıktır..
    2 -3 ... ciddiliinsan
  4. 13.
    ne yapalim simdi hepimiz farkindalik yaratip donumuzu gotumuzu mu atalim.

arkadasi pek okumadim.
    paragraf koymamis aq senin once paragraf at.
    1 ... beton baris
  5. 12.
    Adam ciddi ciddi uzun uzun yazı yazmış vay amk insan okuyacak bunu oğlum insan.
    ... hellenicperson
  6. 11.
    lan o değilde bu 2 ne amk. birin bokunu yedik sıra ikiye geldi manasın da mı?
    ... hayta38
  7. 10.
    yürekleri dağlayan, boğazları düğüm düğüm eden bir serzeniş.

bahse konu olan bayan yazar çaylaklığı bitince bu arkadaşa bir selamı çok görmesin. herif 82 sayfa kitap yazmış, emekler boşa gitmesin.

ben okumaya üşendim pezevenk üşenmemiş, oturup yazmış.

valla bravo. ne diyeyim.
    2 -1 ... kinamiyo takao
  8. 9.
    oldu oturup bütün gün meme, boklu donlarınızı yazıp tartışın. beyniniz yok ki çünkü. Mecbur mu insanlar buna maruz kalmaya? Defolun cinsel sözlük müdür nedir oraya gidin. Rezil herifler.
    6 -1 ... lara croftt
  9. 8.
    mühendis ama yikik 2 yi eleştiren embesiller
    Oha olay
    1 ... manganapolii
  10. 7.
    Haklı kişilerdir. Ekim 2006’ da yazmaya başlayıp bir sürü nickle yazmış, sözlüğün sahibinin artık zerre düşünmediği sözlüğün iyiliğini isteyen kişiler vardır aralarında. Emindir ki sadece kendisi değil yazarların bir çoğu fotoğraf atıp trollük yapanlardan bıkmıştır.
    4 -2 ... abberline is back