1. 1.
  sözlükte bolca bulunan embesillerdir. maaşallah sürüsüne bereket. hergün TV'lerde, internet aleminde, deniz kenarlarında, yüzlercesiyle karşılaştığımız iç çamaşırlı kadınlar olduğu halde, bunlara erkeklerin salya sümük baktığı baktığı, hemcinslerinin ise bende de öyle fizik olsa bende giysem diye iç geçirdiği külotlu olma şeklini eleştirerek aklılları sıra "ben herkesten namusluyum" rolü kesmektedirler.

  şimdi sorsan kendilerine "burayı çocuklar takip ediyor" derler. ama bu inandırıcı gelmiyeceği için hemen kıvırıp "burası bilgi kaynağı" diyerek ulaşamadıkları ve sahip olamadıkları güzellikleri ve kendine özgü aşırı özgüveni eleştirmeyi seçerler.
  ben demiyorum ki herkes soyunsun burada seks partileri düzenlensin. sadece farkındalık yaratmak amacım.

  öncelikle bu sözlüğün amacını iyi bilmek gerekiyor diye düşünüyorum. herkes herşeyi istediği zaman yazabilir ve görsel olarak paylaşabilir. burada herkes hemfikir ise böylede bir başlık açılmışsa burada eleştiri neden yapılıyor anlamak gerçekten zor diye düşünüyorum. ya yobazlığın dibine vurmanız gerekiyor, yada iq'nuzu düşürüp yorum yapmanız gerekiyor. başka bir açıklaması olamaz bunun. erkek yazarlar çıplak kaslı vücut paylaşımları yaparken kimseden ses yok, bir bayan yazar iç çamaşırlı foto paylaşınca uvvv.

  madem sizin kıt görüşünüze göre böyle paylaşımlar yasak olmalı, ozaman yönetime bildirirsiniz böyle başlıkları silerler baştan önleminizi almış olursunuz. yemekteyiz başlığında yüklenen fotolar nasıl ki serbetse diğer açılan başlıklarada yüklenen fotolar serbesttir. bunu aklınıza sokun odun kafalar.

  burada tanımadığım bir yazarı savunmuyorum. sadece gelecekte eleştiri yaparken yaşantınızda, hayatınızda gördüğünüz ve yaşadığınız olaylarla genelleme yaparak yorum yapmanız gerektiğini söylüyorum.
  şunuda unutmayın, namus, ahlak, ve muhafazakarlık konusunda bir alet geliştirip bizleri ölçseler hepinizi 2 ile çarpar dörde katlarım. sadece bizlere verilerin özgürlüğü kullanma taraftarıyım o kadar.

  şimdi porno filminizi kapatıp beni eleştirebilirsiniz.

  edit paylaşımdan 2sn sonra 3 eksi yemişim aq.
  8 -27 ... sallama kadin pedi icen vampir
 2. 2.
  (bkz: Özet geç piç)
  7 ... lipsos
 3. 3.
  (bkz: nickimle mi cevap versem pipimle mi)

  fikir özgürlüğü, görsel özgürlüğü bilmem ne tamam.

  pazardan aldığı donu paylaşmak n'alaka amk.

  embesil sensin *
  3 ... he gulum he he de gitsin
 4. 4.
  Destekleyenler destek için götünü açmayacaksa hiç boş yapmasınlar okumuyoruz çünkü.
  ... yaradana gurban
 5. 5.
  Bu şahsı eleştirenler burada sol frameyi en çok kirletenlerdir. Zira görüyoruz sol frame rezilliklerini kendileri burada ağız suyunu akıtırlar meme meme diye.
  Ergenler gibi üstelik sonra da birden namus bekçisi kesilirler dinden bahsederler ulan kendiniz daha kötüsünü yapıyorsunuz işte bende sizin için diyorum kizkardeşiniz girse ona bile hallenirsiniz. sonra da şu şunu atmış bu bunu atmış derdine düşersiniz.
  Bu taraklarda elbette bezim yok ama gerçek bu eleştiri yapmadan önce kendini eleştiriye çek.
  3 -4 ... desifreleyici
 6. 6.
  oldu oturup bütün gün meme, boklu donlarınızı yazıp tartışın. beyniniz yok ki çünkü. Mecbur mu insanlar buna maruz kalmaya? Defolun cinsel sözlük müdür nedir oraya gidin. Rezil herifler.
  6 -1 ... lara croftt
 7. 7.
  yürekleri dağlayan, boğazları düğüm düğüm eden bir serzeniş.

  bahse konu olan bayan yazar çaylaklığı bitince bu arkadaşa bir selamı çok görmesin. herif 82 sayfa kitap yazmış, emekler boşa gitmesin.

  ben okumaya üşendim pezevenk üşenmemiş, oturup yazmış.

  valla bravo. ne diyeyim.
  2 -1 ... kinamiyo takao
 8. 8.
  ne yapalim simdi hepimiz farkindalik yaratip donumuzu gotumuzu mu atalim.

  arkadasi pek okumadim.
  paragraf koymamis aq senin once paragraf at.
  1 ... beton baris
 9. 9.
  kıskançlardır..

  varsa memeniz, donunuz ve de meme kabınız siz de paylaşın da görelim çocuklar..

  öyle kuru kuruya eleştiri olmaz..

  bu düpedüz kıskançlıktır..
  2 -3 ... ciddiliinsan
 10. 10.
  sözlükte bolca bulunur.
  -1 ... sallama kadin pedi icen vampir