1. 1.
  iki şüpheli ölüm
  Serbest gezen şüpheliler
  Ve Müge anlıda kapatılan dosya!
  Ne Oluyoruz? Kızları fuhuşa sürüklediği iddia edilen bu çete neden tüm detaylarıyla ortaya dökülmüyor!
  Suçlamaların odağındaki kadın intihar süsü verilip öldürüldü mü? Yoksa kendisi mi intihar etti? Olayın ucu kimlere dayanıyor?

  https://www.haberler.com/...yalarini-13619556-haberi/
  11 -6 ... lenova
 2. 2.
  açık kalırsa kanalın başı belaya girecekti çünkü ucu dokunmaya başlamıştı.
  6 ... masklavi
 3. 3.
  Kamuoyu huzurunda açıklanmış ciddi iddialar var. Bunların hepsi aydınlatılmadan bu dosya kapatılmamalı. Müge anlı geri adım atmamalı.
  6 -2 ... lenova
 4. 4.
  Olması gerekendir.

  Polisin ve savcıların elinde olması gereken iş niye bi karının elinde magazin malzemesi olsun aq. Olayı bütün Türkiye bilse ne olacak bilmese ne olacak. Evinde fasulyenin belini kırıp kadın programları izleyen teyzeler izlesin diye başlatılan program ülkenin dedektif bürosuna dönüştü aq.

  Adaletse polis ve savcı sağlar adaleti. Sizin istediğiniz Adalet değil magazin.
  15 -25 ... karamel gibson
 5. 5.
  Müge anlının bu aşırı özgüveni kendisine bir gün zarar verecek diye korkuyorum kadın iyi niyetli kendini ezdirmeyen bir yapıya sahip ancak bazı vakalar müge anlıyı aşar ve aşacak da bunları sezip hiç girmemesi lazım sonuçta bu ülkenin polisi savcısı mahkemesi var.
  11 -5 ... balistik karizma
 6. 6.
  Korkmakta haklısınız
  Bu kadın onyıllardır aydınlatılamayan dosyaları raftan indirip suçu ve suçluyu delilleriyle beraber ortaya çıkaran kadın.
  Yargılama, cezalandırma işini mahkeme yapar elbette siz orasını düşünmeyin. Gelin hangi tarafta durduğunuza bakalım. Haklının mı suçlunun mu?
  8 -4 ... lenova
 7. 7.
  kapatıldı çünkü kadın intihar etmedi. intihar eden kişi maskeyle mi gider? bence hayır.

  edit: hala konuşuluyor ama kanalda. yorum yapmadan önce araştırmak gerekiyormuş.
  6 ... mls plt
 8. 8.
  Neden kapatıldığı gayet basittir.Rabia Naz davasında olduğu gibi bu dava da siyasilere veya hükümete dayandığı için kapatılmıştır. Gönül isterdi ki gerçekten açıklığa kavuşsun fakat bu ülkede araya siyasiler yada devlet girdiği zaman bir olayın içinden haklı sıyrılma şansın yok. ilelebet o olayın da üstü kapanır görüldüğü gibi. Bi kaç hıyar yazmış ülkede hakim var savcı var bilmem ne diye... Hakim ve savcı var yok demiyoruz ama çoğu zaman bu programlar böyle meselelerde daha hızlandırıcı rol oynayabiliyor. Sosyal medya ve tv olmasa bu olayların yüzde 70 i havada kalır o da bi gerçek. O yüzden savcıyı hakimi geçin sosyal medya yada medya olmadan bu ülkede hukuk işlemiyor. Kimse kimseyi kandırmasın.
  10 -2 ... okunmusbarbunya08
 9. 9.
  illaki bir sıkıntı olmuştur. Yoksa Müge Anlı hayatta kapamazdı o davayı. Kapanmamalıydı da bence.
  4 ... pembeizler
 10. 10.
  devleti adaleti tesis edemezse Müge Anlı gibi tipler adalet dağıtır. Adaleti arayanlar, devletten önce Müge Anlı'ya koşar. bu durum gayet normal. Anormal olan devletin adalet dağıtamaması.

  Rabia Şaşmaz dosyasında olduğu gibi bu dosyanında örtbas edilmesi soru işaretlerini neden oluyor.
  3 ... kaynarcali