1. 1.
    https://seyler.eksisozluk...yi-esrarengiz-palu-ailesi

Okuduğumdan beri şoktayım. Youtubedan da izledim biraz. Üfürükçü tuncayın eşi gördüğüm en mal kadınlardan birisi. Elleri yüzü morluklar içinde ama bunu yapanın hala kocası olmadığını falan idda ediyor.

https://youtu.be/pzWNs4LK0Qg

Ne insanlar var ya şaka gibi korku filmi gibi. Herkesi kendimiz gibi normal zannediyoruz. Şu insanlarla komşu olduğumu hayal dahi edemiyorum mesela.

Cahillik kötülük diz boyu. işlemedikleri suç yok. Ve ekranda utanmadan sğrekli yalan yanlış konuşuyorlar.
    11 -1 ... entry de mi girmiyagh
  2. 2.
    Cinayetten öncesi bile kodese tikilmalarina kafi olan aile. Bunlar mapusta yatmış çıkmış. Niye çıkıyor lan bunlar. okuduklarimiz kanimizi donduruyor nasıl oluyor da bir kaç yıl yatıp çıkıyor bu psikopat sapıklar. Bu nasıl düzen?
    7 ... hanimefendi zuleyha
  3. 3.
    Haberin yarısını okuduğunuzda sinir hastası olabiliyorsunuz. Aile gerizekalı baştan sonra burası tamam da. Gereken cezayı vermeyenlere de söylenecek bir söz kalmadı artık. Siki tuttuk.
    5 ... sircakosksakini
  4. 4.
    Oha lan dedim. Ama bu zincire uzaktan bakıldığında en büyük halkanın cahillik olduğu görülüyor. Tuncerinde zeki bir psikopat olduğu görülüyor. Her şeyi ayarlamış adam polislerden tutta dışardan eve gelen adama kadar. Duvarlara arapça yazı yazmak taktiğe bakın. Arapça yazı böyle kesimleri korkutur. Evet saçma gelicek size ama cin min işlerine bulaşanlar anlamadıkları bir dil zaten duvarda görünce doğru düşünemezler. 6 yaşındaki çocuk günahı neydi ki böyle bir deliye rast geldi. Çok üzücü. Recep Tayyip’de çocuğum kaçmış ama elden ne gelir. 19-20 yaşlarında olsa belki. Gerçi 19-20 yaşlarında olsa bu manyak damada yaptığı gibi ilk sıraya çekerdi. Pfff canımı sıktı sabah sabah güne puanım 1.
    5 ... furkancalavera
  5. 5.
    Biraz izledim ben bunları, tam klinik rahatsız hepsi. Oldukça sorunlar insanlar ya ailecek kliniğe ya da hapse atılması lazım böyle insanların.
    2 ... keyf kahyasi
  6. 6.
    insan okurken aklini yitiriyor, vicdani can cekisiyor. Yasananlari yasayanlari dusunemiyorum bile.
    1 -1 ... deniz sacli kiz
  7. 7.
    Doğru söylediği muamma olan ailenin hikayesidir.
    -1 ... ktm li aynasiz
  8. 8.
    psikopat zeki imiş diyor bir yazar arkadaş,doğrudur bir ara paralı uyduya üyeydim bir suç kanalı vardı izlerdim merakla tabi birde amerikan ve avrupa dizileri var sapık katiller seri katiller envayı çeşit psikolojik suçlular.

gerek gerçek hayatta gerek kurgu görsellerde bu tip manyaklar çok zeki ve birde kandırma olayında profesyoneller. ..

geçenlerde yazdım mindhunter diye bir dizi yapmış netflix ,fbı-kriminal profil olayı ,ilk nasıl kuruldu falan anlatıyor . ben merakla izledim sözlüğe de aktardım az çok.

abd'de bu kriminal profil işi başlarda 1973-4 falan ciddiye alınmıyor ama sonra akademik bir olay haline geliyor ,mesela kriminal minds dizisi var il 7-8 sezonu gerçekten ilgi ile izlenecek bir dizi idi.

1980lerin ortasında sovyetler de bir seri katil çıkıyor sovyet emniyeti çareyi fbi'dan yardım almakta buluyor ,rusya'da katil yakalanıyor.

olay eğitim işi tengir arkadaşımın aktardığı olayı rahatsızlık duyarak okudum ,aslında tüm anadolu'yu (güneydoğu hariç) karış karış gezdim ,böyle olaylara yakın hatta fazlası oluyor polis ve savcılık infial çıkmasın diye soruşturmaları dar tutuyor halk ise anında kadını kız çocuğunu suçluyor. başka ülkelerde de aynı taşrada abd ,avustralya ya afrika fark etmiyor.

burada en önemli unsur polis ,emniyet maalesef görevini yapmamış ailede tipik cahil ve kendini dindar sanan ama hurafelere inanan muskacı hoca peşinde koşan bir aile.

geçen yine tengir^'in altına yazmıştım kız dayısı ile kaçmış reşit değil ne polis ne savcılık ?

çıkan 10-20 ailenin nerede ise tamamı ya varoş ailesi yada yoğunlukla muhafazakar görünümlü aileler ama içeri de ne sen sor ne ben söyleyeyim.

şimdi bazen müge anlı'ya kızıyoruz yok polisten yok adliyeden destekli falan diye ama bir yerde bunlar programlarda tartışılmasa yani iş polise kalsa haberimiz bile olmayacak.

işte her yönden eğitim eksikliğinin getirdiği sonuç bu.

farkında iseniz adam cinle peri ile korkutmuş allah zayi olmuş. tövbe tövbe.

ekleyeyim önce polisi jandarmayı eğiteceksiniz ama nerede..
    3 -1 ... baris hemen simdi
  9. 9.
    dün ekşi şeyler'in paylaşımından okuduğum, bilinen bütün suçları işlemiş şerefsizler topluluğu bir ailedir.

yalnız damadın cinleri var ama kapıcı dairesinde tarihi geçmiş gofret paketliyor. Cinlere paketlettiriyor herhalde vizyonunu siktiğim.
    7 ... petrauskas
  10. 10.
    Korku filmlerini aratmayan bir dram. Allah belanızı versin. Bu dünyada hiçbir ceza bunlara yeterli gelmez.
    ... talihsiz sokak kedisi