bugün

insanın tekrar tekrar okuyup inanamadığı şeyler.
görsel
Olsun başları kapalı.
Şunun 10 da 1 ni yapsa normal bir insan başkasına anlatmaya utanır. Ama bu vatandaşlar çıkıp tv de aile boyu anlatabiliyorlar bu rezillikleri.
Şunu bir filmde izlesem. Bu kadar da abartı olmaz, senaryonun içine sıçmışlar derdim. Ne yazık ki Şu anadolu insanı tam gaz yolunda. insan görünce şok oluyor.

Şu iğrenç olayları biz dinsiz insanlar yapamayız. Her zaman diyorum türban takmayla falan namuslu insan olunmuyor..
Seks zararlı diyoruz taşak geçiyorsunuz. Bir kereliğine biri başkasına vermiş koca köy trene girmiş.

Yapmayın kardeşim yapmayın. Şu seksi etmeyin guzum ya.
iddia ediyorum bu olaylar yurt dışındaki gay köyleri var ya hani oralarda yaşanmıyordur.

Hani illa aldatma falan vardır tüm köye vurduran vardır ama bu seviyeye gelmemiştir.
Jahrein de bir yayınında izleyip gülmekten yerlere yatırmıştır.

Olayda derya, Derya'nın annesi, görümcesi, kaynanası hep suçlu. Hep birileriyle beraber olmuşlar. Bu arada başları kapalı. Yoksa günah olurdu.

isim verip dava konusu olmak istemiyorum ama böyle tam bir gavat da var ortalıkta. Türk dil kurumu sözlüğünde "gavat" sözcüğünün karşılığı olarak fotoğrafı basılacak cinsten.

Jahrein'in süper videosu için:

https://youtu.be/0DvHXPMwkJw
Eskiden bu amına kodumunu köylü takımı kızlarını büyükşehire göndermezdi okumaya çalışmaya meğer köylerde tren varmış.

Bakın böyle yarak kürek ilişkileri büyükşehirlerde göremezsin.

Temiz Anadolu halkı yine irfanını konuşturuyor.
derya hanimin
koyde verecegi adam kalmamis artik sozluge uye olmali.
içinden tren geçen küçük bir Anadolu kasabasının iktidarsız tren istasyonu şefinin genç ve güzel karısına hastaydı kasabanın erkekleri. Bu nedenle erkekler arasında adı konulmamış bir gerginlik vardı..
görsel
Kasaba havasındaki bu iklim, kasabaya büyük şehirden tayin ile gelen genç ve yakışıklı bir memurun gelmesiyle iyiden iyiye..
AMA alkol almıyor...
ama açık giyinmiyor...

not: az biraz 5 vakit namaz... ve cuma... az biraz oruç... az biraz hac umre... yıl da 1 kandil...
yaparsa sütten çıkmış ak kaşık olur... gerisini perdesiz ev' e benzeyenler düşünsün.
Onlyfans açsalardı milyoner olurlardı.
Vizyonsuz sapıklar.
adı derya olması da manidar. derya gibi mübarek.
Köylülerin hepsi böyle.

Allah bizi köylülerden korusun.

Cehaletleri ve ahlaksızlıkları çok korkutuyor beni.
Başı örtünce altı açmışlar. Gelen geçen han sanıp girmiş. Beynim yandı kim kime yürümüş tam anlamış değilim daha. Çocuk var bir tane ona acıyorum. Alsınlar bunlardan o garibi.
deryalara dalmak.
aaaaah rahmetli aziz nesin aaaah!
aaaah aysun kayacı aaaah!
aaaah barbaros şansal aaaah!
işte bunlar hep bastırılmış cinsellik.
kadın o kadar çok sexting yapmış ki göz çevresi morarmış bu yaşta. başında sarığı çıkarıp geneleve girmesi gereken bir kişiliği var.
Milletin efendilerinin yaptığına bakın. Kemalist sistemin özeti işte bu .
görsel
görsel

konuya fransız kalmamanız için bir arkadaşın üşenmeyip hazırladığı harita burada.
sen frank a bakma deyzi, bastacisin.

pardon bu başka başlıktı.
Jahrein in bu konudaki tespitleri efsane.
Açşı bahçıvana sonra herkes aşçıya hikayesine dönmüş AMK.
üstte linki verilmiş jahrein videosunu kahkahalarla izledim. bu olayı youtuber tayfa sürekli işliyor. vatandaş erdal, bana anlat, jahrein ve magazin kanalları bu konuyu konuşuyor.

beyler, o köyde dna testi yapılamazmış zaten. çünkü kimin eli kimin cebinde bilinmiyor. herkes herkesin kardeşi, babası, emmisi, dayısı çıkabilir. rezillik diz boyu.
Bu köy nerde lan bilen yeşillendirsin.
öncelikle hayrettin yalçınkaya kim? o da bu olaylarda kadınlarla görüşmüş. cidden kimin kim olduğu belli değil. şu netflix yapımı alman dizisi dark'taki gibi. zaten orada da olay köyde geçiyordu. bu köyler her yerde tehlikeli amk.

derya yuva yıkan bir tip. sergen diye bir sevgilisi var. onun eski karısıyla görüşüp sergen benim olacak diye ortalığı birbirine katıyor. sergen de eski karısı buket ile barışma aşamasındayken bu derya ile görüşüyor. olan buket'e olmuş yani.

derya'da nemfomani olduğunu düşünüyorum. hiçbir şekilde ahlak anlayışı yok. libidosu nereye sürüklerse oraya gidiyor. çok tehlikeli bir tip.

video:

https://www.youtube.com/watch?v=2BTEf_qoLAM
https://www.youtube.com/watch?v=02J6uje3xrQ

ulan istanbul iyice bozuldu gidip memlekete kırsala yerleşelim diyoruz kırsal istanbuldan bin beş beter. götüne tava bağlayıp gezmen lazım artık "köy" dediğimiz yerlerde. bunlar bir de görüntü itibari ile muhafazakar geçinenler düşün. sorsan başı açık gezenlere neler neler derler tüm köy tren yapmış..
Bende jahrein'in videosundan öğrendim olayı. Keşke köy meydanında toplanıp orgy yapsalarmış en azından cinsel devrim yapmış olurlardı belki zamanla bi festivale falan dönüşüp turizmi canlandırabilirlerdi böylelikle Anadolu irfanınını da bütün dünyaya tanıtımış olurduk.
Sözde aile kurumunu zedeleyen ahlaksız biz eşcinsellermişiz.

Meğer bizden daha ahlaksızlar var ki bizi masum kıldılar ...

Eeee halı altına süpürdüğünüz pislikleriniz bir gün sizi haysiyetsizleştirir...

rezil rüsfa eden hetero ahlaksızlığı midemi bulandırdi..
Kadının tedaviye ihtiyacı var; Tüm erkekleri elde edebilirim, kafasında. Öldürülen eski kocası için ise beni başka erkeklerle düşünerek tatmin oluyordu diyor. Kadın, devleti devlete düşürür.
cinsel durtu bozuklugu var sanirim.
izlemedim bilmiyorum.
ilk entry gerçek mi? benim türbanlı bacım hayrına mı dağıtmış?

https://encrypted-tbn0.gs...JZm-14QWOUdQ&usqp=CAU

ben ki anarşiye gönül vermiş biri olarak vay amk diyesim geldi. anarşi zaten ülkede hüküm sürüyormuş. benim haberim yok sadece.
Ahahahaaa yuh amk. Köyde zührevi hastalık taraması yapılsa bütün köyü karantinaya alırlar. Frengi, bel soğukluğu, AIDS falan her bok vardır.

Yalnız ben Derya'nın babasını çok merak ettim. Orada konuşulanları anlamıyor olabilir mi acaba? Yoksa Çin'deki taklamakan çölü bile bu kadar geniş olamaz. Sanırım dayının kulakları duymuyor veya zihinsel engelli. Yani inşallah öyledir. Diğer türlüsü çok korkunç.

Allahım sen uzak eyle. Düşman götüne.
ooo.. vaaay... olaylar olaylar.
içanadolunun güzide bir kasabasında işlenen bazı erotik konular. derya ise bu tehlikeli ortamda hayatta kalmayı başarabilen tam bir yırtıcı. gerçek bir survivor.
Bir okuyayım dedim.

Dalga konusuna çevrilmiş konu ama;

Derya da kişilik bozukluğu var.

Ailenin genetik yapısından geliyor belli ki.
akp nin atv sinde gerçekleşmiştir. akp döneminde halk yozlaştı çürüdü.
bir videosuna baktım üşenmeyip ve kıza üzüldüm aq. 2001li kız. kocasından sevgi de görmemiş. yetmemiş insanlar kızın açığını kullanmışlar resmen. üstüne yetmez gibi şerefsizce yatmışlar, yetmemiş gibi fotoğraf çekmişler.

kız önünde net referans olmadığından görümcelerine bakmış. onlar da düşüp kalkıyor sorun olmuyor. bende de sorun olmaz demiş. kendi hayatını yanlış insanlarla birlikte olması sebebiyle heder etmiş.

kötülük doğuştan gelmez işte, çevre etkisi önemlidir. güzelim kızın hayatına sıçmışlar.
'Bunlar hep netflişş yüzünden yeğen. Netflişş toplumun ahlakını bozuyor" dedi geçen biri kavede. Anadolu irfanı falan demesine mahal vermeden çayımı içtim çıktım oradan.

işin şakası bir yana olayın ne olduğunu tam olarak bilmiyorum. ileride kızım mızım olur diye de yargılamıyorum Derya'yı. Lakin demem o ki kimi insanlar bu tür programların yasaklanması gerektiğini, reyting için yalan şeyler gösterdiklerini ve toplumun ahlakını bozduklarını söylüyor. Oysa bu tür programlar köylerde, ücra köşelerde neler döndüğünü yüzümüze yüzümüze çarpıyor ve "Anadolu irfanı" diye romantikleştirilen şeylerin pek de gerçeğe uygun olmadığını bizlere gösteriyor. Bu da kimi kesimin işine gelmiyor haliyle, evet.
Yine bir Anadolu irfanı hikayesi. Netflix bunlardan feyz alsın biraz. Neyseki deryanın başı kapalı aman aman.
Yıllardır Müge Anlı izlerim. Bu konu açık ara apayrı bir hikaye. Konuyu her izlediğimde farklı bir şey öğreniyorum. Ulaşabildiğim en net sonuç, Allah Derya ve Derya gibi insanlardan herkesi korusun.
Tekrar tekrar okudum. Hala inanamıyorum. Sanırım 5 kere daha okurum bunu...