Advertisement

 1. 1.
  Sabahları bu aralar denk geldiğim konudur. M. isimli o zamanlar 2,5-3 yaşında olan m. bir bayan tarafından alınıp başka bir aileye veriliyor. Bu arada s. ailesi 21 yıl boyunca çocuklarını arıyor. Bir sosyal medya sitesinde paylaşım üzerine bu ben olabilirim diyen m. gerçek ailesine kavuşuyor. Şimdi asıl aile bunu kim, neden yaptının cevabını arıyor. Evlatlık verildiği yer ile kaybolduğu yer arasında 20 km'lik bir uzaklık. Aynı yerlerde bulunuyorlar ancak birbirlerini bulmaları 21 yıl sürüyor.

  insan gerçekten hayret ediyor 21 yıl sonra gerçeklerle yüzleşmek.
  ... sessiz geveze
 2. 2.
  Bu tarz programları izlemiyorum, hatta televizyonda pek seyretmiyorum. Ara ara haber bültenlerinde görüyoruz. Bu tarz yıllar sonra gelen kavuşma ve bulunma haberleriyle ilgili her gördüğümde aklıma aynı soru takılır. Bu kadar yıl sonra insan ne hisseder? Eskisi gibi olabilir mi? Her şey kaldığı yerden devam edebilirmi? dir.
  ... donsuz yazar
 3. 3.
  Son izlediğim bölümde vay be neler oluyor diyor insan. Olayı bilmeyenler olabilir. Kısaca özet geçeyim. Şimdi m. 2,5 yaşında kayboluyor. Aradan 21 yıl geçiyor ve gerçek ailesiyle buluşuyor. O programda gerçek ailesiyle görüntülenirken birden kararını değiştirip kendini büyüten aileyi tercih ediyor.

  Bugün ise 21 yıl sonra biyolojik anne ve babası ise ayrılma kararı aldıklarını açıkladılar. Baba artık oğlumuz bulundu eşimin üzerindeki şüphe kalktı diyerek ayrılma kararını açıkladılar. insanoğlu gerçekten çok ilginç.
  ... sessiz geveze
 4. 4.
  Şu an g'nin gerçek babasının çok mantıklı açıklamaları var. ibrahim selam'ın kardeşleri canlı yayında programı terk ettiler. Neler oluyor gerçek hayatta.
  ... sessiz geveze
 5. 5.
  ibrahim amca aşırı yakışıklı.

  ibne olsaydım mutlaka dibimi dövdürmek isterdim.
  -2 ... alevi olmak isteyen cocuk