1. 1.
  Ahlaktan kasıt pek Tabi toplumun genelinin anladığı ahlak değil toplumsal sorumluluk bilincine sahip olmadığı gibi bunu sonuna kadar istismar etme hakkını kendine hak görmesi.

  Toplumun büyük çoğunluğu oluşturan gelir seviyesi düşük kesiminin trajedilerini ekranlarda döne döne göstererek sözde bilinçli bir program yaptığını düşünen bu kadının yaptıkları artık yetmedi mi? Yoksa sadece iktidarın en büyük yayın organlarından birinde program yaptığı için görmezden mi geliniyor?

  Henüz daha 4 yaşında olan bir çocuğun geleceğini karartmak onun sağlıklı bir birey olmasına taş koymak nedir? Müge anlı ve program ekibi bunu kendinde nasıl hak olarak görür?

  Bir anne ile bir babayı canlı yayına çıkartıp onların 4 yaşındaki çocukları için babalık testi yaptırmak birde bunun sonucunu uluslararası yayın yapan bir kanalın ekranlarında açıklamak nedir! Günümüzde internetten hiçbir görüntü silinmiyor şimdiden birçok video platformundan paylaşılan bu görüntüleri ileride izleyecek olan çocuk için hiç mi üzülmüyor endişelenmiyorsunuz?

  Başkalarının trajedileri üzerinden hastalıklı bir kahraman edasıyla ekranlardan poz kesen ve bu pozu dolma yapıp yiyen toplum hastalıklı bireylerin inşasına katkıda bulunduğunun farkında değil.

  Tebrikler 4 yaşındaki bir çocuğa canlı yayında dna testi yaparak baba bildiği adamın babası olmadığını anne bildiği kadının da masum olmadığını yayınladınız. Toplumda zaten var olan kadın nefretini körüklediniz ileride kadınlardan nefret edecek bir çocuğa daha sebep oldunuz. Tebrikler.

  http://m.bursadabugun.com...yle-saldirdi-1045764.html
  1 -1 ... kurtcebe noyan
 2. 2.
  Kadın nefretini körükle bilinç altında kadınların ne kadar kötü olduğunu işle ardından kadın cinayetleri üzerine program yapıp nemalan. Güzel ahlak.
  ... kurtcebe noyan