1. 1.
  Zonguldak müftüsü "Bayanlara özel yerler olur. Vücudunu başka bayanlar görmeyecek şekilde denize girmesi lazım" demiş.

  Hocaların derdi yine kadın, yine vücut yani.
  8 -6 ... vasilissa
 2. 2.
  muftuyu sikleyen kadin zaten denize girmez. Umursanacak bir olay degil.
  5 ... 81tw15e
 3. 3.
  Bu müftüler de iyice osmanlı devletinin gerileme ve dağılma dönemindeki şeyhülislâmlara benzediler rahat bırakın milleti işinize bakın sizin yüzünüzden millet birbirine düşman oluyor.
  ... helenistikcocuk
 4. 4.
  evet türbanlı bacılarım, dikkatinizi çekerim "vücudun başka bayanlara da gösterilmesi yasak".
  bu olay denizle sınırlı kalmamalı. yani doğum yaparken de avret yerleriniz kapalı olacak. doktoru, hemşireleri, ebeleri günaha sokmayın.
  2 ... strawberry blonde
 5. 5.
  arkadaşlar bir şeyi açıklığa kavuşturalım.

  gerek diyanet, gerekse bu tarz hocalar durduk yere " ya bir fetva verelim de ortalık karışsın" diyerek fetva vermiyor. genelde bu hocalara soru geliyor denize nasıl girelim, cemiyet içinde nasıl davranalım şeklinde. bu hocalar da cevap veriyor. işte medyaya " hocanın teki kadınlara şöyle yapmayın dedi " şeklinde yansıyor.

  not: her birey hürdür, istediği gibi yaşarsporlu.
  1 -4 ... hubel
 6. 6.
  Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar sözünün tatbikini gördüğümüz müftü. Adam hakikati söylüyor size bunun neyi batıyor?
  1 -2 ... kurmay albay
 7. 7.
  Kur'anda kadının neresinin haram olduğuna kadar yazıyor. Müftülere neden hala bu konuda soru soruluyor anlamadım. Durduk yere her ramazan, her yaz böyle açıklamalar gelmek zorunda değil. Müslümanın yolu Kur'an'dır.
  1 -1 ... vasilissa
 8. 8.
  saçma sapan yorumlar gördüğüm gibi olgun yorumlarda gördüm. benim yorumuma gelince:
  Namaz kılan, oruç tutan, Hac'a giden, zekat veren Müslüman dininin gereğini yapıyordur. ve bunun hazzını taşıyordur. Bunu yapmayana kızmaya hakkı yoktur. Devlet vergisini alarak, zekat yerine zengini kontrol etmelidir. Bu devletin işidir. ben orucum, bilmem kaç saat aç susuz geziyorum, bunlar nasıl karşımda yiyorlar?" gibi düşünen, gerçek anlamda salih Müslüman değildir. en azından benim anlayışımla... bir kıssa aklıma geldi, mutaassıp bir şehirde, ramazanda yemek yiyen birini yakalarlar, niçin oruç tutmuyorsun? adam, ben Hiristiyan'ım bize de mi oruç var? pardon der soran sonra devam eder kurban ne güzel dininiz var, dininize sahip çıkın!
  Laik kesime gelince, müslümanlar sizin gibi yaşamak zorunda değiller. Bizim karılarımızın göbeği görünsün, müslümanın niye görünmesin, diyemezsiniz. siz ister açık gezersiniz, ister kapalı tercih sizin ama sizin yaşayışınızı kimseye dikte etteremezsiniz.
  ... deli hasim
 9. 9.
  Hassasiyeti anlıyorumda inşallah seni kadın bir doktor ameliyat etmek zorunda kalmaz.
  Dal taşak soyuyorlar çünkü.
  ... atlant isten gelenadam
 10. 10.
  kıçından sallayan müftüdür.

  dikkate almayınız. siktirediniz.
  1 ... system error